Alarmy App Review (Android): Spite, ak m├┤┼żete vyz├Żva┼ą

Ak patr├şte k ─żu─Ćom, ktor├ş spia ako doslova polena, m├┤┼że sa v├ím sta┼ą, ┼że budete na v┼íetko me┼íka┼ą. Alarmy je alarmov├í aplik├ícia, ktor├í vie, ako v├ís prebudi┼ą a udr┼ża┼ą v bdelom stave. Ostatn├ę norm├ílne alarmov├ę aplik├ície je mo┼żn├ę jednoducho odlo┼żi┼ą. Vysk├║┼íal som ve─ża r├┤znych aplik├íci├ş pre bud├şky a na konci som sa v┼żdy vr├ítil k sp├ínku. Alarmy je m├┤j najob─ż├║benej┼í├ş sp├┤sob, ako ma zobudi┼ą.

Pozn├ímka: Alarmy bol testovan├Ż na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. T├íto aplik├ícia sa pou┼ż├şva u┼ż nejak├Ż ─Źas a nikdy ma nedok├ízala prebudi┼ą. Aplik├íciu som testoval aj na Samsungu Galaxy S III a Galaxy Pozn├ímka IV smartphones.

Alarmová ikona aplikácieAlarmová ikona
Odznak Google PlayGoogle Play

Dobro

Aplik├ícia je skvel├í v tom, ─Źo m├í robi┼ą, a preb├║dza v├ís, ke─Ć ju potrebujete. Ned├ívno som sa dostal k siln├ęmu sp├ínku, ale uvedomil som si, ┼że tieto kr├ítke ┼ílof├şky skuto─Źne s├║ 4-6 hodinov├í. Prirodzene, z├║fal├ę ─Źasy vy┼żadovali z├║fal├ę opatrenia a za─Źal som znova pou┼ż├şva┼ą Alarmy. Sta─Ź├ş poveda┼ą, ┼że moje zdriemnutia s├║ teraz v├Żrazne krat┼íie.

Rozhranie je u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę a mechanika budenia je ├║┼żasn├í. Obrazov├í met├│da funguje ├║┼żasne a zdvihne v├ís z postele. Temnej┼íou str├ínkou veci je, ┼że bude┼í prekl├şna┼ą minulos┼ą, ktor├║ si za to urobil, ale bude┼í v─Ća─Źn├Ż, ke─Ć si ├║plne hore.

Zl├Ż

Fotografick├í met├│da je pri posudzovan├ş uhlov pr├şli┼í pr├şsna. Aj ke─Ć pri fotografovan├ş pou┼ż├şvate blesk, na registr├íciu zhody budete musie┼ą aplik├íciu pou┼żi┼ą znova. Aplik├ícia m├í vo v├Żzve na ukon─Źenie aj reklamy. Je to nepr├şjemn├ę, preto┼że na ukon─Źenie mus├şte vybra┼ą OK.

Spodn├Ż riadok

Alarmy je ├║┼żasn├í aplik├ícia pre alarmy a bude v├ím celkom dobre sl├║┼żi┼ą. Bezplatn├í verzia v├ís dok├í┼że ├║plne prebudi┼ą bu─Ć inovat├şvnou fotografickou met├│dou, alebo potrasen├şm. Rozhranie je skvel├ę a aplik├ícia sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva. Existuje mno┼żstvo mo┼żnost├ş, ako prisp├┤sobi┼ą svoje sk├║senosti. Celkovo vzat├ę, vrelo odpor├║─Źam t├║to aplik├íciu t├Żm, ktor├ş neust├íle me┼íkaj├║ na s├║dne pojedn├ívania a odosielanie listov.

Z├şskanie alarmu

Z├şskanie aplik├ície na va┼íom zariaden├ş s Androidom je ve─żmi jednoduch├ę. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ├şs┼ą do Google Play Store str├ínku a jednoducho kliknite na nain┼ítalova┼ą. Bezplatn├í aplik├ícia alarmu pre Android sa automaticky stiahne a nain┼ítaluje do v├í┼ího zariadenia. Akon├íhle je aplik├ícia stiahnut├í, cho─Ćte do z├ísuvky na aplik├íciu a jednoducho klepnite na ikonu. T├Żm sa otvor├ş aplik├ícia alarmu pre Android.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-01-44

V─Ćaka aplik├ícii je pre nov├Żch pou┼ż├şvate─żov ve─żmi jednoduch├ę porozumie┼ą aplik├ícii. Pre va┼íe pohodlie je k dispoz├şcii prepracovan├Ż n├ívod. Pod komplikovan├Żm rozumiem, ┼że vysvet─żuje takmer v┼íetky funkcie aplik├ície, ktor├ę v├ím umo┼żnia okam┼żit├ę pou┼żitie.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-01-49

Niektor├ę z funkci├ş s├║ pre aplik├íciu alarmu v syst├ęme Android celkom ┼ítandardn├ę, niektor├ę s├║ v┼íak relat├şvne nov├ę. D├┤razne odpor├║─Źam, aby ste si pred skuto─Źn├Żm pou┼ż├şvan├şm vysk├║┼íali cel├Ż n├ívod.

Rozhranie

Rozhranie je ve─żmi pou┼żite─żn├ę a nepredstavuje absol├║tne ┼żiadne probl├ęmy. Aplik├ícia automaticky importuje v┼íetky va┼íe alarmy, ktor├ę ste si mohli usporiada┼ą pomocou aplik├ície Stock alarm. Alebo ak ste pravideln├Żm ─Źitate─żom aplik├ície Joy of Android, mo┼żno ste pou┼żili jednu z ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş pre bud├şky pre Android. Alarmy vie, ┼że nen├ívid├şte nastavovanie bud├şkov znova a znova.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-02-03

Nastavenia s├║ v skuto─Źnosti ve─żmi dobr├ę pre alarmov├║ aplik├íciu a poskytuj├║ v├ím v┼íetko, ─Źo m├┤┼żete potrebova┼ą. Milujem detailn├ę aplik├ície a t├íto ur─Źite vyhovuje ├║─Źesu.

Nastavenie bud├şka

Nastavenie bud├şka je ve─żmi jednoduch├ę, sta─Ź├ş klepn├║┼ą na tla─Źidlo Prida┼ą bud├şk v hornej ─Źasti obrazovky a m├┤┼żete za─Źa┼ą. Aplik├ícia v├ís zavedie na podrobn├║ obrazovku prid├ívania alarmov:

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-02-15

Odtia─żto m├┤┼żete nastavi┼ą ─Źas, opakovanie, vyzv├í┼łac├ş t├│n a dokonca aj vibr├ície. To je do zna─Źnej miery ┼ítandardom v akejko─żvek popla┼ínej aplik├ícii, ktor├║ pou┼ż├şvate. Met├│da Alarm v┼íak odha─żuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch dobr├┤t.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-02-23

Ak klepnete na tla─Źidlo met├│dy Alarm vypnut├ę, uvid├şte, ┼że s├║ k dispoz├şcii dve r├┤zne mo┼żnosti. Odfo┼ąte sa a zatraste. Ned├ívno bola pridan├í ─Ćal┼íia mo┼żnos┼ą, ktor├í je rie┼íen├şm matematick├Żch probl├ęmov. Jedin├Żm probl├ęmom je, ┼że sa dod├íva iba s platenou verziou.

Met├│dy

Porozpr├ívajme sa trocha o nov├Żch met├│dach vyp├şnania alarmov. V prvom rade je to met├│da odfotenia. T├íto met├│da zah┼Ľ┼ła polosp├ínok, zvonenie bud├şka a kameru v smartf├│ne. Mysl├şm, ┼że tu z├şskate obraz (zam├Ż┼í─żan├í slovn├í hra─Źka).

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-05-12

Ak vyberiete mo┼żnos┼ą odfoti┼ą, budete musie┼ą skuto─Źne odfoti┼ą ─Źoko─żvek. Aplik├ícia to ulo┼ż├ş a ke─Ć zazvon├ş bud├şk, budete musie┼ą tento obr├ízok znova nasn├şma┼ą, aby ste ho vypli. Je to vynikaj├║ca met├│da, ktor├í funguje takmer 70 percent ─Źasu. Ak ste odfotili v noci, aplik├ícia to r├íno ┼ąa┼żko rozozn├í. Navrhujem, aby ste to urobili r├íno, aby ste sa vyhli zm├Ątkom. Ke─Ć odfot├şte, od tej chv├şle je v┼íetko v poriadku.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-08-31

─Äal┼íou skvelou met├│dou je met├│da trepania. Aj ke─Ć sa to na prv├Ż poh─żad m├┤┼że zda┼ą jednoduch├ę, v skuto─Źnosti to tak nie je. M├┤┼żete si myslie┼ą, ┼że je to skvel├Ż sp├┤sob, ako vypn├║┼ą tento nepr├şjemn├Ż alarm, ┼ívihnut├şm z├íp├Ąst├şm a zvuk zmizne. ZLE! V z├ívislosti od va┼íich nastaven├ş budete musie┼ą telef├│nom potrias┼ą asi 20-30 kr├ít. To znamen├í, ┼że pred posledn├Żm zatrasen├şm budete ├║plne bdel├ş.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-11-05-08-48

Povolenia

Aplik├ícia m├┤┼że zdie─ża┼ą va┼íu polohu. Ale ak sa ma sp├Żtate, je to len pre spr├ívy o po─Źas├ş, to v├ím d├í hne─Ć po vypnut├ş alarmu. St├íle je varovanie varovan├şm. Okrem toho v tejto aplik├ícii nie s├║ ┼żiadne anom├ílie. Niet divu, ┼że je to aplik├ícia ─Ź├şslo jedna v na┼íich najlep┼í├şch aplik├íci├ích pre alarmy pre Android. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa aplik├ície alebo samotnej recenzie, zadajte ni┼ż┼íie uveden├Ż koment├ír. Teraz si zdriemnite, v pohode, preto┼że v├ís Alarmy v─Źas upozorn├ş!

Záver

Pre m┼ła je Alarmy jednou z najlep┼í├şch popla┼ín├Żch aplik├íci├ş pre Android. Je to jedin├í aplik├ícia, ktor├í ma dok├í┼że prebudi┼ą v─Źas bez oh─żadu na to, ─Źo. Aj ke─Ć by som funkciu obrazov├ęho alarmu v skuto─Źnosti nepou┼ż├şval denne, je to ur─Źite skvel├Ż sp├┤sob, ako sa zobudi┼ą na svadbu. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo n├ívrhy, sta─Ź├ş nap├şsa┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.

─îast├ę ot├ízky

Je Alarmy k dispoz├şcii pre platformu iOS?

├üno, aplik├ícia Alarmy je k dispoz├şcii pre platformy Android aj iOS

Je aplikácia Alarmy bezplatná?

├üno, aplik├ícia Alarmy je bezplatn├í. K dispoz├şcii je tie┼ż mo┼żnos┼ą n├íkupu v aplik├ícii na ├║pln├ę odstr├ínenie rekl├ím v platenej verzii.

Potrebuje aplikácia Alarmy Wi-Fi?

Nie, aplik├ícia Alarmy na spr├ívnu funkciu nepotrebuje Wi-Fi. V├Ą─Ź┼íina funkci├ş funguje bez pripojenia na internet.