Alarmy App Review (Android): Spite, ak môžete vyzývať

Ak patríte k ľuďom, ktorí spia ako doslova polena, môže sa vám stať, že budete na všetko meškať. Alarmy je alarmová aplikácia, ktorá vie, ako vás prebudiť a udržať v bdelom stave. Ostatné normálne alarmové aplikácie je možné jednoducho odložiť. Vyskúšal som veľa rôznych aplikácií pre budíky a na konci som sa vždy vrátil k spánku. Alarmy je môj najobľúbenejší spôsob, ako ma zobudiť.

Poznámka: Alarmy bol testovaný na zariadení Samsung Galaxy Smartfón Note III. Táto aplikácia sa používa už nejaký čas a nikdy ma nedokázala prebudiť. Aplikáciu som testoval aj na Samsungu Galaxy S III a Galaxy Poznámka IV smartphones.

Alarmová ikona aplikácieAlarmová ikona
Odznak Google PlayGoogle Play

Dobro

Aplikácia je skvelá v tom, čo má robiť, a prebúdza vás, keď ju potrebujete. Nedávno som sa dostal k silnému spánku, ale uvedomil som si, že tieto krátke šlofíky skutočne sú 4-6 hodinová. Prirodzene, zúfalé časy vyžadovali zúfalé opatrenia a začal som znova používať Alarmy. Stačí povedať, že moje zdriemnutia sú teraz výrazne kratšie.

Rozhranie je užívateľsky prívetivé a mechanika budenia je úžasná. Obrazová metóda funguje úžasne a zdvihne vás z postele. Temnejšou stránkou veci je, že budeš preklínať minulosť, ktorú si za to urobil, ale budeš vďačný, keď si úplne hore.

Zlý

Fotografická metóda je pri posudzovaní uhlov príliš prísna. Aj keď pri fotografovaní používate blesk, na registráciu zhody budete musieť aplikáciu použiť znova. Aplikácia má vo výzve na ukončenie aj reklamy. Je to nepríjemné, pretože na ukončenie musíte vybrať OK.

Spodný riadok

Alarmy je úžasná aplikácia pre alarmy a bude vám celkom dobre slúžiť. Bezplatná verzia vás dokáže úplne prebudiť buď inovatívnou fotografickou metódou, alebo potrasením. Rozhranie je skvelé a aplikácia sa veľmi ľahko používa. Existuje množstvo možností, ako prispôsobiť svoje skúsenosti. Celkovo vzaté, vrelo odporúčam túto aplikáciu tým, ktorí neustále meškajú na súdne pojednávania a odosielanie listov.

Získanie alarmu

Získanie aplikácie na vašom zariadení s Androidom je veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je ísť do Google Play Store stránku a jednoducho kliknite na nainštalovať. Bezplatná aplikácia alarmu pre Android sa automaticky stiahne a nainštaluje do vášho zariadenia. Akonáhle je aplikácia stiahnutá, choďte do zásuvky na aplikáciu a jednoducho klepnite na ikonu. Tým sa otvorí aplikácia alarmu pre Android.

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-01-44

Vďaka aplikácii je pre nových používateľov veľmi jednoduché porozumieť aplikácii. Pre vaše pohodlie je k dispozícii prepracovaný návod. Pod komplikovaným rozumiem, že vysvetľuje takmer všetky funkcie aplikácie, ktoré vám umožnia okamžité použitie.

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-01-49

Niektoré z funkcií sú pre aplikáciu alarmu v systéme Android celkom štandardné, niektoré sú však relatívne nové. Dôrazne odporúčam, aby ste si pred skutočným používaním vyskúšali celý návod.

Rozhranie

Rozhranie je veľmi použiteľné a nepredstavuje absolútne žiadne problémy. Aplikácia automaticky importuje všetky vaše alarmy, ktoré ste si mohli usporiadať pomocou aplikácie Stock alarm. Alebo ak ste pravidelným čitateľom aplikácie Joy of Android, možno ste použili jednu z ďalších aplikácií pre budíky pre Android. Alarmy vie, že nenávidíte nastavovanie budíkov znova a znova.

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-02-03

Nastavenia sú v skutočnosti veľmi dobré pre alarmovú aplikáciu a poskytujú vám všetko, čo môžete potrebovať. Milujem detailné aplikácie a táto určite vyhovuje účesu.

Nastavenie budíka

Nastavenie budíka je veľmi jednoduché, stačí klepnúť na tlačidlo Pridať budík v hornej časti obrazovky a môžete začať. Aplikácia vás zavedie na podrobnú obrazovku pridávania alarmov:

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-02-15

Odtiaľto môžete nastaviť čas, opakovanie, vyzváňací tón a dokonca aj vibrácie. To je do značnej miery štandardom v akejkoľvek poplašnej aplikácii, ktorú používate. Metóda Alarm však odhaľuje niekoľko ďalších dobrôt.

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-02-23

Ak klepnete na tlačidlo metódy Alarm vypnuté, uvidíte, že sú k dispozícii dve rôzne možnosti. Odfoťte sa a zatraste. Nedávno bola pridaná ďalšia možnosť, ktorá je riešením matematických problémov. Jediným problémom je, že sa dodáva iba s platenou verziou.

Metódy

Porozprávajme sa trocha o nových metódach vypínania alarmov. V prvom rade je to metóda odfotenia. Táto metóda zahŕňa polospánok, zvonenie budíka a kameru v smartfóne. Myslím, že tu získate obraz (zamýšľaná slovná hračka).

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-05-12

Ak vyberiete možnosť odfotiť, budete musieť skutočne odfotiť čokoľvek. Aplikácia to uloží a keď zazvoní budík, budete musieť tento obrázok znova nasnímať, aby ste ho vypli. Je to vynikajúca metóda, ktorá funguje takmer 70 percent času. Ak ste odfotili v noci, aplikácia to ráno ťažko rozozná. Navrhujem, aby ste to urobili ráno, aby ste sa vyhli zmätkom. Keď odfotíte, od tej chvíle je všetko v poriadku.

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-08-31

Ďalšou skvelou metódou je metóda trepania. Aj keď sa to na prvý pohľad môže zdať jednoduché, v skutočnosti to tak nie je. Môžete si myslieť, že je to skvelý spôsob, ako vypnúť tento nepríjemný alarm, švihnutím zápästím a zvuk zmizne. ZLE! V závislosti od vašich nastavení budete musieť telefónom potriasť asi 20-30 krát. To znamená, že pred posledným zatrasením budete úplne bdelí.

Snímka obrazovky_2015-04-11-05-08-48

Povolenia

Aplikácia môže zdieľať vašu polohu. Ale ak sa ma spýtate, je to len pre správy o počasí, to vám dá hneď po vypnutí alarmu. Stále je varovanie varovaním. Okrem toho v tejto aplikácii nie sú žiadne anomálie. Niet divu, že je to aplikácia číslo jedna v našich najlepších aplikáciách pre alarmy pre Android. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa aplikácie alebo samotnej recenzie, zadajte nižšie uvedený komentár. Teraz si zdriemnite, v pohode, pretože vás Alarmy včas upozorní!

Záver

Pre mňa je Alarmy jednou z najlepších poplašných aplikácií pre Android. Je to jediná aplikácia, ktorá ma dokáže prebudiť včas bez ohľadu na to, čo. Aj keď by som funkciu obrazového alarmu v skutočnosti nepoužíval denne, je to určite skvelý spôsob, ako sa zobudiť na svadbu. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, stačí napísať komentár nižšie.

Časté otázky

Je Alarmy k dispozícii pre platformu iOS?

Áno, aplikácia Alarmy je k dispozícii pre platformy Android aj iOS

Je aplikácia Alarmy bezplatná?

Áno, aplikácia Alarmy je bezplatná. K dispozícii je tiež možnosť nákupu v aplikácii na úplné odstránenie reklám v platenej verzii.

Potrebuje aplikácia Alarmy Wi-Fi?

Nie, aplikácia Alarmy na správnu funkciu nepotrebuje Wi-Fi. Väčšina funkcií funguje bez pripojenia na internet.