Aktualizácia pridávania Siri do ecobee SmartThermostat sa zavádza

Začiatkom júna sme sa dozvedeli, že ecobee SmartThermostat bude prvý svojho druhu, ktorý ponúkne integrovanú podporu pre AppleDigitálny asistent Siri. Keď sa však zariadenie dostalo na trh, podpora pre Siri nebola aktivovaná. Spoločnosť Ecobee teraz oznámila, že aktualizácia softvéru umožňujúca hlasové ovládanie „Hey Siri“ sa rozširuje na SmartThermostat.

S aplikovanou aktualizáciou budú môcť používatelia SmartThermostatu využívať Siri na ovládanie nastavení termostatu bez toho, aby sa ho museli dotýkať. Medzi podporované funkcie „Hey Siri“ patrí ovládanie teploty bez použitia rúk, odosielanie správ interkomu a ďalšie. Aktualizácia sa sprístupňuje práve teraz a bude k dispozícii pre všetkých vlastníkov SmartThermostat v najbližších niekoľkých týždňoch.

SmartTermostat vyžaduje, aby používatelia mali Apple HomePod mini v rovnakej bezdrôtovej sieti ako termostat. Používatelia môžu tiež využiť Apple Aplikácia Home na ovládanie SmartThermostatu, ak hlasové ovládanie nie je ideálne. Zabezpečenie sa zvyšuje tým, že vyžaduje, aby bol HomePod na ovládanie v rovnakej sieti.

Pridaním Siri, ecobee hovorí, že demonštruje svoj záväzok k otvorenému ekosystému. Spoločnosť chce, aby jej produkty boli kompatibilné so všetkými poprednými ekosystémami inteligentných domácností. Umožnením otvoreného ekosystému ecobee robí to tak, že zákazníci si môžu kúpiť najlepší produkt za najlepšiu dostupnú cenu bez obáv o kompatibilitu.

SmartThermostat je navrhnutý tak, aby používateľom umožnil zlepšiť komfort, ovládanie a úsporu energie v rámci ich domovov. Termostat je ovládateľný hlasom alebo mobilným zariadením a je certifikovaný ENERGY STAR. Ecobee hovorí, že toto zariadenie môže používateľom pomôcť ušetriť až 26 percent na účtoch za energie. SmartThermostat je k dispozícii na zakúpenie za 249,99 USD priamo prostredníctvom webovej stránky ecobee alebo iných predajcov, vrátane Amazon, Best Buy, Lowes alebo Home Depot. Používatelia bez Apple HomePod mini si bude musieť kúpiť aj toto zariadenie, ktoré sa momentálne predáva za 99 dolárov.