Amazon Echo deal: Úplne nový Echo A šesť mesiacov Spotify Premium za pouhých 60 libier

Je to ako týždeň, keď som recenzoval AmazonEcho tretej generácie. Ukazuje sa, že je to tak, pretože je pravda, že uvedená recenzia bola zverejnená 16. októbra. A naozaj sa mi to páčilo, keď som dostal päťhviezdičkové odporúčanie za cenu 89 GBP. Zdedila kvalitu zvuku Echo Plus za lacných 50 libier. Čo sa vám nepáči?

Teraz je to ešte príťažlivejšie vďaka zníženiu cien a dosť lákavej freebie s láskavým dovolením Currys PC World. Táto stránka nielen predáva Echo tretej generácie za 60 GBP, ale hádzanie šiestich mesiacov od Spotify Premium, aby sa obchod osladil. Ak vám Spotify Premium poskytne šesť mesiacov, vráti sa vám späť 60 GBP, môžete sa na to pozerať ako na Echo zadarmo alebo na Spotify zdarma. Čokoľvek vám pomôže zdôvodniť výdavky.

Dobre, je tu dôležité upozornenie: bezplatný Spotify je otvorený iba pre ľudí, ktorí predtým Premium nepoužívali – či už platili alebo formou pokusu. A samozrejme, ak sa nezrušíte v predstihu, po skončení skúšobnej doby budete mať vždy prístup k členstvu v plnej cene. Pomerne štandardné veci.

A čo samotná Echo tretej generácie? Je to výborné. Zdedí 3in neodýmový basový reproduktor a 0.8in výškový reproduktor z vynikajúcej druhej generácie Echo Plus a znie skvele za cenu.

Ako som písal vo svojej recenzii: „Toto je najlepší všestranný inteligentný reproduktor, ktorý si môžete kúpiť, s pridaným bonusom kvality zvuku, ktorý je takmer nemožný porovnávať v cenovej kategórii.

"Áno, Alexa nie je tak chytrá ako." Google Assistant ale z hľadiska hardvéru je teraz ulicami pred domom Google. Vďaka tomu je ľahké odporúčanie na 89 GBP. “

Vďaka bezplatnému Spotify a lacnejšej cene je teraz ešte jednoduchšie.

Kúpiť od spoločnosti Currys PC World