Aký najväčší telefón s Androidom si dnes môžete kúpiť?

Aký najväčší telefón s Androidom si dnes môžete kúpiť? 1

Niektorí ľudia uprednostňujú menšie smartphones a niektorí ich majú radi tak veľké, ako môžu byť. Aj keď je pekné mať normálny smartphone, niekedy si želám, aby som mal ten najväčší telefón s Androidom. Tieto pocity vznikajú, keď pozerám film a batéria je trochu vybitá. V lete moje rodné mesto zasiahnu bleskové búrky a tam sú 5-8 hodinové výpadky napájania, to je presne to, keď túžim po najväčšom telefóne s Androidom nielen vo veľkosti, ale aj v batérii.

Nech už je váš dôvod akýkoľvek, ste tu, aby ste vedeli o najväčšom smartfóne s Androidom, ktorý si dnes môžete kúpiť. Bez ohľadu na to, či veľa cestujete a potrebujete na svojej strane spoľahlivý smartphone, alebo jednoducho nemôžete mať pri sebe tablet, najväčší telefón s Androidom vám určite dobre poslúži. Vybral som smartphone, ktorý nie je viazaný iba na ázijské územia; v mnohých prípadoch je preto ťažké získať telefón. Vybral som telefón, ktorý je dnes bežne dostupný na každom trhu.

Musieť Čítať: Telefóny Android – Každý používateľ systému Android o tom musí vedieť

Zadajte Huawei MediaPad X1

Huawei MediaPad X1

Huawei nemusí byť prvou spoločnosťou, ktorá vám napadne, keď uvažujete o kúpe smartfónu. Výrobca však za posledných pár rokov zhromaždil pomerne lojálnu sledovanosť. Dostupné ceny a skvelé špecifikácie sú prinajmenšom pútavé, najmä ak nakupujete s obmedzeným rozpočtom.

Huawei MediaPad X1 môže znieť ako tablet, vďaka Pad v názve, ale buďte si istí, že to nie je tablet. Stačí jeden pohľad a všimnete si, že má tvar smartfónu. Tenké okraje na bokoch a priehľadné ucho v hornej časti naznačujú smartfón, veľký smartfón, ale napriek tomu smartfón.

Aké je to veľké?

Nie je to však veľkosť gigantického Sony Xperia Z Ultra, ktorá prichádza 60,44 palca. Je ešte väčší a je úhľadný 7 palcová veľkosť. Nechám vás chvíľu na zamyslenie.

Huawei MediaPad X1

Teraz, keď ste pozbierali svoj vybuchnutý mozog a získali ste zmysly, smartphone skutočne prichádza 7 palcov. Pomenovať Huawei MediaPad X1 phabletom nebude opodstatnené, pretože ním rozhodne nie je. Vo phablete je telefónna časť na prvom mieste, ale tu vidíme iba obrovský tablet s funkciami telefónu.

Je to naozaj také VEĽKÉ?

Huawei MediaPad X1

Keď som začal písať tento článok, sám som sa odvážil na trh so smartfónmi. Šiel som do blízkeho oficiálneho obchodu Huawei a v rukách som držal najväčší telefón s Androidom. Nie som basketbalista, ktorý prichádza iba o 60,3 m, ale mám dosť dlhé pavučinové prsty.

Bol som prekvapený, že sa smartphone v mojich rukách necítil taký veľký. Spočiatku to bolo divné, pretože som očakával, že budem držať tablet, ale smartphone bol skutočne smartphone. Dá sa to započítať do takmer neexistujúcej bočnej fazety technologického giganta. Ovládanie smartfónu jednou rukou nie je ľahké, iba ak by ste mohli hrať basketbal.

Skúsil som si dať do vrecka MediaPad X1, ale výzva pre úradníkov ma odprevadila z obchodu. Doprovodom mám na mysli, že ma vyhodili. Ale som si celkom istý, že tento telefón nepasuje k úzkym alebo úzkym džínsom. Ak nosíte vreckové oblečenie alebo máte pri sebe kabelku, tento telefón bude pre vás perfektný a nie nepríjemný.

Čo z toho teda máte?

Huawei MediaPad X1

Najväčší telefón s Androidom má a 7 palcový displej s rozlíšením 1 200 x 1 920 pixelov. Hustota obrazovky je 323 pixelov na palec, čo je dobré pre bežných používateľov. Procesor je štvorjadrový Hisilicon Kirin 910 s taktom 1.6 GHz. GPU je známy Mali 450.

Interné úložisko môže mať buď 16 z 32 GB v závislosti od verzie. RAM však zostáva 2 GB DDR3. Našťastie je telefón vybavený slotom na karty microSD, ktorý pojme až 32 kariet GB. Smartfón má niekoľko funkcií LTE, ale pred kúpou by som ho vyskúšal. Odporúčame telefóny, najmä ázijské, pred kúpou otestovať.

Kvalita hovoru v smartfóne je skvelá. Je tiež dodávaný s mikrofónom potláčajúcim hluk, aby ste aj vy zneli dobre.

Predná kamera je z 5 Megapixelov, čo je veľa na vytváranie skvelých selfie. Pri fotografovaní s takmer tabletovým zariadením však budete vyzerať dosť zvláštne. Na zadnej strane nájdeme 13 MP fotoaparát s možnosťou automatického zaostrovania. Ostatné špecifikácie sú do značnej miery štandardnou záležitosťou a nič tak nevyniká. Je to dobre zaoblený, aj keď veľký smartphone pre Android.

Batéria

Vďaka batérii je smartphone skvelý. Je dodávaný so vstavanou nevyberateľnou batériou 5 000 mAh. To sú správni ľudia; obr skutočne prichádza s rovnako obrovskou batériou. Táto batéria Li-Polymer určite udrží svetlá nejaký čas zapnuté. To sa očakávalo od najväčšieho smartfónu so systémom Android a práve to prináša.

cena

Huawei MediaPad X1

Huawei MediaPad X1 je možné zakúpiť na Amazon za cenu okolo 400 dolárov.

tlačidlo nákupu amazon

Záver:

Prichádza o 7 palce, Huawei MediaPad X1 nie je šálka čaju každého, povedzme džbánu čaju. Smartfón, ktorý je očividne monštrom, je stále zvládnuteľný. Ak dávate prednosť veľkosti pred prenosnosťou, je taká veľká, ako prichádzajú. Ak máte ďalší obrovský smartphone, ktorý by sme chceli pokryť, napíšte nám to do komentárov nižšie.

Ďalšie informácie: Huawei MediaPad X1