Aktualiz├ícia telegramu prin├í┼ía prieskumy verejnej mienky 2,0 Vr├ítane kv├şzov├ęho re┼żimu, okrem rohov spr├ív a ─Ćal┼í├şch nov├Żch funkci├ş

Telegram, cloudov├í aplik├ícia pre mobiln├ę a stoln├ę spr├ívy, v piatok ozn├ímila pridanie novej funkcie s n├ízvom ÔÇ×AnketyÔÇť 2,0'za vykon├ívanie r├┤znych typov ankiet v r├ímci chatovac├şch skup├şn a kan├ílov. V─Ćaka tomu m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia teraz sk├║ma┼ą tri nov├ę druhy prieskumov telegramu – vidite─żn├ę hlasy, viacn├ísobn├ę odpovede a kv├şzov├Ż re┼żim.

Ankety 2,0 Jeho cie─żom je obohati┼ą vzdel├ívacie sk├║senosti a poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom telegramov viac mo┼żnost├ş zapoji┼ą sa a vyjadri┼ą svoje n├ízory v├Żberom z r├┤znych mo┼żnost├ş.

Pod─ża spolo─Źnosti m├┤┼że t├íto nov├í vlastnos┼ą vylep┼íi┼ą sk├║senosti pou┼ż├şvate─żov pri vytv├íran├ş n├ízorov, vytv├íran├ş ankiet a pri vzdel├ívac├şch kan├íloch sa m├┤┼żu vyu┼ż├şva┼ą na vytv├íranie objekt├şvneho vzdel├ívania prostredn├şctvom ot├ízok s mo┼żnos┼ąou v├Żberu z viacer├Żch odpoved├ş (MCQ) a kv├şzov zalo┼żen├Żch na predmetoch.

Tieto prieskumy verejnej mienky, ktor├ę boli spusten├ę glob├ílne a dostupn├ę pre indick├Żch pou┼ż├şvate─żov, m├┤┼żu by┼ą vytvoren├ę v skupin├ích alebo kan├íloch. Aktualizovan├í ponuka pr├şloh teraz umo┼ż┼łuje mo┼żnos┼ą ÔÇ×AnketaÔÇť, v ktorej m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia postupova┼ą pod─ża jednoduch├Żch krokov z ponuky a zvoli┼ą si jeden z troch typov prieskumov.

Vytvorenie ankety je jednoduch├ę jednoduch├Żm zadan├şm ot├ízky, pridan├şm mo┼żnost├ş odpovede, v├Żberom nastaven├ş, ktor├ę sa hodia ako najlep┼í├ş ├║─Źel, a jej zaveden├şm. Telegram uzn├íva, ┼że aplik├ície spr├ív sa stali neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou komunik├ície medzi vekov├Żmi skupinami a odvetviami.

Okrem toho bude pre pou┼ż├şvate─żov Quiz Bot ─Ćal┼íie prekvapenie, preto┼że im umo┼żn├ş vytv├íra┼ą kv├şzy s viacer├Żmi ot├ízkami s mo┼żnos┼ąou ─Ćal┼íieho textu a m├ędi├ş a zdie─ża┼ą ich s ostatn├Żmi.

To umo┼ż┼łuje jeho pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą v├Żzvy v ┼ít├Żle sk├║┼íky s grafmi a tabu─żkami. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu odpoveda┼ą na skupiny, kan├íly alebo aj osobne. Bot m├┤┼że tie┼ż udr┼ża┼ą koh├║tik, ┼że ko─żko odpoved├ş bolo spr├ívne, ─Źas, ktor├Ż pou┼ż├şvate─ż vzal a odovzdal do glob├ílnej v├Żsledkovej tabu─żky, ktor├║ Telegram vytvoril.

Medzi ─Ćal┼íie nov├ę funkcie patr├ş mo┼żnos┼ą zaokr├║hli┼ą rohy spr├ív v r├┤znej miere a presn├ę po─Ź├ştadlo postupu s┼ąahovania v syst├ęme Android.