Aký je najmenší telefón s Androidom na trhu práve teraz?

Aký je najmenší telefón s Androidom na trhu práve teraz? 1

Aký je najmenší telefón s Androidom na trhu práve teraz? Je to skvelá otázka a máme pre vás odpoveď. Existuje silný trend smerom k obrovským telefónom a dokonca Apple kráča touto cestou, ako sa vždy zdá.

Niektorí ľudia chcú iba telefón, ktorý sa zmestí do vrecka bez toho, aby ho museli vypáčiť páčidlom. Telefón, ktorý vám nepreťaží ruku ani nevyzerá, že by ste pri prechádzke po ulici hovorili z tehly.

Zdá sa, že malé telefóny pomaly miznú, ale chceli by sme vám priblížiť jeden z najmenších telefónov s Androidom na trhu práve teraz. Áno, stále si môžete kúpiť niekoľko možností, ktoré by mohli byť ešte menšie, ale Sony Xperia Z1 Compact je relatívne nový telefón, ktorý je priekopníkom na trhu malých telefónov.

Je to vysokokvalitná možnosť so všetkým, čo potrebujete, aby ste boli zabalení do malej zostavy.

Musieť Čítať: Telefóny Android – Každý používateľ systému Android o tom musí vedieť

Aké sú rozmery a hmotnosť?

Veľkosť displeja je 4.3 palcov, a to váži iba at 4.8 unce. To je dosť malé na akýkoľvek typ telefónu. Šírka je asi 2.6 palcov, a keď ho položíte na stôl, dosiahne iba asi 0.4 palce vysoké.

Celkovo to znamená, že sa už nikdy nebudete musieť starať o to, že vám telefón padne do rúk alebo sa vkĺzne do užších vreciek.

Porovnanie s bežnou Z1 môžete vidieť nižšie.

porovnanie z1

Dobro

Výdrž batérie a spracovanie Sony Xperia Z1 Compact je pozoruhodne dobré na to, aké je zariadenie malé. Obrovským bonusom je vodotesný dizajn, takže ho môžete skutočne priniesť na pláž bez obáv, že by ste ho poškodili.

Dizajn konkuruje a Galaxy alebo Apple telefónu, takže nemusíte mať pocit, že štýlom šetríte.

Zlý

Spoločnosť Sony je strašná, pokiaľ ide o pridávanie vlastných malých softvérových vylepšení alebo predvolených aplikácií. Nie je na to dôvod, a preto je užívateľský zážitok o niečo menej žiaduci. Telefón nebol navrhnutý pre najnovšie vydanie systému Android, takže ho budete musieť aktualizovať ručne.

Spodný riadok

Sony Xperia Z1 Compact je jednoznačne najlepšou voľbou, ak hľadáte vysokovýkonný telefón s Androidom s malou obrazovkou. Spolu s vodotesným dizajnom a elegantným rozhraním by ste nemali cítiť žiadny rozdiel v kvalite od iných väčších telefónov.

Baví ma skutočnosť, že obrazovka stále zobrazuje obrázky vo vysokom rozlíšení, aj keď je oveľa menšia ako priemerný telefón s Androidom. Ak máte záujem o malé telefóny, porozmýšľajte nad kúpou telefónu Sony Xperia Z1 Compact. Kliknutím na odkaz nižšie sa o tom presvedčíte Amazon.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Áno, Sony Xperia Z1 Compact je skutočne našou najlepšou voľbou pre špičkové telefóny s malou obrazovkou na trhu, pretože je ľahký, má veľa funkcií a ani dizajn nie je taký zlý.

Dajte nám vedieť v sekcii komentárov, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa najmenšieho telefónu s Androidom na trhu práve teraz. Ak ste vyskúšali Sony Xperia Z1 Compact, dajte nám vedieť, ako sa vám páči.