Aktualiz├ícia PUBG Mobile v0.16.0 Prin├í┼ía re┼żim RageGear, obnovenie mobiln├Żch zariaden├ş, Snow Paradise a ─Ćal┼íie

PUBG Mobile za─Źal prij├şma┼ą aktualiz├íciu obsahu v0.16.0 ÔÇ×T├íto aktualiz├ícia je hlavnou aktualiz├íciou z h─żadiska nov├Żch funkci├ş a zmien, ktor├ę prin├í┼ía. Najnov┼íia aktualiz├ícia PUBG Mobile predstavuje zimn├Ż hern├Ż festival a prin├í┼ía nov├Ż re┼żim RageGear, ako aj mo┼żnos┼ą ly┼żovania v novej oblasti Snow Paradise na mape Erangel. Do z├ípasu Death Squad dorazila nov├í mapa zr├║caniny spolu s elegantn├Żm tla─Źidlom Perspekt├şvy na r├Żchle prep├şnanie medzi TPP a FPP. Okrem toho m├┤┼żu hr├í─Źi teraz vylie─Źi┼ą spotrebn├Ż materi├íl na cest├ích a pri aktualiz├ícii nov├ęho obsahu sa do PUBG Mobile dostalo ve─ża ├║prav vyva┼żovania streln├Żch zbran├ş.

Aktualiz├ícia obsahu PUBG Mobile v0.16 je teraz zverejnen├í.0 Prostredn├şctvom statick├ęho kan├íla pre Android a iOS, ale hern├ę servery sa nepreber├║ offline. Ve─żkos┼ą aktualiz├ície je 673 MB a t├ş, ktor├ş si ju stiahnu pred 17. decembrom, bud├║ odmenen├ş 50 strieborn├Żmi, 2 888 BP a zimn├Żmi ┼íatami na obdobie 3 Dni na zimn├║ t├ęmu. Ke─Ć u┼ż hovor├şme o ve─żk├Żch zmen├ích, EvoGround m├í teraz nov├Ż re┼żim s n├ízvom RageGear, kde hr├í─Źi rozdelia do dvoch kateg├│ri├ş – jednu, ktor├í riadi zlo┼żen├║ zbra┼ł, a druh├║, ktor├í riadi auto.

V re┼żime RageGear TDM je cie─żom najsk├┤r dosiahnu┼ą konkr├ętny cie─ż zni─Źenia vozidla

V bitke o RageGear TDM existuje neobmedzen├í kone─Źn├í oper├ícia a cie─żom je dosiahnu┼ą cie─ż zni─Źi┼ą pevn├Ż po─Źet nepriate─żsk├Żch vozidiel pred ostatn├Żmi. V bitke o RageGear Pick Up je cie─żom zhroma┼żdi┼ą ur─Źit├Ż po─Źet prepraviek pred s├║permi, ale stoj├ş za zmienku, ┼że v pr├şpade zni─Źenia vozidla sa v┼íetky prepravky stratia. ─Äal┼íou hlavnou funkciou, ktor├í prich├ídza s aktualiz├íciou PUBG Mobile, je Snow Paradise, oblas┼ą pokryt├í snehom, ktor├í je pr├şstupn├í ako hr├í─Źi, ktor├ş sa v klasickom re┼żime vyrovn├ívaj├║ na mape Erangel. Akon├íhle vst├║pia do hry, m├┤┼żu hr├í─Źi hra┼ą zadarmo na skateboarde alebo jazdi┼ą na lanovke, zatia─ż ─Źo bojuj├║ proti nepriate─żom.

PUBG si tie┼ż vzala lekcie od svojho hlavn├ęho konkurenta, Call of Duty: Mobile. Bola pridan├í aktualiz├ícia obsahu PUBG Mobile v0.16.0 Funkcia s┼ąahovania, ktor├í umo┼ż┼łuje hr├í─Źom vybra┼ą zbrane, ktor├ę prines├║ do hry, a potom zmeni┼ą s┼ąahovanie, ke─Ć vst├║pia do z├ípasu Team Death Match alebo po n├ívrate. ─Äal┼íou obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źnou funkciou, ktor├í prich├ídza s aktualiz├íciou, je lie─Źenie na cest├ích. Polo┼żky ako zdravotn├şcke potreby, l├ítky na zmiernenie bolesti, energetick├ę n├ípoje a obv├Ązy sa teraz m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą na cest├ích, ale na ├║kor r├Żchlosti pohybu.

T├şm, ktor├Ż v re┼żime RageGear Pick Up vyberie ur─Źen├Ż po─Źet pol├ş─Źok ako prv├Ż, vyhr├íva

Navy┼íe bolo do hry pridan├ę tla─Źidlo perspekt├şvy, ktor├ę umo┼ż┼łuje hr├í─Źom r├Żchlo prep├şna┼ą medzi TPP a FPP. Toto tla─Źidlo bude k dispoz├şcii v re┼żimoch Classic, Arcade a Team Death Match a d├í sa pohybova┼ą kdeko─żvek na obrazovke alebo dokonca deaktivova┼ą. Boli tie┼ż vykonan├ę ├║pravy vyv├í┼żenia streln├Żch zbran├ş a nov├Ż sp├┤sob, ako pozva┼ą ─Ćal┼í├şch hr├í─Źov do in├ęho kola, pre┼íiel s aktualiz├íciou na PUBG Mobile.

Dekorácia batohu

 • Rovnak├í dekor├ícia sa pou┼ż├şva pre batohy na ├║rovni 1 a 2 a 3 Rovnak├ęho druhu.
 • Dekor├ícia sa po zavesen├ş na chrb├ít prirodzene spomalila.

Obmedzenia diváckej vrstvy

 • Hr├í─Źi s n├şzkou ├║rov┼łou nebud├║ m├┤c┼ą vidie┼ą hr├í─Źov s vysokou ├║rov┼łou
 • Zabr├ínenie tomu, aby podvodn├şci profitovali z tejto funkcie.

Priate─żsk├Ż ohe┼ł zab├şja obmedzenia

 • Hr├í─Źi si m├┤┼żu zvoli┼ą, aby zabr├ínili spoluhr├í─Źovi, ktor├Ż ich vyl├║─Źi alebo zabije, aby vyzdvihli svoje predmety do boxov smrti.
 • T├şmov├Ż kolega bol nahl├ísen├Ż v d├┤sledku priate─żskej pa─żby, aby zastavil svojho kolegu zodpovedn├ęho za ─Ćal┼íie akcie po─Źas aktu├ílneho z├ípasu.

Nastavenia sn├şmky

 • Bola pridan├í funkcia posuvn├ęho nastavenia.
 • Posuvn├║ funkciu je mo┼żn├ę zapn├║┼ą / vypn├║┼ą v nastaveniach.
 • Po deaktiv├ícii sa Slip nezapne v Team Deathmatch, akcie klasick├ęho re┼żimu zostan├║ zachovan├ę.

Gal├ęria t├ęm

 • V├Żstava predstav├ş zdroje z posledn├Żch dvoch sez├│n, ktor├ę u─żah─Źia zbieranie hr├í─Źov a n├íjdenie vec├ş.
 • Hr├í─Źi z├şskaj├║ bonus, ke─Ć zhroma┼żdia v┼íetky polo┼żky v tematickej gal├ęrii.

Hra┼ą znova po skon─Źen├ş hry

 • Ke─Ć jednotliv├ş hr├í─Źi dokon─Źia z├ípas, m├┤┼żu vyzva┼ą svojich spoluhr├í─Źov, aby hrali ─Ćal┼í├ş z├ípas.
 • T├ş, ktor├ş prijm├║ pozvanie, sa automaticky vr├ítia do haly a bud├║ s hr├í─Źom spolupracova┼ą.

Po skon─Źen├ş hry pridajte priate─żov

 • Po dokon─Źen├ş hry m├┤┼żu hr├í─Źi klikn├║┼ą na pozvanie priate─ża a pou┼żi┼ą ich pod svoj├şm avatarom na str├ínke s v├Żsledkami.
 • Pri pou┼żit├ş funkcie pozvania priate─ża sa ─Źlenom t├şmu zobrazia pozv├ínky od hr├í─Źov.
 • ─îlenovia t├şmu m├┤┼żu prid├íva┼ą hr├í─Źov priamo ako priate─ża bez toho, aby ─Źakali na ich op├Ątovn├ę overenie.

Funkcie automatick├ęho ukladania do vyrovn├ívacej pam├Ąte

 • Povo─żte v nastaveniach funkciu automatick├ęho ukladania do vyrovn├ívacej pam├Ąte, aby sa automaticky detegovala bojov├í sn├şmkov├í frekvencia.
 • Ak je sn├şmkov├í frekvencia pr├şli┼í n├şzka, pom├┤┼że hr├í─Źom zn├ş┼żi┼ą grafick├║ kvalitu hry pre hladk├Ż bojov├Ż z├í┼żitok.

M├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą ├║pln├ę pozn├ímky k patch pre PUBG Mobile v0.16.0 Tu.