Amazon Dostanete iba balíčky s nevyhnutnými produktmi v …

Amazon  balíkov

Pandémia, ktorú rozpútal koronavírus, prinútila vlády sveta prijať drastické opatrenia a niektoré spoločnosti sa tak rozhodli urobiť. Taký je prípad Amazon, ktorý rozhodol posielajte iba nevyhnutné a nevyhnutné balíky počas krízy COVID-19. A v tomto článku vám prezradíme všetky detaily tohto opatrenia, ktoré predajný gigant prijal.

Amazon pošle len to, čo je nevyhnutne potrebné v čase krízy COVID-19

Amazon  dodávky

Amazon podniká drastické kroky, aby zabezpečila, že kritické produkty môžu byť aj naďalej dodávané svojim zákazníkom počas pandémie COVID-19. Spoločnosť vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla, že už nebude prijímať prichádzajúce zásielky položiek predávaných tretími stranami, pokiaľ sa tieto produkty nepovažujú za vysoko prioritné.

Spoločnosť tiež uviedla, že bude naďalej prijímať zásielky zdravotníckych a zdravotníckych produktov, potrieb pre domácnosť a iných produktov s vysokým dopytom. To znamená, že prevažná väčšina produktov pod záštitou Amazon teraz už nebudú prioritou, keďže distribúcia a expedície nových objednávok budú pozastavené do 5 apríla. Samozrejme, tieto opatrenia sa budú uplatňovať v Spojených štátoch (zatiaľ), nemáme informácie, že by sa robili aj iné trhy.

Aké sú to produkty Amazon bude naďalej normálne doručovať?

Amazon  len nevyhnutné položky

Ako sme už spomenuli, Amazon zaručuje predaj a distribúcia základných produktov pre tieto krízové ​​chvíle. Toto sú kategórie položiek, ktoré Amazon bude pokračovať v odosielaní ako obvykle:

  • Jedlo a pitie.
  • Detské výrobky.
  • Krása.
  • Priemysel a veda.
  • Zdravie a osobná starostlivosť.
  • Zdravie a domov.
  • Produkty pre domáce zvieratá.

To v žiadnom prípade neznamená, že predajcovia, ktorí nespadajú do týchto kategórií, nemôžu dodávať svoje produkty kupujúcim, ale celý proces to robí vykonávať sami. Urob čo Amazon Plnenie objednávok umožňuje rýchlu distribúciu objednávok a odbremeňuje predajcov, ale pokiaľ budú tieto okolnosti trvať, zmení sa to.

Inými slovami, predajcovia nepodstatných položiek budú nútení vybavovať objednávky sami, posielať ich priamo zákazníkom. Ďalšou možnosťou je počkať do Amazon obnoviť normálnu prevádzku 5 najneskôr v apríli. Položky, ktoré sa už nachádzajú v expedičných centrách, sa budú aj naďalej odosielať, ale Amazon momentálne neprijíma žiadne nové produkty.