Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

AltStore v1.3 umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom bezplatne s┼ąahova┼ą v┼íetky aplik├ície zo svojich zariaden├ş so syst├ęmom iOS

AltStore v1.3 umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom bezplatne s┼ąahova┼ą v┼íetky aplik├ície zo svojich zariaden├ş so syst├ęmom iOS 1

Spolo─Źnos┼ą AltStore sa tu prv├Żkr├ít predstavila na titulnej str├ínke iDB u┼ż vo febru├íri, ke─Ć sa stala jedn├Żm z jedin├Żch ofici├ílne podporovan├Żch sp├┤sobov in┼ítal├ície v├Ązen├ş vonku na kr├ítke obdobie, ke─Ć bol n├ístroj Cydia Impactor pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov ├║plne preru┼íen├Ż. Od tej doby pre┼íiel AltStore mnoh├Żmi zmenami, pri─Źom jedna z najv├Żznamnej┼í├şch zmien nastala dnes popoludn├ş.

Zdie─żan├ę ako prv├ę ofici├ílneho AltStore Twitter ├║─Źet, AltStore v1.3 je teraz k dispoz├şcii v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş m├┤┼żu na─Ź├şta┼ą str├ínky ─żubovo─żn├║ aplik├íciu bez oh─żadu na to, ─Źi ste ochrancom slu┼żby alebo nie. ├üno, ─Ź├ştate spr├ívne, ale je tu mal├Ż ├║lovok …

Zatia─ż ─Źo AltStore v1.3 teraz ofici├ílne podporuje na─Ź├ştanie str├ínok v┼íetk├Żch aplik├íci├ş bez ─Ćal┼í├şch poplatkov, bezplatn├ş pou┼ż├şvatelia bud├║ st├íle ─Źeli┼ą obmedzeniam troch aplik├íci├ş na─Ź├ştan├Żch v ur─Źitom ─Źase. Tento limit sa, samozrejme, zv├Ż┼íi, ak ste patr├│n, ale st├íle je celkom pr├şjemn├ę vidie┼ą aspo┼ł ur─Źit├║ podporu pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş za tak├║to slu┼żbu nechc├║ plati┼ą poplatky.

Ak ste nikdy predt├Żm nepou┼ż├şvali AltStore, m├┤┼żete si by┼ą ist├ş – je to jednoduch├ę. V n├ívode uverejnenom vo febru├íri sme v├ím uk├ízali, ako nahra┼ą s├║bor unc0ver .ipa do v├í┼ího zariadenia iOS. Proces obch├ídzania in├ęho s├║boru .ipa pre in├║ aplik├íciu by bol prakticky rovnak├Ż, okrem krokov na skuto─Źn├ę ├║tek z v├Ązenia.

Je obzvl├í┼í┼ą d├┤le┼żit├ę, aby aplik├ície, ktor├ę sa nena─Ź├ştaj├║ zo str├ínky pomocou AltStore, nevy┼żadovali ├║tek z v├Ązenia. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą aplik├ície tret├şch str├ín a ├║plne ob├şs┼ą obchod App Store, aj ke─Ć v├í┼í telef├│n nie je v d├┤sledku spustenia najnov┼íieho firmv├ęru nedoru─Źite─żn├Ż alebo je pr├şli┼í nov├Ż na to, aby bol n├íchyln├Ż na nasadenie checkm8.

Jedinou ot├ízkou pri pou┼ż├şvan├ş AltStore je, ┼że mus├şte ma┼ą pr├şstup k po─Ź├şta─Źu. Program je zalo┼żen├Ż na pou┼żit├ş mini servera, ktor├Ż je distribuovan├Ż priamo z v├í┼ího po─Ź├şta─Źa. Na┼í┼ąastie v┼íak tento n├ístroj podporuje MacOS aj Windows,

Viac inform├íci├ş o AltStore n├íjdete pozrite sa na ofici├ílnu webov├║ str├ínku projektu, N├íjdete tu odkazy na stiahnutie a tipy na pou┼ż├şvanie n├ístroja AltStore.

Vyu┼żijete AltStore v1.3 stiahnu┼ą aplik├ície do svojho telef├│nu iOS zadarmo? Diskutujte v koment├íroch ni┼ż┼íie.