Aktualizácie OnePlus Nord majú prekvapenie … a nebude sa vám to páčiť

OnePlus Nord

Príchod OnePlus Nord, smartphones mnohí očakávajú nízke náklady od tohto výrobcu. Dôvodom je, že sú jedným z terminálov s najlepším pomerom kvalita / cena na trhu. Ak si ho plánujete kúpiť, sú tu nové správy o tom, čo s ním súvisí aktualizácie že by ste mali vedieť.

Pravdou je, že OnePlus je jednou zo spoločností, ktoré neustále pracujú na ponúkaní najlepších aktualizácií na svojich telefónoch, no zdá sa, že na OnePlus Nord nebudú obzvlášť početné v tom, čo má spoločné s veľkými zmenami v operačnom systéme Android. A to môže byť pre mnohých dosť významný problém (hoci sa to nedotkne všetkých terminálov tejto série).

Aktualizujte OnePlus Nord

Aktualizácie OnePlus Nord sa vám nebudú páčiť

Ako je známe, zdá sa, že tieto telefóny budú mať prístup iba k veľkej aktualizácii systému Android, čo vo všeobecnosti znamená a zmena verzie operačný systém. Preto, a ak vezmeme do úvahy, že prichádza s desiatym vyvinutým spoločnosťou Google, maximum, ktoré by OnePlus Nord mohol mať, by bolo číslo 11. Ak je to tak, niektorí používatelia si môžu nákup jedného z týchto mobilov dvakrát rozmyslieť.

Je zrejmé, že sa to môže zmeniť (a je pravda, že existujú aj iní výrobcovia, ktorí so svojimi telefónmi už dlho robia presne to isté), ale jednou z vecí, ktoré charakterizujú OnePlus, je široká podpora, ktorú ponúka pri dodávaní nových aktualizácií hmotnosti. do ich telefónov. Možno nízke náklady na terminál znamenajú a spodná podpora v tom, čo má spoločné so softvérom.

Lepšie, pokiaľ ide o bezpečnosť

To je niečo, čo bude dobre pokryté v najlacnejšom OnePlus Nord, pretože rovnaké informácie potvrdzujú, že podpora, ktorá bude poskytnutá v bezpečnostné aktualizácie pre tieto terminály to budú dva roky. To je viac než dosť na to, aby ste boli pokojní, pokiaľ ide o diery, ktoré sú za ten čas v Androide zistené. Okrem toho treba dúfať, že neustále zlepšovanie personalizácie OxygenOS samotného operačného systému je uložený v týchto lacných termináloch.

Android na OnePlus Nord

Faktom je, že táto správa, ktorá sa má potvrdiť, je prekvapivá, keďže z pridanej hodnoty ktoré boli vždy telefónmi OnePlus, pokiaľ ide o aktualizácie, nezostane pri týchto nových modeloch. Mimochodom, obmedzenia by sa týkali nasledujúcich modelov z radu Nord: N10 5G a N100. Ak sa to nakoniec stane, Zdá sa vám to ako zlé rozhodnutie výrobcu?