Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aktualiz├ícia PUBG pre mobil 0.17.0 ┼żi┼ą s Royale Pass Sez├│na 12

Aktualiz├ícia PUBG pre mobil 0.17.0 ┼żi┼ą s Royale Pass Sez├│na 12 1

Nov├í mobiln├í aktualiz├ícia PUBG 0.17.0 je teraz v re┼żime PUBG Mobile na┼żivo v re┼żime tweetov Twitter zvl├ídnu┼ą. Nov├í aktualiz├ícia oslavuje druh├ę v├Żro─Źie z├íbavn├Żm parkov├Żm re┼żimom v klasickom Erangeli. TheRoyale Pass Season 12 sa vol├í 2gether Hr├íme! a m├í pr├şs┼ą v marci 9, Okrem toho je tu nov├Ż arktick├Ż re┼żim, nov├í zbra┼ł DBS Shotgun, AirDrop, nov├Ż ark├ídov├Ż re┼żim, re┼żim Death Replay a re┼żim Colobrlind.

Nov├Ż obsah v klasickom re┼żime

Aktualiz├ícia PUBG pre mobil 0.17.0 aktualiz├ícia je teraz akt├şvna a nedo┼ílo k ┼żiadnym prestojom. Aktualiz├ícia zrejme vy┼żaduje pribli┼żne celkom 10,69 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru v syst├ęme Android a 1.95 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru v syst├ęme iOS. Hr├í─Źi, ktor├ş sa aktualizuj├║ beforeMarch 6 dostane 50 strieborn├Żch,2, 888 BP a 3 de┼ł v├Żro─Źia Pan Skin. Ide o nov├Ż obsah prich├ídzaj├║ci v klasickom re┼żime, ktor├Ż zah┼Ľ┼ła re┼żim z├íbavn├ęho parku Erangel, ktor├Ż prich├ídza na 12. marec.

Nov├í zbra┼ł: DBS Shotgun

Aktualiz├ícia PUBG Mobile 0.17.0 prin├í┼ía DBS je dvoj─Źinn├í brokovnica s brokov├Żm n├íbojom s dvojit├Żm n├íbojom, ktor├║ mo┼żno p├┤vodne z├şska┼ą iba od Care Packages.DBS prich├ídza s dvoma vn├║torn├Żmi trubicami pre ─Źasopisy, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ u┼ż├şvate─żovi na─Ź├şta┼ą a┼ż ┼ítrn├ís┼ą k├┤l s 12 rozchodmi. Kombinovan├í palebn├í mechanika znamen├í, ┼że DBS m├┤┼że v kr├ítkom ─Źasovom rozp├Ąt├ş sp├┤sobi┼ą mas├şvne v├Żbuchy po┼íkodenia. Pou┼żit├í li┼íta pi┼ítole umo┼ż┼łuje holografick├Ż poh─żad, ─Źerven├Ż bodov├Ż zameriava─Ź a 2x a┼ż 6x rozsahy. Maxim├ílny ├║─Źinn├Ż dosah na rie┼íenie po┼íkodenia DBS je 100 m , Toto je ur─Źite najsmrte─żnej┼íia brokovnica v hre.

Medzi ─Ćal┼íie predstaven├ę funkcie patr├ş Nez├ívisl├í kontrola hlasitosti spoluhr├í─Źov, Universal Mark, Death Replay, Color Blind Mode. Okrem toho je tu nov├Ż obsah v ark├ídovom re┼żime. Existuj├║ aj ─Ćal┼íie vyva┼żovacie zmeny a vylep┼íenia. Patria medzi ne vyv├í┼żenie zbran├ş, rezerv├ícia t├şmu, funkcia r├ídia. V┼íetky nov├ę zmeny a ├║pln├ę pozn├ímky k patch n├íjdetetu,