Amazon Alexa z├şskava ┼ípeci├ílne zdroje na pomoc Braz├şl─Źanom po─Źas karnevalu

Amazon Alexa vyhral nieko─żko ┼ípeci├ílnych interakci├ş pre karneval 2020. Pozrite sa na niektor├ę zru─Źnosti, ktor├ę sa maj├║ pou┼ż├şva┼ą po─Źas veselenia

Amazon ozn├ímila s├ęriu spr├ív pre internet Alexa po─Źas braz├şlskeho karnevalu. Virtu├ílny asistent, o ktorom je zn├íme, ┼że je ÔÇ×pravou rukouÔÇť pou┼ż├şvate─ża, roz┼íiruje pomoc o pomoc. U┼ż├şvatelia internetu sistema m├┤┼żu kl├ís┼ą ot├ízky o ┼íkol├ích samby, h─żada┼ą u┼żito─Źn├ę tipy a d├ítumy blokov (a sprievodov).

Hoci sa karneval ofici├ílne kon├í v utorok 25. Febru├íra, Amazon u┼ż zverejnil ┼ípeci├ílne interakcie najv├Ą─Ź┼íej ─żudovej strany v Braz├şlii, aby sl├║┼żil verejnosti, ktor├í si tie┼ż u┼ż├şva predkarneval.

Karneval v Sao PauleKarnevalov├ę zru─Źnosti s├║ teraz k dispoz├şcii na zariadeniach a aplik├íci├ích Echos od Amazon Alexa

Napriek tomu, ┼że spolo─Źnos┼ą bola k dispoz├şcii v celej krajine, inform├ície obmedzen├ę na spolo─Źnos┼ą S├úo Paulo a Rio de Janeiro, V dvoch juhov├Żchodn├Żch mest├ích Amazon vysvet─żuje, ┼że podrobnosti o stran├ích z├şskal prostredn├şctvom informa─Źn├ęho port├ílu prefekt├║r ka┼żd├ęho mesta.

Pou┼ż├şvatelia zariaden├ş echo alebo aplik├ície Amazon Alexa (k dispoz├şcii pre syst├ęmy iOS a Android) sa m├┤┼żu p├Żta┼ą na hlavn├ę bloky v Sao Paule a Rio de Janeiro, ako aj na de┼ł sprievodov v ┼íkole samba, ako aj na ─Ćal┼íie zauj├şmavosti t├Żkaj├║ce sa pr├şbehu samby, hist├│rie a ove─ża viac. Samozrejme, je tu dobr├Ż humor, tak┼że Amazon tie┼ż uviedol, ┼że virtu├ílny asistent m├┤┼że dokonca riskova┼ą spievanie samby.

Vysk├║┼íajte niektor├ę zru─Źnosti, ktor├ę s├║ u┼ż pre karneval k dispoz├şcii

Parades, samba školy a karneval:

  • ÔÇ×Alexa, kedy je karneval?ÔÇť
  • ÔÇ×Alexa, ─Źo je karneval?ÔÇť
  • "Alexa, ─Źo znamen├í karneval?"
  • "Alexo, kedy je samba v ┼íkole?"
  • "Alexa, povedz mi o Zlat├Żch ru┼żiach" alebo "Alexa, povedz mi o ┼íkole Mangueira samba"
  • "Alexa, ─Źo je samba sprisahania ┼íkoly Beija-Flor samba?"

Okrem vy┼í┼íie uveden├Żch viet existuj├║ aj in├ę interakcie, ako napr├şklad: ÔÇ×Alexa, povedz vtip o karnevaleÔÇť, ÔÇ×Alexa, spievaj karneval SambaÔÇť, ÔÇ×Alexa, spievaj karneval MarchinhaÔÇť, ÔÇ×Alexa, zahraj si zoznam skladieb Bloco na Rua Amazon Hudba ÔÇť,ÔÇ× Alexa, nau─Ź ma ma receptu na karneval ÔÇť,ÔÇ× Alexa, ako sa zbavi┼ą tela tvojho tela? ÔÇť, okrem in├ęho.

Amazon Alexa v Ritaleena Block

Amazon  Alexa a Bloco Ritaleena,Amazon Alexa bol jedn├Żm z ÔÇ×├║─Źastn├şkovÔÇť bloku Ritaleena v Sao Paule

Minul├║ sobotu sa virtu├ílny asistent z├║─Źastnil bloku S├úo Paulo ÔÇ×RitaleenaÔÇť, ktor├Ż sa konal v Pinheiros, v z├ípadnej z├│ne mesta.

Po─Źas podujatia Alexa spieval jeho marchinhy a komunikoval so spev├íkom tria. Interakcie s├║ dostupn├ę v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom prostredn├şctvom zariaden├ş a aplik├íci├ş. Akciu vyvinula reklamn├í agent├║ra spolo─Źnosti.