Aktualiz├ícia VZW Galaxy Nexus pre Android 4,1,1 Firmv├ęr Jelly Bean JRO03C

Verizon Wireless Galaxy Pou┼ż├şvatelia zariadenia Nexus s├║ st├íle vyl├║─Źen├ş z aktualiz├ície softv├ęru pre Android 4,1,1 Ofici├ílny JRO03C e┼íte nebol ohl├ísen├Ż. Ale nebojte sa, komunita v├Żvoj├írov priniesla Android neofici├ílne 4,1,1 Jelly Bean venovan├Ż VZW Galaxy Nexus.

V tomto n├ívode v├ím vysvetl├şme, ako nain┼ítalova┼ą softv├ęr Android 4,1,1 Tvrdo na VZW Galaxy Nexus. Pam├Ątajte, ┼że toto nie je ofici├ílne vyhl├ísenie spolo─Źnosti Verizon. Je to vyhraden├Ż firmv├ęr, portovan├Ż prostredn├şctvom GSM Galaxy Nexus.

Ako aktualizova┼ą Verizon Galaxy Nexus pre Android 4,1,1 Firmv├ęr Jelly Bean 7

disclaimer: V┼íetky n├ístroje, modifik├ície alebo CD uveden├ę ni┼ż┼íie patria ich vlastn├şkom / v├Żvoj├írom. My (TeamAndroid.com) alebo v├Żvoj├íri nezodpoved├íme za to, ┼że sp├┤sobia po┼íkodenie alebo tehly v├í┼ího zariadenia. Nem├íme korek─Źn├Ż bod na vysk├║┼íanie tohto n├ívodu ­čśë

Nezabudnite nain┼ítalova┼ą v┼íetky ovl├ída─Źe USB od spolo─Źnosti Samsung Galaxy Nexus na pripojenie k po─Ź├şta─Źu. Stiahnite si Samsung Galaxy Ovl├ída─Źe Nexus USB! Okrem iba ovl├ída─Źov USB je potrebn├ę venova┼ą pozornos┼ą aj niektor├Żm ─Ćal┼í├şm veciam.

1, Mus├şte povoli┼ą re┼żim ladenia USB. Pom├íha to pripoji┼ą telef├│n s Androidom k po─Ź├şta─Źu. Pozrite sa tu: Ako povoli┼ą ladenie USB.

2, Bat├ęria telef├│nu mus├ş by┼ą nabit├í na 80 – 85%. Ak sa telef├│n n├íhle preru┼í├ş z d├┤vodu bat├ęrie, ke─Ć blik├í ROM alebo in┼ítaluje ├║pravy a aktualiz├ície – v├í┼í telef├│n sa m├┤┼że natrvalo strati┼ą. Pozrite sa tu: Ako skontrolova┼ą percento bat├ęrie.

3, Z├ílohujte si v┼íetky d├┤le┼żit├ę ├║daje, ktor├ę budete potrebova┼ą, akon├íhle v├í┼í flash disk vytvor├ş nov├║ ROM, alebo si vytvorte z├ílohu, iba ak nikdy neviete, kedy sa m├┤┼że sta┼ą nie─Źo zl├ę. Ni┼ż┼íie n├íjdete inform├ície o z├ílohovan├ş ├║dajov:

Teraz pokra─Źujme v n├ívode na ─Ćal┼íej str├ínke a aktualizuj VZW Galaxy Nexus na najnov┼íiu aktualiz├íciu syst├ęmu Android ROM 4,1,1,