All in One SEO Pack vs Yoast SEO: dva najlep┼íie doplnky WordPress …

SEO sa posunulo o medzn├ę hodnoty, preto┼że taktiky starej ┼íkoly, ako je vycp├ívanie k─ż├║─Źov├Żch slov a spam, viedli k dominancii vyh─żad├ívacieho n├ístroja. Aj ke─Ć sa najlep┼íie strat├ęgie SEO zmenili, st├íle existuje z├íkladn├í kon┼ítanta: Spr├ívna optimaliz├ícia str├ínok je sol├şdnym z├íkladom, na ktorom by malo by┼ą postaven├ę v┼íetko va┼íe ├║silie v oblasti SEO.

Na┼í┼ąastie jadro WordPress prich├ídza s nieko─żk├Żmi u┼żito─Źn├Żmi vstavan├Żmi funkciami na optimaliz├íciu va┼íich str├ínok vr├ítane metazna─Źiek, ─Źist├Żch a preh─żadn├Żch naviga─Źn├Żch odkazov a optimalizovan├Żch permalinkov.

Ak v┼íak v├í┼żne uva┼żujete o hodnoten├ş svojich webov├Żch str├ínok v hornej ─Źasti str├ínky Google, ur─Źite budete chcie┼ą trochu viac. Ako v┼żdy je najlep┼íou strat├ęgiou s WordPress in┼ítal├ícia vyhraden├ęho doplnku so ┼ípeci├ílne navrhnut├Żmi funkciami, v tomto pr├şpade doplnku pre optimaliz├íciu vyh─żad├ívacieho n├ístroja.

S SEO, ako je dnes d├┤le┼żit├í, existuje ve─ża doplnkov SEO, z ktor├Żch si teda m├┤┼żete vybra┼ą? Aby sme v├ím pomohli odpoveda┼ą na t├║to ot├ízku, stoj├şme pred dvoma z najlep┼í├şch doplnkov SEO (nehovoriac o t├Żch najob─ż├║benej┼í├şch): V├í┼í SEO (predt├Żm zn├ímy ako SEO WordPress SEO od v├ís) oproti verzii All-in-One SEO Package.

S cie─żom umo┼żni┼ą podrobnej┼íiu diskusiu presk├║mame funkcie ka┼żd├ęho doplnku v ┼ítyroch oblastiach vr├ítane:

 • v┼íeobecn├ę nastavenia a ├║pravy
 • anal├Żza obsahu na str├ínke
 • soci├ílne m├ędi├í
 • S├║bory XML.

Ste prv├Ż.

Predstavujeme váš SEO

N├ízov je synonymom SEO v komunite WordPress. Tvorba Valk Joost Yoast SEO pou┼ż├şva viac ako mili├│n pou┼ż├şvate─żov WordPress.

Av┼íak, "Yoast SEO" skuto─Źne za─Źal ┼żivot v roku 2008 ako SEO. Svet SEO pre┼íiel odvtedy dlhou cestou, ale ak v├ís zauj├şma, tu je star┼íia verzia ─Źl├ínku (Zdvorilos┼ą Wayback Machine).

Svet by sa nestretol s dne┼ínou legend├írnou z├ístr─Źkou a┼ż o dva roky nesk├┤r; Do ofici├ílneho ├║lo┼żiska WordPress pri┼ílo v okt├│bri 2010. V tom ─Źase ste to vedeli ako WordPress SEO alebo skr├ítene WordPress SEO.

V j├║li 2015 bol doplnok premenovan├Ż na Yoast SEO, n├ízov, ktor├Ż sa pou┼ż├şva dodnes.

Teraz je u┼ż ┼íiesty rok k dispoz├şcii v 17 jazykoch a bol stiahnut├Ż neuverite─żn├Żch 25 mili├│nov kr├ít. V─Ćaka tomu je v├í┼í SEO jedn├Żm z najzn├ímej┼í├şch, najpopul├írnej┼í├şch a najs┼ąahovanej┼í├şch doplnkov WordPress v┼íetk├Żch ─Źias.

Nastavenia a konfigurácie

Po in┼ítal├ícii Yoast SEO si m├┤┼żu nov├ş u┼ż├şvatelia u┼żi┼ą r├Żchlu prehliadku doplnku. S to─żk├Żmi dostupn├Żmi nastaveniami je to najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako z├şska┼ą lo┼żisk├í.

Nespo─Źetn├ę mno┼żstvo posledn├Żch nastaven├ş SEO n├íjdete navig├íciou na>, kde m├┤┼żete prep├şna┼ą medzi piatimi kartami. Karta je obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├í, preto┼że umo┼ż┼łuje integrova┼ą webov├║ str├ínku so ┼ítyrmi komplexn├Żmi programami, najm├Ą so slu┼żbami Google a Bing, ale aj s Alexou a Yandexom.

Va┼íe v┼íeobecn├ę nastavenia SEO

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

K srdcu veci sa v┼íak dostanete a┼ż vtedy, ke─Ć sa dostanete na obrazovku. Napr├şklad prep├şnan├şm medzi kartami m├┤┼żete ur─Źi┼ą ┼íabl├│nu n├ízvu pre v┼íetky aspekty v├í┼ího webu WordPress: vstupn├í str├ínka, pr├şspevky, str├ínky, vlastn├ę typy pr├şspevkov, kateg├│rie, zna─Źky a str├ínky so s├║bormi. M├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą, ─Źi chcete predvolene zvoli┼ą konkr├ętny typ pr├şspevku, zobrazi┼ą d├ítum v ├║ryvkoch vyh─żad├ívacieho n├ístroja alebo povoli┼ą metabox Yoast SEO.

Vaše nastavenia publikovania SEO

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

V├í┼í SEO tie┼ż podporuje navig├íciu v ruke, schovan├║ za obrazovkou nastaven├ş. Drobe─Źkov├í navig├ícia zlep┼íuje navig├íciu n├ív┼ítevn├şkov a poskytuje vyh─żad├ívac├şm n├ístrojom lep┼íie pochopenie ┼ítrukt├║ry va┼íich str├ínok.

Anal├Żza obsahu

Pokia─ż ide o n├ístroje na anal├Żzu obsahu, v├í┼í SEO je jedn├Żm z najlep┼í├şch, ak nie najlep┼í├şch.

Analyz├ítor obsahu n├íjdete v meta boxe priamo pod textov├Żm editorom WordPress, pokia─ż nebol deaktivovan├Ż.

Prv├Żm d├┤le┼żit├Żm rysom je. To v├ím umo┼żn├ş upravi┼ą a zobrazi┼ą uk├í┼żku toho, ako sa v├í┼í obsah zobrazuje v SERP. Konkr├ętne v├ím d├íva mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą si n├ízov SEO a prep├şsa┼ą v├í┼í meta popis; obe hraj├║ d├┤le┼żit├║ ├║lohu pri riaden├ş MP.

Editor ├║ryvkov

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

─Äalej m├íme hlavn├║ pr├ş┼ąa┼żlivos┼ą pre SEO: n├ístroj. Ak chcete pou┼żi┼ą tento n├ístroj, jednoducho zadajte svoje k─ż├║─Źov├ę slovo so zameran├şm (fr├ízu, ktor├║ chcete umiestni┼ą na str├ínkach Google). Pou┼ż├şvatelia bezplatnej verzie doplnku m├┤┼żu zada┼ą iba jedno k─ż├║─Źov├ę slovo.

Pomocou zadan├ęho k─ż├║─Źov├ęho slova bude v├í┼í SEO analyzova┼ą v├í┼í obsah v porovnan├ş s 12 najlep┼í├şmi postupmi SEO. Zoh─żad┼łuje sa napr├şklad hustota k─ż├║─Źov├Żch slov, ─Źitate─żnos┼ą (pomocou testu Flesch Readse Ease) a po─Źet odch├ídzaj├║cich odkazov. Analyzuje tie┼ż, ─Źi sa va┼íe k─ż├║─Źov├ę slovo pou┼ż├şva v n├ízve SEO, meta popise a prvom odseku v├í┼ího obsahu.

Ka┼żd├í odpor├║─Źan├í prax sa analyzuje pomocou u┼żito─Źn├ęho bodovacieho syst├ęmu ÔÇ×semaforÔÇť, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że ─żahko identifikova┼ą oblasti, ktor├ę je potrebn├ę vylep┼íi┼ą. V├í┼í SEO tie┼ż ukazuje celkov├ę sk├│re obsahu pomocou rovnak├ęho syst├ęmu semaforov, samozrejme je cie─ż zelen├Ż.

Najnov┼íia anal├Żza obsahu

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Aj ke─Ć mus├şte p├şsa┼ą pre svoje publikum, t├íto funkcia zais┼ąuje, aby sa v├í┼í obsah nezm├í─Źal do SERP.

Soci├ílne m├ędi├í

V├í┼í SEO tie┼ż obsahuje niektor├ę u┼żito─Źn├ę funkcie soci├ílnych m├ędi├ş. Pre za─Źiato─Źn├şkov m├┤┼żete spolo─Źnosti Google ozn├ími┼ą adresy URL ├┤smich popul├írnych soci├ílnych siet├ş prehliadan├şm str├ínky>. Prep├şnan├şm medzi kartami m├┤┼żete svoj web integrova┼ą aj do ┼ítyroch popul├írnych n├ístrojov soci├ílnych m├ędi├ş: Facebook Otvoren├ę grafy, Twitter karty, Pinterest Otvorte graf a overenie z editora Google+.

Vaše sociálne nastavenia

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Funkcie soci├ílnych m├ędi├ş n├íjdete aj v metaboxe anal├Żzy obsahu. Prejdite pod textov├Ż editor WordPress a potom prejdite na kartu. Tu m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą sp├┤sob, ak├Żm sa v├í┼í obsah zobrazuje na soci├ílnych kan├íloch – m├┤┼żete upravi┼ą n├ízov, nap├şsa┼ą meta popis a tie┼ż nahra┼ą vlastn├Ż obr├ízok. K dispoz├şcii s├║ samostatn├ę karty Facebook a Twitter,

Va┼íe soci├ílne m├ędi├í

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

S├║bory XML

Predt├Żm, ako budete m├┤c┼ą dobre klasifikova┼ą alebo klasifikova┼ą v├┤bec! – v├í┼í obsah mus├ş by┼ą indexovan├Ż. Ak to vyh─żad├ívacie n├ístroje neindexuj├║, ┼żiadne mno┼żstvo SEO ho nem├┤┼że ulo┼żi┼ą.

Na┼í┼ąastie, v├í┼í SEO pon├║ka vstavan├║ funkciu XML Sitemap a je to tie┼ż skvel├ę. Povo─żte s├║bory Sitemap XML prechodom na> a za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka.

Vaše súbory XML Sitemap

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

S povolenou funkciou Sitemap, v├í┼í SEO upozor┼łuje vyh─żad├ívacie n├ístroje v┼żdy, ke─Ć publikuje nov├Ż obsah. V─Ćaka tomu je najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob z├şskania nov├Żch indexovan├Żch pr├şspevkov. Va┼íe obr├ízky s├║ tie┼ż indexovan├ę, ─Źo znamen├í, ┼że sa m├┤┼żu objavi┼ą aj pri vyh─żad├ívan├ş obr├ízkov Google.

Pre lep┼íiu kontrolu v├ím SEO SEO umo┼ż┼łuje vyl├║─Źi┼ą ur─Źit├ę typy pr├şspevkov a taxon├│mi├ş, ak je to potrebn├ę. M├┤┼żete sa tie┼ż rozhodn├║┼ą vyl├║─Źi┼ą jednotliv├ę pr├şspevky zadan├şm pr├şslu┼ín├Żch ID pr├şspevkov.

Ste SEO Premium

V roku 2013 spolo─Źnos┼ą Yoast uviedla na trh slu┼żbu Yoast SEO Premium, ktor├í je k dispoz├şcii od 69 USD na jednom webe.

Ste SEO Premium

Po presk├║man├ş epick├Żch funkci├ş a funkci├ş bezplatnej verzie sa mo┼żno budete p├Żta┼ą, pre─Źo bude potrebn├ę prejs┼ą na verziu SEO Premium.

Pravda je, pokia─ż ide o funk─Źnos┼ą, nemus├ş by┼ą potrebn├í.

Yoast SEO Premium v┼íak pon├║ka pr├şstup k vysoko kvalifikovan├ęmu t├şmu podpory. A s viac ako polovicou v┼íetk├Żch ot├ízok vyrie┼íen├Żch za 30 min├║t, s├║ to najlep┼í├ş ─żudia pre dan├║ pr├ícu.

Je zrejm├ę, ┼że s takou ve─żkou u┼ż├şvate─żskou z├íklad┼łou nemohol Yoast poskytn├║┼ą pln├║ podporu bezplatn├ęmu doplnku. Preto by ste mohli pova┼żova┼ą slu┼żbu Yoast SEO Premium predov┼íetk├Żm za slu┼żbu pr├ęmiovej podpory. To, ─Źi potrebujete upgradova┼ą, z├ívis├ş od toho, ko─żko potrebujete podporu.

Na vylep┼íenie ponuky v┼íak obsahuje slu┼żba SEO Premium dve u┼żito─Źn├ę funkcie:

 • Presmerovania – r├Żchly a ─żahk├Ż sp├┤sob, ako opravi┼ą chyby 404.
 • K─ż├║─Źov├ę slov├í s viacer├Żmi zameraniami – bezplatn├Ż doplnok podporuje iba jedno k─ż├║─Źov├ę slovo s zameran├şm.

Obsahuje tie┼ż 13 videon├ívodov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą bezplatn├ę a pr├ęmiov├ę doplnky.

Va┼íe roz┼í├şrenia SEO

V├í┼í SEO pon├║ka neuverite─żn├║ komplexn├║ funk─Źnos┼ą SEO. Ak v┼íak chcete funkcie prisp├┤soben├ę konkr├ętnym potreb├ím va┼íej webovej str├ínky, zv├í┼żte k├║pu jedn├ęho zo ┼ítyroch roz┼í├şren├ş SEO, ktor├ę ste pre┼żili.

 • Video SEO (69 USD) – Vezmite svoje vide├í na vrchol Google.
 • Miestny SEO (69 USD) – Zlep┼íite vidite─żnos┼ą va┼íej spolo─Źnosti pri miestnych vyh─żad├ívaniach.
 • Spr├ívy SEO (69 USD) – uistite sa, ┼że v├í┼í web je optimalizovan├Ż pre slu┼żbu Google News.
 • WooCommerce SEO (59 dol├írov) – Z├şskajte funkcie SEO pre obchody elektronick├ęho obchodu.

Jeden zv├Ązok, vr├ítane slu┼żby Yoast SEO Premium a v┼íetk├Żch ┼ítyroch roz┼í├şren├ş, je k dispoz├şcii za 279 dol├írov, ─Źo predstavuje ├║spory nad 50 dol├írov.

Predstavujeme komplexn├Ż bal├şk SEO

Doplnok SEO v bal├ş─Źku All in One je ve─żk├Żm rivalom v├í┼ího SEO. Tieto dva pluginy skuto─Źne dominuj├║ na trhu s pluginmi SEO a obe s├║ navz├íjom zhodn├ę, a to do tej miery, ┼że je takmer nemo┼żn├ę diskutova┼ą o jednom z nich bez porovnania s druh├Żm (ako v tomto pr├şspevku).

Bal├şk SEO all-in-one

V┼íetko v jednom SEO Packe vytvorili v├Żvoj├íri Michael Torbert a Steve Mortiboy. V ofici├ílnom repozit├íri pluginov bol uveden├Ż na trh v roku 2007, tri roky pred SEO. Je s├║─Źas┼ąou zbierky Semper Accessories.

Tento doplnok m├í k dne┼ín├ęmu d┼łu vy┼íe mili├│na akt├şvnych in┼ítal├íci├ş a celkovo 26 mili├│nov stiahnut├ş v porovnan├ş s 25 mili├│nmi va┼íich vkladov.

To znamen├í, ┼że bal├şk SEO All in One je ─Źasto s├║─Źas┼ąou rozhovorov diskutuj├║cich o najpopul├írnej┼í├şch doplnkoch WordPress v┼íetk├Żch ─Źias. M├í t├║ ─Źes┼ą by┼ą do dne┼ín├ęho d┼ła najviac stiahnut├Żm doplnkom WordPress, aj ke─Ć ak si Yoast dok├í┼że udr┼ża┼ą svoju najr├Żchlej┼íiu mieru rastu, zd├í sa, ┼że si v priebehu roka 2016 uchov├í v┼íetko v jednom.

Nastavenia a konfigurácie

Namiesto rozdelenia nastaven├ş do viacer├Żch sekci├ş a kariet ich obsahuje v┼íetko na jednom mieste a v┼íetky s├║ dostupn├ę na jednom mieste. To znamen├í, ┼że v┼íetky nastavenia sa uskuto─Ź┼łuj├║ na jednej obrazovke.

V┼íeobecn├ę nastavenia SEO all-in-one

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Ak je na jednom mieste viac nastaven├ş, m├┤┼że sa zda┼ą, ┼że nastavenia s├║ sk─żu─Źuj├║cej┼íie ako va┼íe SEO. S cie─żom pom├┤c┼ą v├ím v┼íak ka┼żd├í mo┼żnos┼ą obsahuje ─Ćal┼íie vysvetlenia, ktor├ę je mo┼żn├ę zapn├║┼ą alebo vypn├║┼ą.

Po─Źas postupu v ka┼żdej sekcii m├┤┼żete:

 • ur─Źi┼ą, ako sa bud├║ spracov├íva┼ą kanonick├ę adresy URL
 • uve─Ćte n├ízov a popis SEO domovskej str├ínky
 • nakonfigurova┼ą ┼ít├Żly nadpisov pre ka┼żd├Ż typ pr├şspevku
 • synchronizujte N├ístroje spr├ívcu webu Google s va┼íimi webov├Żmi str├ínkami (tie┼ż Pinterest)
 • integrova┼ą Google+ a Google Analytics
 • nastavi┼ą predvolen├ę hodnoty a nastavenia pre ka┼żd├Ż typ pr├şspevku.

Anal├Żza obsahu

Bal├şk SEO All in One obsahuje meta box SEO, ktor├Ż sa zobrazuje priamo pod textov├Żm editorom WordPress.

Od tejto chv├şle m├┤┼żete zada┼ą n├ízov a meta popis SEO pre svoj pr├şspevok a bal├şk SEO All in One v├ím uk├í┼że, ako sa m├┤┼że v├í┼í ├║ryvok objavi┼ą vo vyh─żad├ívac├şch n├ístrojoch. To je ve─żmi v s├║lade s t├Żm, ─Źo dostanete s Yoastom.

Gener├ítor ├║tr┼żkov k├│du ÔÇ×v┼íetko v jednomÔÇť

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Najd├┤le┼żitej┼íie v┼íak je, ┼że bal├şk SEO v jednom nem├í n├ístroj na anal├Żzu obsahu, pravdepodobne najrozoznate─żnej┼íiu a najob─ż├║benej┼íiu funkciu Yoastu.

S All in One v┼íak m├┤┼żete nastavi┼ą vlastn├║ kanonick├║ adresu URL, po┼żiada┼ą vyh─żad├ívacie n├ístroje o pr├şspevok a tie┼ż ju vyl├║─Źi┼ą zo svojho s├║boru Sitemap. To znamen├í, ┼że m├íte v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad technick├Żmi ├║dajmi.

─Äal┼íia u┼żito─Źn├í funkcia: All in One v├ím umo┼ż┼łuje hromadne upravova┼ą SEO tituly a meta popisy z obrazovky. Nie je to funkcia analyzovania obsahu, ale ur─Źite u┼żito─Źn├í.

Soci├ílne m├ędi├í

V┼íetko v jednom SEO vyu┼ż├şva modul├írny pr├şstup, tak┼że m├┤┼żete r├Żchlo zak├íza┼ą ak├ęko─żvek nechcen├ę funkcie. Social Meta je jedn├Żm z t├Żchto modulov a d├í sa aktivova┼ą prostredn├şctvom>.

Po aktiv├ícii uvid├şte nov├║ polo┼żku ponuky, v ktorej s├║ op├Ą┼ą nakonfigurovan├ę nastavenia soci├ílnych m├ędi├ş, a to v┼íetko na jednej obrazovke.

Sociálne nastavenia typu všetko v jednom

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Bal├şk SEO v bal├ş─Źku All in One m├í ┼íir┼í├ş zoznam soci├ílnych nastaven├ş ako Yoast. Ka┼żd├ę pole obsahuje ├║pln├ę vysvetlenie, ktor├ę v├ím d├íva istotu pri konfigur├ícii webov├Żch str├ínok presne pod─ża va┼íich predst├ív.

Svoj web m├┤┼żete spoji┼ą s neobmedzen├Żm po─Źtom soci├ílnych profilov. M├┤┼żete sa tie┼ż pripoji┼ą Facebook Otvoren├ę grafy. ─îas┼ą Otvoren├Ż graf na obrazovke s nastaveniami je obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├í, preto┼że v├ím umo┼ż┼łuje ur─Źi┼ą predvolen├ę rozmery a p├şsma obr├ízkov pre soci├ílne pr├şspevky, ─Ź├şm z├şskate ├║pln├║ kontrolu nad t├Żm, ako sa v├í┼í web zobrazuje v Facebook, M├┤┼żete tie┼ż nakonfigurova┼ą Twitter Karty.

V┼íetky Facebook Nastavenia otvoren├ęho grafu je mo┼żn├ę nakonfigurova┼ą aj po┼ítou pomocou meta grafu SEO prostredn├şctvom karty. Op├Ą┼ą je tu ve─ża nastaven├ş, s ktor├Żmi si m├┤┼żete zahra┼ą: m├┤┼żete si prisp├┤sobi┼ą n├ízov / popis, nahra┼ą vlastn├Ż obr├ízok / video a zmeni┼ą rozmery obr├ízka. Meta box tie┼ż umo┼ż┼łuje zada┼ą a Facebook typ objektu a Twitter typ karty.

V┼íetko v jednom SEO soci├ílnych m├ędi├ích

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

S├║bory XML

All in One SEO Pack podporuje funkciu XML Sitemap – tento modul mus├ş by┼ą tie┼ż aktivovan├Ż z obrazovky. V├Żsledkom bude op├Ą┼ą nov├í polo┼żka ponuky:

Akon├íhle je modul aktivovan├Ż, v┼íetko v jednom SEO Pack automaticky vytvor├ş svoj XML Sitemap. Ako v┼íak u┼ż m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą od slu┼żby All in One, je tu ve─ża nastaven├ş, ktor├ę m├┤┼żete upravi┼ą.

Všetko v jednom súbore XML XML

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Pre za─Źiato─Źn├şkov si m├┤┼żete vybra┼ą, ktor├ę vyh─żad├ívacie n├ístroje bud├║ dost├íva┼ą upozornenia na aktualiz├ície s├║borov sitemap, alebo m├┤┼żete ur─Źi┼ą frekvenciu upozornen├ş. M├íte tie┼ż ├║pln├║ kontrolu nad t├Żm, ktor├ę typy miest a taxon├│mie tvoria mapu str├ínok alebo konkr├ętne, ktor├ę z nich s├║ vyl├║─Źen├ę.

─Äalej na obrazovke m├┤┼żete tie┼ż nakonfigurova┼ą svoju domovsk├║ str├ínku, pr├şspevky a taxon├│miu (t├║to funkciu nepodporuje). Priority hovoria vyh─żad├ívac├şm n├ístrojom o d├┤le┼żitosti konkr├ętneho pr├şspevku / str├ínky v porovnan├ş s in├Żmi vn├║torn├Żmi str├ínkami s hodnotami medzi 0,0 a 1,0, Frekvencie im ozn├ímia, ako ─Źasto sa o─Źak├íva zmena pr├şspevku alebo str├ínky, a preto, ako ─Źasto je potrebn├ę preh─żad├íva┼ą ka┼żd├║ z nich kv├┤li aktualiz├íci├ím.

All-in-one SEO priority a frekvencie

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

Ďalšie funkcie

Ako sme u┼ż uviedli, bal├şk SEO All-One m├í s├ęriu modulov, ktor├ę m├┤┼żete aktivova┼ą / deaktivova┼ą. Okrem modulov Social Site a XML Sitemap n├íjdete:

 • gener├ítor robota.txt
 • optimaliz├ítor v├Żkonu
 • import / export nastaven├ş
 • blok├ítor zl├Żch bot
 • editor rob.txt a .htaccess.

Ďalšie funkcie SEO typu všetko v jednom

(Kliknite pre zv├Ą─Ź┼íenie)

V┼íetko v jednom bal├ş─Źku SEO Pack Pro

Pr├ęmiov├í verzia doplnku, v┼íetko v jednom SEO Pack Pro, je k dispoz├şcii za 79 dol├írov, alebo, ak je dos┼ą r├Żchla, aby vyu┼żila v├Żhody s├║─Źasnej propag├ície, 39 dol├írov.

V┼íetko v jednom bal├ş─Źku SEO Pack Pro

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że licen─Źn├ę granty sa pou┼ż├şvaj├║ na neobmedzenom po─Źte webov├Żch str├ínok. Porovna┼ą to s Yoast, ─Źo stoj├ş 69 dol├írov za jedno pou┼żitie, a┼ż 799 dol├írov za 100 str├ínok.

Na rozdiel od podpory Yoast SEO Premium zameranej na podporu, v┼íetko v jednom SEO Pack Pro vylep┼íuje bezplatn├║ verziu s mno┼żstvom v├Żkonn├Żch funkci├ş, ktor├ę sa prid├ívaj├║ ─Źastej┼íie. To zah┼Ľ┼ła:

 • roz┼í├şren├ę mo┼żnosti vlastn├ęho typu pr├şspevku
 • optimaliz├ícia kateg├│rie a zna─Źiek
 • gener├ítor robota.txt
 • predn├ę ├║pravy a s├║bory
 • Ovl├ídanie metazna─Źiek pre jednotliv├ę pr├şspevky / str├ínky.

Podpora je k dispoz├şcii aj z├íkazn├şkom s pr├ęmiov├Żm doplnkom; prich├ídza to v┼íak ako ─Ćal┼íie predplatn├ę (pl├íny s├║ k dispoz├şcii za 10 dol├írov mesa─Źne, 35 dol├írov ka┼żd├ę dva roky alebo 49 dol├írov ro─Źne).

Je sklaman├şm, ┼że na prij├şmanie aktualiz├íci├ş doplnkov sa vy┼żaduje platen├ę predplatn├ę.

Rozsudok

Pokia─ż ide o v├Żber v├Żhercu, ste skuto─Źne ve─żmi bl├şzko pri volan├ş. Obidva s├║ skvel├Żm pr├şslu┼íenstvom a ka┼żd├í z t├Żchto mo┼żnost├ş v├ím bude pravdepodobne sl├║┼żi┼ą mimoriadne dobre.

Celkovo v┼íak m├┤j hlas z├şska m├┤j hlas, hlavne preto, ┼że obsahuje podstatne lep┼íiu ┼ík├ílu funkci├ş. N├ístroj na anal├Żzu obsahu je obzvl├í┼í┼ą vhodn├Ż pre ka┼żd├ęho, kto chce vylep┼íi┼ą svoje pr├şspevky pomocou SEO, ─Źo je funkcia, ktor├í bohu┼żia─ż ch├Żba v bal├ş─Źku SEO v jednom. Yoast tie┼ż bezpochyby prich├ídza v ├║h─żadnej┼íom, elegantnej┼íom obale a v┼íeobecne sa ─żah┼íie pou┼ż├şva.

To znamen├í, ┼że bal├şk SEO All-One je bezpochyby vynikaj├║cim doplnkom mnoh├Żch siln├Żch priaznivcov; Okrem toho pon├║ka ┼íir┼íiu ┼ík├ílu nastaven├ş v niektor├Żch oblastiach, ak├Żmi s├║ ─żudia so ┼ípeci├ílnymi po┼żiadavkami a / alebo obzvl├í┼í┼ą pokro─Źil├ę SEO riadenie, ktor├ę sa v├ím m├┤┼żu zda┼ą pr├şjemn├ę.