Aktualizujte sprintu Galaxy S3 SPH-L710 pre CM10 Android 4,1,1 Firmv├ęr Jelly Bean

┼íprint Galaxy U┼ż├şvate─ż S3, je to pre v├ís. Spolo─Źnosti Samsung alebo Sprint ni─Ź neozn├ímili, ak ide o Android 4,1- Aktualizuje sa. Jelly Bean je ofici├ílne uveden├Ż na trh Galaxy S3 SPH-L710, ale teraz si v─Ćaka CyanogenMod 10 (CM10) m├┤┼żete u┼żi┼ą z├í┼żitok zo zdie─żania Androidu.

Nain┼ítalujte Android CyanogenMod 10 (CM10) 4,1,1 a aktualizujte ─Ćal┼íiu vlastn├║ ROM na va┼íom Sprint SGS3. V tomto n├ívode v├ís prevedieme procesom in┼ítal├ície CM10. Galaxy S3 SPH-L710 s ├║pln├Żmi krokmi. Pam├Ątajte, ┼że ide o ve─żmi star├║ verziu a ned├í sa denne pou┼ż├şva┼ą na pou┼ż├şvanie pam├Ąte ROM v telef├│ne.

<img class = "stredne ve─żk├ę zarovn├ívacie centrum wp-image-1388" title = "Galaxy-S3 "src =" https://cdn.teamandroid.com/wp-content/uploads/2012/07/Galaxy-S3-600 ├Ś 338.jpg "alt =" Samsung Galaxy S III GT-I9300 ÔÇŁancho =ÔÇŁ 600 ÔÇ│ v├Ż┼íka = ÔÇŁ338 ÔÇ│ />

nes├║hlas: V┼íetky n├ístroje, modifik├ície alebo ROM uveden├ę ni┼ż┼íie s├║ majetkom pr├şslu┼ín├Żch vlastn├şkov / v├Żvoj├írov. My (TeamAndroid.com) alebo v├Żvoj├ír nezodpoved├íme za po┼íkodenie alebo po┼íkodenie zariadenia. Ne┼żiadame v├ís, aby ste vysk├║┼íali tento tutori├íl ­čśë

Zn├íme probl├ęmy s CM10 v SGS3:

 • Prekr├Żvanie pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania (─Ćal┼íie maslo): ─îak├íme na vydanie CodeAurora, u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie je trochu povrchn├ę.
 • Fotoapar├ít je pri zmene rozl├ş┼íenia ┼ípinav├Ż
 • A2DP je skuto─Źne nefunk─Źn├Ż
 • Synchroniz├ícia programu Picasa nefunguje (ak nahrad├şte Gal├ęriu verziou Google, fotoapar├ít bude po┼íkoden├Ż, nerobte to)
 • Stiahnutie MMS nefunguje, ale odosielanie a na─Ź├ştanie nefunguje. Pou┼żite aplik├íciu SMS / MMS tret├şch str├ín, ktor├í si ju m├┤┼że stiahnu┼ą.
 • Zl├í podpora pre CDMA LTE.
 • V┼íetky veci
 • Uistite sa, ┼że m├íte nain┼ítalovan├ę v┼íetky ovl├ída─Źe USB pre Samsung Sprint Galaxy S III na pripojenie k po─Ź├şta─Źu. Stiahnite si Samsung Galaxy USB radi─Ź S3! Okrem ovl├ída─Źa USB je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch vec├ş.

  1, Mus├şte aktivova┼ą re┼żim ladenia USB. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete svoj telef├│n Android pripoji┼ą k po─Ź├şta─Źu. Pozrite sa tu: Ako povoli┼ą ladenie USB.

  2, Bat├ęria v├í┼ího mobiln├ęho telef├│nu by mala by┼ą nabit├í na 80 – 85%. Ak sa telef├│n n├íhle vybije, ke─Ć blik├í ROM alebo in┼ítaluje zmeny a aktualiz├ície, m├┤┼że d├┤js┼ą k trval├ęmu vybitiu telef├│nu. Pozrite sa tu: Ako skontrolova┼ą percento bat├ęrie.

  3, Z├ílohujte v┼íetky d├┤le┼żit├ę ├║daje, ktor├ę budete potrebova┼ą, okam┼żite po aktualiz├ícii novej pam├Ąte ROM alebo jednoducho z├ílohujte, ak nikdy neviete, kedy sa vyskytla chyba. ─Äalej sa dozviete, ako z├ílohova┼ą ├║daje:

  ├Üdaje zariadenia m├┤┼żete z├ílohova┼ą aj pomocou aplik├ície Samsung KIES. Ak v┼íak ├║daje z├ílohujete manu├ílne, m├íte viac mo┼żnost├ş, ako chcete, a je ve─żmi ─żahk├ę presun├║┼ą ├║daje na zariadeniach s Androidom od r├┤znych v├Żrobcov. tj Samsung sa pohybuje Galaxy Pozn├ímka: Z├ílohovanie na zariaden├ş HTC Desire X.

  4, V├í┼í telef├│n mus├ş by┼ą v tov├írni odomknut├Ż. V n├ívode s├║ na odblokovanie zariadenia pridan├ę ─Ćal┼íie pokyny t├Żkaj├║ce sa uzamknut├Żch zariaden├ş Android.

  Pokra─Źujeme v n├ívode na ─Ćal┼íej strane a nain┼ítalujeme CM10 Galaxy S3 SPH-L710.