Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Amazon Fire HD 10 Tablet, Kindle Spustenie aplikácie E-Reader pre deti: Všetko, čo potrebujete vedieť

Amazon v pondelok predstavila nový tablet Fire HD 10 s vylepšeným dizajnom a pokročilými vnútornými priestormi. Okrem toho nový predajca predstavil elektronický maloobchod Kindle Elektronická čítačka Kids Edition a tablet Fire HD 10 Kids Edition. Nové Amazon zariadenia sú teraz uvedené na predobjednávku v USA. O ich spustení v Indii momentálne nie je žiadne slovo.

Amazon Tablet Fire Fire 10 obsahuje.1- širokouhlý širokouhlý displej s rozlíšením 1080p, procesor s oktadrom 2 GHz a 32 GB vstavaného úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť až na 512 GB prostredníctvom microSD. Tablet ponúka nabíjanie až 12 hodín na zmiešané použitie s portom USB typu C na nabíjanie.

Medzi ďalšie funkcie patrí podpora obrazu v obraze, vstavaná Alexa a Amazon- exkluzívne funkcie, ako sú ASAP, For You, X-Ray, Second Screen, Family Library, Blue Shade a ďalšie.

Amazon Fire HD 10 (2019) je k dispozícii vo farebných odtieňoch Plum, Twilight Blue, Black a White. Cena je 149.99 dolárov (zhruba 10 650 USD) a je k dispozícii na predobjednávku dnes v USA, pričom doprava sa má začať 30. októbra.

„Vylepšili sme náš najlepší tablet vďaka rýchlejšiemu procesoru, dlhšej životnosti batérie a rýchlejšiemu nabíjaniu,“ povedal Kevin Keith, viceprezident, Amazon Zariadenia, vo vyhlásení. „Úplne nový Fire HD 10 má všetko, čo potrebujete pre zábavu, s dostatkom úložného priestoru pre vaše obľúbené videá, hry, hudbu a knihy doma alebo na cestách – a stále pod 150 dolárov.“

Amazon Fire HD 10 Kids Edition je rovnaký tablet ako Fire HD 10, dodáva sa však spolu s rokom Amazon FreeTime Unlimited, puzdro odolné voči deťom s novým nastaviteľným stojanom v modrej, ružovej alebo fialovej farbe. Vydanie pre deti príde s 2-ročná záruka bez obáv. Cena bola za 199,99 dolárov (zhruba 14 200 Rs). Je tiež k dispozícii na predbežné objednávky v USA a preprava sa začne 30. októbra.

amazon fire hd 10 ke amazon

Amazon Fire HD 10 Kids Edition

A nakoniec, Kindle Vydanie pre deti je 6-inch čítačka elektronických kníh s displejom e-atramentu 167ppi a nastaviteľným predným svetlom. E-reader je ponúkaný s jednoročným predplatným FreeTime Unlimited.

Amazon Kindle Aplikácia Kids Edition je teraz k dispozícii na predbežné objednávky za 109,99 USD (zhruba Rs. 7, 800) v USA. Začne sa aj preprava 30. októbra.

edícia pre deti

Amazon Kindle Vydanie pre deti

"Kindle Aplikácia Kids Edition uľahčuje čítanie pomocou odznakov s cieľom motivovať čitateľov k dokončeniu ďalšej kapitoly. Funkcie ako Word Wise a Slovná zásoba sú navrhnuté tak, aby pomohli čo najskôr čitateľom rozvíjať svoje zručnosti v oblasti čítania a porozumenia, “povedal Kurt Beidler, riaditeľ pre deti a rodinu, Amazon, vo vyhlásení. „S neobmedzeným prístupom k viac ako tisícu nových a populárnych kníh vo FreeTime Unlimited môžu deti ľahko nájsť knihy, ktoré zodpovedajú ich záujmom, a môžu so sebou priniesť knižnicu kníh, nech idú kamkoľvek – všetko na jednom ľahkom zariadení.“