Alienware premýšľa o hracích tabletoch, Steam Machine sa blíži

Alienware môže fungovať na hracom pláne, Nerozhodovanie pochádza priamo od pána Franka Azora, riaditeľa spoločnosti, počas otázky a odpovedi, ktorá sa konala Fórum Alienware Arena,

Písanie Azor to konkrétne vysvetľuje existuje veľká šanca, že takýto produkt sa už vyvíja, ale spoločnosť ešte nie je pripravená inzerovať. Pravdepodobne budeme musieť čakať na E3 2015, aby sme našli ďalšie informácie.

Azor tiež využil príležitosť hovoriť o Alienware Alpha, rade „konzol“ (prejsť termín) Ceny začínajú na 550 dolárov, Podľa spoločnosti tržby sú uspokojivé, aj keď nehovoríme o presných údajoch. Zdá sa tiež, že Alienware je spokojný s reakciou používateľov týchto zariadení.

Podľa vedúceho spoločnosti Čoskoro bude vydané oficiálne oznámenie týkajúce sa verzie Alpha pre parný stroj, Pamätajte, že zariadenie sa v súčasnosti predáva s radičom Xbox 360 a osobným rozhraním Alpha UI, aj keď si môžete zvoliť spustenie systému pomocou Windows 8,1 alebo spustite Steam priamo v režime veľkých obrázkov.

alias pre alienware

Alienware Alpha Steam Machine bude namiesto toho obsahovať nový ovládač Valve, ktoré by podľa najnovších klebiet malo byť vo fáze výroby. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, musíme počkať na konferenciu Game Developers Conference naplánovanú začiatkom marca v San Franciscu.