Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

AlwaysOnHeadphones m├┤┼żu vylep┼íi┼ą konverz├íciu Apple Watch

AlwaysOnHeadphones m├┤┼żu vylep┼íi┼ą konverz├íciu Apple Watch 1

Ma┼ą a Apple Watch je vhodn├Ż z mnoh├Żch d├┤vodov, ale jedn├Żm z mojich ob─ż├║ben├Żch je priamy pr├şstup k spr├ívam a telef├│nnym hovorom z m├┤jho z├íp├Ąstia, aj ke─Ć m├┤j iPhone nie je na dosah.

Ak├ę ├║┼żasn├ę je, nie je to bez zvl├í┼ítnych ot├ízok. Mo┼żno jeden z najviac nepr├şjemn├Żch procesov s├║vis├ş s t├Żm, ako by ste ho brali Apple Watch- s├║streden├ę telef├│nne hovory, ke─Ć m├íte k svojmu iPhone pripojen├║ n├íhlavn├║ s├║pravu alebo sl├║chadl├í Bluetooth a ned├ívno vydan├ę vylep┼íenie ├║tek z v├Ązenia AnswerOnHeadphones Cie─żom v├Żvoj├íra iOS od CardboardFace je vyrie┼íi┼ą tento probl├ęm raz a nav┼żdy.

Ako to teda funguje? Ako u┼ż n├ízov napoved├í …

Bez slu┼żby AnswerOnHeadphones m├┤┼żete prija┼ą telefonick├Ż hovor od svojich Apple Watch by to znamenalo, ┼że zvuk konverz├ície sa zaznamen├í priamo Apple Sledujte reproduktory, ─Źi u┼ż m├íte pripojen├║ n├íhlavn├║ s├║pravu Bluetooth alebo sl├║chadl├í. Potom budete musie┼ą navigova┼ą neohraban├Żm ┼íes┼ąstup┼łov├Żm procesom, ktor├Ż pozost├íva z nasleduj├║cich krokov na nasmerovanie vyzv├í┼łacieho zvuku z v├í┼ího iPhone na n├íhlavn├║ s├║pravu alebo sl├║chadl├í Bluetooth:

  1. Otvorte podponuku Watch Watch
  2. Vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Odpoveda┼ą na iPhoneÔÇť
  3. Odomknite svoj iPhone
  4. Prejdite do bunky
  5. Odstr├í┼łte hovor
  6. Switch v├Żstup va┼íich sl├║chadiel

Po in┼ítal├ícii AnswerOnHeadphones, ┼ít├şpnout automaticky presmeruje hovory prijat├ę z va┼íich Apple Watch do v├í┼ího iPhone a prehr├íva zvuk na pripojen├Żch n├íhlavn├Żch s├║prav├ích Bluetooth alebo sl├║chadl├ích za predpokladu, ┼że m├íte jedno z nich akt├şvne pripojen├ę k v├í┼ímu sl├║chadlu. Mo┼żno prekvapivo, zvuk bude hra┼ą od v├ís Apple Watch pod─ża o─Źak├ívania, ak nem├íte pripojen├║ akt├şvnu n├íhlavn├║ s├║pravu alebo sl├║chadl├í Bluetooth, ─Źo zaru─Źuje plynul├Ż dojem pou┼ż├şvate─ża.

AnswerOnHeadphones nem├í ┼żiadne mo┼żnosti konfigur├ície, preto┼że je navrhnut├Ż tak, aby opustil okno od okamihu jeho in┼ítal├ície. V├Żvoj├ír poznamen├íva, ┼że vylep┼íenie sa zd├í najlep┼íie fungova┼ą iba pri sie┼ąach Wi-Fi Apple Hodinky, preto┼że je zn├íme, ┼że mobiln├ę modely maj├║ probl├ęmy, ktor├ę automaticky pren├í┼íaj├║ hovor na v├í┼í iPhone, ke─Ć je hovor hos┼ąovan├Ż Apple Pripojenie WatchEgen LTE.

Ak m├íte z├íujem o posilnenie svojho Apple Funkcie volania WatchS, potom to m├┤┼żete urobi┼ą K├║pte si AnswerOnHeadphones z obchodu Packix za 00,99 $ prostredn├şctvom v├í┼ího ob─ż├║ben├ęho spr├ívcu bal├şkov. Tweak podporuje jailbroken zariadenia iOS 13 a vy┼żaduje, aby ste ich mali Apple Watch a ak├Żko─żvek typ zvukov├ęho zariadenia Bluetooth pripojen├ęho tak, aby fungovalo tak, ako je inzerovan├ę.

Vid├şte hodnotu v ┼ít├şpnut├ş, ako je AlwaysOnHeadphones, alebo ste spokojn├ş s implement├íciou AppleSource na Apple Watch? Dajte n├ím vedie┼ą svoje my┼ílienky v koment├íroch ni┼ż┼íie.