Aktualizovan├í substr├ít Cydia na v0.90,7103 s ─Ćal┼í├şmi opravami ch├Żb

Aktualizovan├í substr├ít Cydia na v0.90,7103 s ─Ćal┼í├şmi opravami ch├Żb 1

Po stredaj┼íej aktualiz├ícii substr├ítu Cydia, ktor├í zlep┼íila konektivitu a pridala po─Źiato─Źn├║ podporu pre iOS 14, bal├şk dostal druh├║ aktualiz├íciu za─Źiatkom ┼ítvrtkov├ęho r├ína, tentokr├ít ju priniesol do verzie 0,90,7103.

Cydia Substrate sa pou┼ż├şva na zlep┼íenie injekcie do v├Ązn├şc checkra1n a unc0ver, ale iba na zariadeniach A11 pre posledne menovan├ę, preto┼że substr├ít Cydia nepodporuje A12 alebo nov┼íie sl├║chadl├í. Ak pou┼ż├şvate podporovan├║ platformu, t├íto aktualiz├ícia bude k dispoz├şcii v ┼ítandardnom ├║lo┼żisku Sam Bingner a mala by sa objavi┼ą po aktualiz├ícii zdrojov.

Poskytovanie inform├íci├ş o prepusten├ş Saurika pre substr├ít Cydia v0.9.7103, t├íto verzia m├í nasleduj├║ce zmeny:

Cydia Substr├ít 0,9.7103 ÔÇ×vyrie┼íiÔÇť (- ish?) Chyba, pri ktorej pou┼żitie ASL substr├ítom preru┼í├ş GSSCreds (chyba, ktor├í u┼ż nejak├Ż ─Źas existuje kv├┤li nedorozumeniu o pr├ş─Źine chyby u ─żud├ş s kontrolou). V┼íimnite si, ┼że roz┼í├şrenia m├┤┼żu st├íle sp├┤sobi┼ą t├║to chybu pri pou┼ż├şvan├ş substr├ítu, ale moje s├║─Źasn├ę presved─Źenie (* prech├ídza palcom *) je tak├ę, ┼że ide o koncep─Źn├║ chybu v t├Żchto roz┼í├şreniach, nie o nie─Źo, ─Źo by sa substr├ít mal pok├║si┼ą prelomi┼ą s├ím sebou.

Vzh─żadom na d├┤le┼żitos┼ą bal├şka Cydia Substrate na podporovan├Żch platform├ích sa t├íto aktualiz├ícia samozrejme odpor├║─Źa t├Żm, ktor├ş ju pou┼ż├şvaj├║. Najnov┼íie opravy ch├Żb by mali zaisti┼ą vy┼í┼íiu stabilitu softv├ęru ako predt├Żm.

Ak v├í┼í ├║tek z v├Ązenia namiesto ├║pravy injekcie pou┼żije n├íhradu alebo libhooker, aktualiz├ícia Cydia Substrate sa neuplat┼łuje, preto┼że nepou┼ż├şvate tento bal├şk a tento pr├şspevok m├┤┼żete ├║plne ignorova┼ą.

Aktualizovali ste najnov┼íiu verziu substr├ítu Cydia? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch.