Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Alexa Together vám umožňuje sledovať vašich starých rodičov

Alexa Together vám umožňuje sledovať vašich starých rodičov 1

Ak hľadáte spôsob, ako byť veľkým bratom pre svojho starého rodiča alebo staršieho priateľa, Alexa Together môže byť kľúčom. Amazon poskytne sériu služieb a funkcií, ktoré vám umožnia používať váš Amazon Echo, Alexa a množstvo ďalších zariadení, aby ste mohli sledovať svojho príbuzného alebo priateľa. Je to niečo ako baby monitor, ale oveľa, oveľa pokročilejšie.

Predtým, Amazon mal starostlivosť Hub. Starostlivosť Hub pracoval s upozorneniami Care a jednoduchými spôsobmi, ako sa používatelia môžu navzájom spojiť. Systém Alexa Together je „nová služba navrhnutá tak, aby pomohla starnúcim členom rodiny cítiť sa pohodlnejšie a sebavedomejšie pri samostatnom živote“. Tento nový systém pracuje s funkciou urgentnej odozvy (pre kedykoľvek prístup k „profesionálnej núdzovej linke) a tiež s konektivitou so zariadeniami tretích strán.

Alexa Together umožňuje používateľom „nastaviť pripomienky“ pre monitorovaného jednotlivca. Môžu použiť Remote Assist na prepojenie s hudobnou službou a prehrávanie hudby pre sledovaného jednotlivca. Jadrom služby je komunikácia – zjednodušuje tak proces telefonovania priateľom a rodine a pre priateľov a rodinu zavolať monitorovanej osobe.

Alexa Together bude stáť približne 20 USD mesačne a noví používatelia si budú môcť službu vyskúšať s a 6- mesačná bezplatná skúšobná verzia. Pre existujúcu starostlivosť bude k dispozícii bezplatná jednoročná skúšobná verzia Hub zákazníkov. Alexa Together vyjde „neskôr v tomto roku“.