Aký je najlepší čas na použitie služby Tinder Boost?

Tinder netreba predstavovať, pretože je to jedna z najväčších zoznamovacích sietí na celom svete. Ľudia na Tinderi hľadajú spriaznenú dušu alebo príležitostné pripojenie. Nech je to čokoľvek, má obrovskú používateľskú základňu, ktorá vám dáva priestor nájsť si pre vás to najlepšie. Napísali sme článok o chybe prihlásenia do služby Tinder už dávno a teraz prichádzame s ďalšou témou súvisiacou s Tinderom. V tomto príspevku budeme hovoriť o Tinder Boost čo je skvelá funkcia pre tých, ktorí chcú rýchlo nájsť svoj zápas.

Čo je to Tinder Boost?

Tinder Boost je funkcia, ktorú ponúka Tinder a ktorá zvyšuje váš profil tak, aby bol po dobu 30 minút najlepším profilom vo vašej oblasti. Znamená to, že môžete získať viac zápasov, pretože váš profil bude videný a prejde sa ním asi 10 -krát viac ako obvykle.

Ak teda túžite rýchlo nájsť svoj zápas, viete, čo máte urobiť. Áno, musíte ísť na Tinder Boost. Musíte si kúpiť Tinder Boost zakaždým, keď ho chcete použiť. Navyše získate jednu bezplatnú podporu s Tinder Gold a Tinder Plus predplatné. Môžete si ho kúpiť aj samostatne. Toto sú teda dva spôsoby, ako môžete získať Tinder Boost; buď si kúpite samostatne, alebo ich získate zadarmo k predplatnému Gold alebo Plus.

Aké sú poplatky za zvýšenie Tinder?

Za vylepšenie sa Tinder rôznym používateľom účtuje odlišne. Ako zažilo mnoho používateľov Tinderu, mladší používatelia musia v porovnaní so staršími používateľmi platiť za vylepšenie Tinderu menej. Dokonca sa líši v závislosti od vašej geografickej polohy.

Aký je najlepší čas na použitie služby Tinder Boost?

Keď platíte za podporu, chcete z nej vyťažiť maximum. Myslím tým, že by ste chceli najlepší výsledok z posilnenia, ale nájsť najlepší čas na použitie Tinder Boost je trochu zložité.

Fotografický kredit: nielsen.com

Podľa grafu spoločnosti Nielsen.com vyššie je najlepší čas na použitie vylepšenia Tinder 9 PM ostré. Tinder vo svojej správe za rok 2018 uviedol, že v pondelok 6 PM do 9 PM je špičkový čas. Hovorí to niekoľko ďalších správ 6 PM do 9 V nedeľu a v pondelok je v Tinderi zaznamenaná najväčšia aktivita.

Odpoveď na otázku „Najlepší čas na použitie Tinder Boost” je 9 PM, ako môžete vidieť na grafe, ktorý na 9 PM je aktivita na vrchole. Keď je teda veľa aktivity, použite posilnenie, aby ste získali viac potiahnutí a našli perfektnú zhodu.

Business Insider vo svojom príspevku uvádza, že keď je v roku 2017 vonku búrkové počasie, došlo k obrovskému nárastu aktivity Tinder. Keď je teda vonku zlé počasie, môžete myslieť na používanie Tinder Boost, keď sa aktivita zvyšuje.

Viete, kedy je najlepšie použiť Tinder Boost. Teraz musíte vedieť, ako dosiahnuť najlepšie výsledky z posilnenia.

Ako získať najlepší výsledok z Tinder Boost?

Keďže platíte za každé zvýšenie Tinder, možno budete chcieť väčšinu z nich využiť. Preto musíte zvážiť niekoľko vecí, aby ste z nich dostali to najlepšie.


  • Keď idete do novej oblasti, nepoužívajte ju na posilnenie

Keď dorazíte na nové miesto, posilnenie nepoužívajte okamžite, pretože Tinder vám automaticky poskytne podporu, keď idete na nové miesto. Prečo teda míňať peniaze, ak získavate podporu zadarmo. Uložte si ho pre neskoršie použitie.


  • Nepoužívajte boost, ak ste zaneprázdnení

Keď je tu nový zápas, váš zápas je nadšený, že sa porozprávate, ale ak ste v tom čase zaneprázdnení, možno nebudete môcť hovoriť a neskôr vzrušenie pominie. Keď teda môžete slobodne hovoriť, používajte iba Tinder Boost, pretože je pravdepodobnejšie, že dostanete zápas kvôli posilneniu.


  • Pred použitím Tinder Boost urobte svoj profil Tinder príťažlivým

Ak je váš profil Tinder naštvaný, používanie Boostu nie je výhodné, pretože používatelia prejdú prstom doprava, ale ak uvidia váš profil, môžu zmiznúť. Preto najskôr urobte svoj profil príťažlivým a potom použite podporu. Váš profil by mal byť pripravený zapôsobiť na používateľov, ktorí ho navštívia. Uistite sa, že máte vo svojom profile skvelý humorný životopis, pretože má veľký vplyv na vaše potenciálne zápasy.

Dúfame, že vám tieto tipy pomôžu vyťažiť z Boostu maximum. Okrem toho môžete použiť funkciu Boost v čase špičky, ako som už spomenul v tomto príspevku, ktorý je nedeľa alebo pondelok 9 PM, a tiež keď je vonku búrlivé počasie, je najlepší čas použiť Tinder Boost.

Dúfame, že vám tento blogový príspevok pomôže dozvedieť sa, ako zvýšiť svoj profil pomocou služby Tinder Boost a aké sú najlepšie časy na to.

Dúfam, že čoskoro získate svoj zápas!

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2IHvnvU