Aktualizovan├í beta verzia programu Sileo umo┼ż┼łuje tla─Źidlo na stiahnutie aplik├ície 7-15x r├Żchlej┼íie

Aktualizovan├í beta verzia programu Sileo umo┼ż┼łuje tla─Źidlo na stiahnutie aplik├ície 7-15x r├Żchlej┼íie 1

Bez oh─żadu na to, ─Źi pou┼ż├şvate ├║tek z v├Ązenia Electra pre iOS 11 alebo ├║tek z v├Ązenia Chimera pre iOS 12, jedna vec je ist├í: Spr├ívca bal├şkov Sileo je niekde na domovskej obrazovke skryt├Ż. Rovnak├ę vyhl├ísenie sa vz┼ąahuje na ─żud├ş, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ bootovacie syst├ęmy Chimera1n alebo Odysseyra1n v popul├írnej kontrole Jarabreak pre syst├ęmy iOS 12 a 13.

Bez oh─żadu na to, ktor├ę z vy┼í┼íie uveden├Żch nastaven├ş pou┼ż├şvate svoj vlastn├Ż telef├│n, je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że t├şm Sileo vo ┼ítvrtok popoludn├ş vydal aktualizovan├║ beta verziu spr├ívcu bal├şkov Sileo s nieko─żk├Żmi d├┤le┼żit├Żmi zlep┼íeniami r├Żchlosti. Najnov┼íia beta verzia bola ozn├ímen├í prostredn├şctvom z├ístupcu t├şmu Sileo Twitter ├║─Źet viac ako hodinu:

Aktualizovan├í beta verzia programu Sileo umo┼ż┼łuje tla─Źidlo na stiahnutie aplik├ície 7-15x r├Żchlej┼íie 2

Z toho, ─Źo m├┤┼żeme zbiera┼ą, sa najnov┼íia beta verzia programu Sileo naz├Żvala 1,8,4 beta 1, Najv├Ą─Ź┼íou zmenou v tejto aktualiz├ícii sa zd├í by┼ą r├Żchlos┼ą tla─Źidla Stiahnu┼ą aplik├íciu, ktor├ę sa v tomto pr├şpade zd├í by┼ą medzi 7 a 15-kr├ít r├Żchlej┼íie ako predch├ídzaj├║ce beta, v z├ívislosti od niektor├Żch ve─żmi subjekt├şvnych premenn├Żch. Tieto premenn├ę s├║ samozrejme po─Źet pridan├Żch arch├şvov a po─Źet nain┼ítalovan├Żch bal├şkov.

Nie je prekvapuj├║ce, ┼że tla─Źidlo Sileo Get umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą bal├ş─Źky tret├şch str├ín, rovnako ako tla─Źidlo Get v obchode App Store umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą Apple- objedn├ívky prijat├ę.

Nie je to prv├Żkr├ít, ─Źo t├şm Sileo zlep┼íil r├Żchlos┼ą tla─Źidla Get a je nepravdepodobn├ę, ┼że bude posledn├Ż. Prakticky v┼íetky zlep┼íenia r├Żchlosti s├║ v├ştan├ę, bez oh─żadu na kontext, najm├Ą ak ide o proces, ktor├Ż ─Źasto pou┼ż├şvaj├║ jailbreakers, napr├şklad v tomto pr├şpade in┼ítal├ícia z├íplat jailbreak.

Ak e┼íte nesk├║┼íate beta verziu programu Sileo, t├íto aktualiz├ícia sa po aktualiz├ícii zdrojov nezobraz├ş ako nevyhnutn├í aktualiz├ícia. Beta verzia programu Sileo je k dispoz├şcii na ├║plne inom kan├íli ako verejn├í verzia programu Sileo, predin┼ítalovan├í pod zna─Źkou Jailbreak Electra Team. Na rovnakom zariaden├ş st├íle m├┤┼żete spusti┼ą beta a verejn├║ verziu, aby ste videli rozdiely z prvej ruky.

Pre t├Żch, ktor├ş za─Ź├şnaj├║ s ├║tek z v├Ązenia, je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że ak pou┼ż├şvate ├║primn├Ż ├║tek z v├Ązenia alebo Jarabreak checkra1n bez pokynov na zav├ídzanie syst├ęmu Chimera1n alebo Odysseyra1n, t├íto aktualiz├ícia sa nebude t├Żka┼ą v├ís ani in├Żch spr├ív od spolo─Źnosti Sileo.

Testovali ste vo svojom telef├│ne najnov┼íiu beta verziu Sileo? Dajte n├ím vedie┼ą, ako ste sa dostali do sekcie s koment├írmi ni┼ż┼íie.