Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aktualiz├ícia slu┼żieb Google Play a Obchod Play: ─Źo je nov├ę pre Android?


Ka┼żd├Ż mesiac aktualiz├ície syst├ęmu Google Play a Hra─Źk├írstvo s├║ nasaden├ę na smartphones Android. Doteraz neboli pou┼ż├şvatelia informovan├ş o ich podrobnom obsahu, no v z├íujme transparentnosti sa spolo─Źnos┼ą Mountain View rozhodla od za─Źiatku roka v┼íetko objasni┼ą odhalen├şm v┼íetk├Żch z├íplat, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v jej aktualiz├íci├ích.

Na tento ├║─Źel technick├Ż gigant pr├íve aktualizoval str├ínku pre aktualiz├íciu z janu├íra 2022, aby obsahovala zoznam d├┤le┼żit├Żch zmien, ktor├ę bud├║ ─Źoskoro nasaden├ę v jeho slu┼żb├ích Google Play (v22.02.03) a Google Play Store (v28.8).

─îo je nov├ę pre Android?

Po─Źn├║c nasaden├şm nov├ęho streamu objavov na v┼íetk├Żch zariadeniach (smartf├│n, tablet, Android TV, Wear OS a Auto), ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş dozvedie┼ą sa o v┼íetk├Żch nov├Żch funkci├ích, ktor├ę priniesla ve─żk├í aktualiz├ícia syst├ęmu. Aj vo v├Żh─żade nabud├║ce aktualizova┼ą : Vedenie ├║─Źtu. Spolo─Źnos┼ą Mountain View zlep┼í├ş podporu pre ├║─Źet Google na v┼íetk├Żch zariadeniach so syst├ęmom Android t├Żm, ┼że pou┼ż├şvate─żom pon├║kne relevantnej┼í├ş obsah na z├íklade ich vstupn├ęho bodu.

Pre zvy┼íok je to predov┼íetk├Żm smartphones Android, ktor├Ż priv├şta najviac noviniek. S ─Ćal┼íou aktualiz├íciou Android TV bud├║ ma┼ą pou┼ż├şvatelia pr├şstup k novej mo┼żnosti pripojenia k telev├şzoru pomocou svojich telef├│nov bez toho, aby americk├Ż gigant poskytol ─Ćal┼íie podrobnosti o tejto t├ęme. V oblasti zabezpe─Źenia a s├║kromia m├┤┼żu manu├ílne prid├íva┼ą poverenia pre str├ínky a aplik├ície uveden├ę v Spr├ívcovi hesiel Google.

Funkcie pre Pe┼ła┼żenku Google a v├Żvoj├írov

Niektor├ę nov├ę funkcie uv├şta aj Pe┼ła┼żenka Google. Majitelia smartphones Android bude schopn├Ż vyh─żada┼ą po┼żadovan├ę rozlo┼żenie bez nutnosti manu├ílneho pos├║vania obrazovky. Pou┼ż├şvatelia aplik├ície na in├Żch termin├íloch prejd├║ predvolene aj overen├şm SMS v z├ívislosti od vhodn├Żch kariet, op├Ą┼ą ne┼ípecifikovan├Żch. Celkovo by pou┼ż├şvatelia mali zaznamena┼ą zlep┼íenie v pou┼ż├şvan├ş slu┼żby Pe┼ła┼żenka Google smartphones a Wear OS.

V├Żvoj├íri nezostan├║ pozadu a pl├ínuj├║ sa nov├ę v├Żvojov├ę funkcie, najm├Ą pokia─ż ide o ÔÇ× vo svojich aplik├íci├ích podporuj├║ ozn├ímenia, anal├Żzy, diagnostiku, strojov├ę u─Źenie a v├Żvojov├ę slu┼żby s├║visiace s AI “. Vylep┼íen├ę bude aj pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie ÔÇ×Sign in with GoogleÔÇť.

zdroj: AndroidPolice

Google Play Store

Stiahnu┼ą

Google Play Store

  • Viac 2,5 mili├│n dostupn├Żch referenci├ş
  • Intuit├şvna navig├ícia
  • Bezpe─Źn├ę s┼ąahovanie a platby

a Google Play Store pon├║ka viac ako 2,5 mili├│ny referenci├ş, ktor├ę mo┼żno bezpe─Źne stiahnu┼ą. Je to najv├Ą─Ź┼í├ş obchod pre digit├ílne produkty a aplik├ície pre Android na svete. Obchod Google Play Store je k dispoz├şcii ako aplik├ícia, ale aj ako internetov├Ż port├íl. Umo┼ż┼łuje s┼ąahovanie aplik├íci├ş, kn├şh, hudby, filmov a seri├ílov. Pokr├Żva ┼íirok├║ ┼ík├ílu kateg├│ri├ş, ─Źo mu umo┼ż┼łuje reagova┼ą z├íbavn├Żm a intuit├şvnym sp├┤sobom na v├Ą─Ź┼íinu po┼żiadaviek pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android.

a Google Play Store pon├║ka viac ako 2,5 mili├│ny referenci├ş, ktor├ę mo┼żno bezpe─Źne stiahnu┼ą. Je to najv├Ą─Ź┼í├ş obchod pre digit├ílne produkty a aplik├ície pre Android na svete. Obchod Google Play Store je dostupn├í ako aplik├ícia, ale aj ako internetov├Ż port├íl. Umo┼ż┼łuje s┼ąahovanie aplik├íci├ş, kn├şh, hudby, filmov a seri├ílov. Pokr├Żva ┼íirok├║ ┼ík├ílu kateg├│ri├ş, ─Źo mu umo┼ż┼łuje reagova┼ą z├íbavn├Żm a intuit├şvnym sp├┤sobom na v├Ą─Ź┼íinu po┼żiadaviek pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android.