Alexa Together vám umožňuje sledovať vašich starých rodičov

Ak hľadáte spôsob, ako byť veľkým bratom pre svojho starého rodiča alebo staršieho priateľa, Alexa Together môže byť kľúčom. Amazon poskytne sériu služieb a funkcií, ktoré vám umožnia používať váš Amazon Echo, Alexa a množstvo ďalších zariadení, aby ste mohli sledovať svojho príbuzného alebo priateľa. Je to niečo ako baby monitor, ale oveľa, oveľa pokročilejšie.

Predtým, Amazon mal starostlivosť Hub. Starostlivosť Hub pracoval s upozorneniami Care a jednoduchými spôsobmi, ako sa používatelia môžu navzájom spojiť. Systém Alexa Together je „nová služba navrhnutá tak, aby pomohla starnúcim členom rodiny cítiť sa pohodlnejšie a sebavedomejšie pri samostatnom živote“. Tento nový systém pracuje s funkciou urgentnej odozvy (pre kedykoľvek prístup k „profesionálnej núdzovej linke) a tiež s konektivitou so zariadeniami tretích strán.

Alexa Together umožňuje používateľom „nastaviť pripomienky“ pre monitorovaného jednotlivca. Môžu použiť Remote Assist na prepojenie s hudobnou službou a prehrávanie hudby pre sledovaného jednotlivca. Jadrom služby je komunikácia – zjednodušuje tak proces telefonovania priateľom a rodine a pre priateľov a rodinu zavolať monitorovanej osobe.

Alexa Together bude stáť približne 20 USD mesačne a noví používatelia si budú môcť službu vyskúšať s a 6- mesačná bezplatná skúšobná verzia. Pre existujúcu starostlivosť bude k dispozícii bezplatná jednoročná skúšobná verzia Hub zákazníkov. Alexa Together vyjde „neskôr v tomto roku“.