Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aktualizácia operácie Rainbow Six Siege Void Edge Edge rok 5 Poznámky k záplatám

Aktualizácia operácie Rainbow Six Siege Void Edge Edge rok 5 Poznámky k záplatám 1

Aktualiz├ícia oper├ície Rainbow Six Siege Operation Void Edge Edgev┼íetko je pripraven├ę dorazi┼ą ve─żmi skoro! T├íto ├║plne nov├í aktualiz├ícia prid├í taktiku strelca Ubisoftsu celkom nov├Ż obsahd├║ha ┼íes┼ą obliehaniea my sme dostalirok 5z├íplaty ktor├ę v├ím povedia, ─Źo prich├ídza v tejto najnov┼íej d├ívke nov├ęho obsahu pre hru!

Aktualiz├ícia oper├ície Rainbow Six Siege Void Edge Edge Hlavn├ę prvky opr├ív

Aktualizácia operácie Rainbow Six Siege Operation Void Edge Edge

Nov├Ż rok znamen├í, ┼że nov├ş oper├ítori s├║ na ceste. Nov├Ż supermarket ┼ípeci├ílnych oper├ítorov znamen├í, ┼że sa dynamika hry ur─Źite zmen├ş, a z├íplatov├ę pozn├ímky k oper├ícii Rainbow Six Siege Void Edge Update sa otvoria spolu s podrobnos┼ąami o oboch.

ALSO: Call of Duty: Warzone Plunder Mode je boj o hotovos┼ą

Oryx bude ochrancom, ktor├Ż bude nosi┼ą SPAS-12 a MP5 ako svoje prim├írne zbrane, pri─Źom ako sekund├írne zbrane bud├║ sl├║┼żi┼ą Bailiff 410 a USP40. Jeho jedine─Źn├Żmi schopnos┼ąami s├║ Remah Dash a Hatch Climbing, v─Ćaka ktor├Żm s├║ jedn├Żm z najmobilnej┼í├şch oper├ítorov v hre.

Na druhej strane mince je Iana, ├║plne nov├Ż oper├ítor Attacker podrobne uveden├Ż v aktualiz├ícii Rainbow Six Siege Operation Void Edge Update. ARX200 a G36C pou┼ż├şva pre svoje prim├írne zbrane a Mk1 9mm ako svoju jedin├║ sekund├írnu zbra┼ł. Ianas Gemini Replicator umo┼ż┼łuje jej vytvori┼ą hologram skautingu (podobne ako Mirage inApex Legends), ktor├Ż dok├í┼że vytiahnu┼ą nepriate─żsk├║ pa─żbu a umo┼żn├ş jej zasiahnu┼ą zl├Żch mu┼żov z bokov.

Tie nie s├║ jedin├ę zmeny, ktor├ę prich├ídzaj├║ v aktualiz├ícii Oper├ícia hrdinov Six Siege Void Edge Update! Mapa Oregonu sa prepracov├íva, tak┼że je celkovo otvorenej┼í├ş a z├írove┼ł prid├íva nov├ę pr├şstupov├ę miesta pre zdvoril├Żch hr├í─Źov. Napr├şklad dvere medzi kuchy┼łou a k├║pe─ż┼łou boli odstr├ínen├ę, ─Ź├şm sa budova trochu viac otvorila.

─Äal┼íou skvelou zmenou prich├ídzaj├║cou z opravn├Żch pozn├ímok k oper├ícii Rainbow Six Siege Void Edge Update je zmena prehr├íva─Źa Hub, Nov├Ż, reorganizovan├Ż vzh─żad v├ím u─żah─Ź├ş dosta┼ą sa priamo do akcie pomocou nov┼íieho a ─Źistej┼íieho vzh─żadu.

Existuje e┼íte omnoho viac, aby ste si mohli pre─Ź├şta┼ą pre─Ź├ştan├ę opravn├ę pozn├ímky k aktualiz├ícii FullRainbow Six Siege Operation Void Edge Update!

Aktualiz├ícia oper├ície Rainbow Six Siege Void Edge Edge ├Üpln├Ż zoznam

Aktualizácia operácie Rainbow Six Siege Operation Void Edge Edge

Operácia Void Edge

Veci sa za─Ź├şnaj├║ meni┼ą a prev├ídzka Void Edge v├ís ur─Źite zahod├ş. Dvaja oper├ítori, tak ako sa m├┤┼żu navz├íjom odli┼íova┼ą, sa pripoja k Harrymu s├║piske a prines├║ so sebou talenty, ktor├ę stoja na pol├írnych protikladoch. Iana je mozog a technol├│gia, zatia─ż ─Źo Oryx pozn├í surov├║ silu, ktor├║ m├┤┼że ma┼ą ─żudsk├ę telo.

S touto jedine─Źnou sez├│nou prich├ídza ve─ża noviniek s prepracovan├şm mapy Oregon a ve─żmi ┼ípeci├ílnou sadou Elite. Pri prech├ídzan├ş t├Żmito pozn├ímkami o patch sa pozrite na mnoh├ę zmeny hry a nenechajte si ujs┼ą rok 5 Prejs┼ą!

Nov├Ż oper├ítor: Iana

Za┼ąa┼żenie Ianmi je ve─ża, ale namiesto toho, aby ju za┼ąa┼żovali, zdv├şhaj├║ ju

┼ápecialista Nienke Iana Meijer, naroden├í pod priaznivou hviezdou, v┼żdy vedela, ┼że sa vyd├í na cestu do in├ęho sveta. Jej najv├Ą─Ź┼íou v├Żzvou bola presved─Źen├í svet, ┼że jej fantastick├ę lety s├║ nielen mo┼żn├ę, ale aj praktick├ę.

 • ├Üloha: ├Üto─Źn├şk
 • Prim├írne zbrane: ARX200, G36C
 • Sekund├írna zbra┼ł: Mk1 9 mm
 • Gadget: Frag Grenade, Smoke Grenade
 • Armor: 2/3
 • r├Żchlos┼ą: 2/3
 • Jedine─Źn├í schopnos┼ą: Gemini Replicato Nenechajte sa zmias┼ą prv├Żmi dojmami; replik├ítor Gemini je ─Źoko─żvek in├ę ako zn├íme alebo predv├şdate─żn├ę. Existuje nespo─Źetn├ę mno┼żstvo sp├┤sobov, ako ho vyu┼żi┼ą vo svoj prospech, a zist├şte to ─Źoskoro.

  Stru─Źne povedan├ę, Bl├ş┼żenci s├║ dia─żkovo ovl├ídanou holografickou k├│piou Iany. Ke─Ć ju nasad├ş, m├┤┼że skautova┼ą dopredu s mal├Żmi a┼ż ┼żiadnymi d├┤sledkami. M├┤┼że sa pohybova┼ą a produkova┼ą zvuk, ako by chcela, ale samozrejme nem├┤┼że strie─ża┼ą, nabl├şzko alebo pou┼ż├şva┼ą sekund├írne pom├┤cky. Replik├ítor m├í ─Źasov├Ż limit alebo m├┤┼że by┼ą kedyko─żvek ukon─Źen├Ż. Medzi dvoma sp├┤sobmi pou┼żitia je v┼żdy spolo─Źn├í v├Żmena, ktor├í je dlh┼íia, ak je zni─Źen├í.

  Replik├ítor je o oklaman├ş oponentov Iana, ako aj o zhroma┼ż─Ćovan├ş inform├íci├ş. Po─Źas nasadenia n├íjde svojich protivn├şkov a sp├┤sob├ş zm├Ątok v obsahu jej s┼Ľdc. Ak je Bl├ş┼żenec odhalen├Ż a zni─Źen├Ż obrancom, m├┤┼że to Ianovi pom├┤c┼ą odvodi┼ą polohu hrozieb, ale jej oponentom d├í p├ír drah├Żch sek├║nd na premiestnenie.

Nov├Ż oper├ítor: Oryx

Za┼ąa┼żenie Ianmi je ve─ża, ale namiesto toho, aby ju za┼ąa┼żovali, zdv├şhaj├║ ju

┼ápecialista Nienke Iana Meijer, naroden├í pod priaznivou hviezdou, v┼żdy vedela, ┼że sa vyd├í na cestu do in├ęho sveta. Jej najv├Ą─Ź┼íou v├Żzvou bola presved─Źen├í svet, ┼że jej fantastick├ę lety s├║ nielen mo┼żn├ę, ale aj praktick├ę.

 • ├Üloha: Obranca
 • Prim├írna zbra┼ł: SPAS-12, MP5
 • Sekund├írna zbra┼ł: Bailiff 410, USP40
 • Gadget: Ostnat├Ż dr├┤t, Nepriestreln├í kamera
 • Armor: 2/3
 • r├Żchlos┼ą: 2/3
 • Jedine─Źn├í schopnos┼ą: Remah Dash & Hatch ClimbingOryx je jedn├Żm z m├íla oper├ítorov, ktor├ş na udr┼żanie svojich vlastn├Żch nepotrebuj├║ ozdobn├ę doplnky. Jeho telo je v┼íetka sila a u┼żito─Źnos┼ą, ktor├║ potrebuje.

  Remah Dash je jeho podpisov├Ż ┼ąah a m├í viac ako jednu aplik├íciu. Jeho r├Żchlos┼ą mu umo┼ż┼łuje pohybova┼ą sa efekt├şvne a prekon├íva┼ą kr├ítke vzdialenosti s bezprecedentnou r├Żchlos┼ąou. M├┤┼że by┼ą tie┼ż pou┼żit├Ż na porazenie oponentov, ─Źo mu d├íva jedine─Źn├Ż sp├┤sob, ako sa vysporiada┼ą s oper├ítorom, ako je Montagne.

  Ak sa chyst├íte na hazard, m├┤┼że Oryx prelomi┼ą aj rozbit├ę steny a vytvori┼ą ┼íirok├Ż otvor. D├ívajte pozor na n├íklady, hoci str├íca zdravie zaka┼żd├Żm, ke─Ć sa Remah Dash pou┼ż├şva na poru┼íenie.

  Okrem toho m├í Oryx jedine─Źn├║ schopnos┼ą interagova┼ą so zlomen├Żmi prielezmi. M├┤┼że r├Żchlo preliez┼ą, aby sa r├Żchlo oto─Źil, alebo sa m├┤┼że zavesi┼ą na hranu, aby nahliadol alebo po─Źkal na dokonal├Ż okamih, ktor├Ż bude st├║pa┼ą. Pokia─ż bude visie┼ą, m├┤┼że sa Oryx tie┼ż rozhodn├║┼ą spadn├║┼ą, ak sa zdvih bude javi┼ą ako pr├şli┼í nebezpe─Źn├Ż.

Prepracovanie mapy: Oregon

Mapa sa neust├íle prepracov├íva a v─Ćaka oper├ícii Void Edge sa Oregon oto─Ź├ş. S t├Żmto jedn├Żm prich├ídzaj├║ ve─żk├ę zmeny v mal├Żch bal├şkoch, tak┼że pri prisp├┤sobovan├ş sa vyv├í┼żeniu nebudete ma┼ą probl├ęm s rozpoznan├şm mapy.

Pri aktualizovanom vzh─żade je v├Ą─Ź┼íina oblast├ş otvorenej┼íia a ┼ítrukt├║rovanej┼íia, existuj├║ v┼íak aj nov├ę miesta pr├şstupu a rot├ície. Ve─żk├í ve┼ża sa teraz v─Ćaka kuchynsk├ęmu koridoru pripoj├ş priamo k kuchyni na prvom poschod├ş a do prv├ęho poschodia vedie nov├í oblas┼ą v suter├ęne s n├ízvom Freezer s mraziarensk├Żmi schodmi.

Medzi ─Ćal┼íie zmeny pr├şstupov├ęho bodu patr├ş odstr├ínenie dver├ş medzi kuchynsk├Żm a k├║pe─ż┼łov├Żm koridorom (teraz naz├Żvan├Żm bezpe─Źnostn├Ż koridor), ako aj tie, ktor├ę ved├║ z vonkaj┼íej strany do jed├ílne, ─Źo je nahraden├ę spojen├şm medzi jed├íl┼łou a malou ve┼żou. Podkrovie sa tie┼ż zmenilo, otvoren├şm dver├ş do hlavnej haly ko─żaje, ale rebr├şk stratil dole do rokovacej s├íly.

To v┼íetko sl├║┼żi na u─żah─Źenie a zabezpe─Źenie rot├ície ├║to─Źn├şkov aj Obrancov. Zosta┼łte v┼íak na pozore, preto┼że po celej mape bolo zaveden├Żch ove─ża viac rozbitn├Żch m├║rov.

Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch vec├ş, ktor├ę treba vzia┼ą na vedomie, ke─Ć sa u─Ź├şme o vstupoch a v├Żstupoch tejto novej iter├ície, ale najm├Ą: Miesto bomby Tower bolo nahraden├ę novou alternat├şvou rokovacej s├íly a kuchyne.

Vysk├║┼íajte v┼íetky tieto zmeny a ─Ćal┼íie inform├ície na testovacom serveri a nev├íhajte a po┼ílite n├ím svoje pripomienkyR6 Oprava,

Konzistencia barikády

Jednou z najz├íva┼żnej┼í├şch zmien, ktor├ę si treba v┼íimn├║┼ą v tejto sez├│ne, je to, ako sme sa pribl├ş┼żili k spr├ívaniu sa barikov├ęho odpadu. Predt├Żm, pri ─Źiasto─Źnom l├íman├ş barik├íd, tam bol kus ├║lomkov, ktor├ę by mohli uviaznu┼ą vo zvy┼íku barik├ídy, a ke─Ć┼że sa to deje na strane klienta, mohlo by to hr├í─Źovi prinies┼ą v├Żrazn├║ v├Żhodu vo─Źi s├║perovi kv├┤li l├şnii zrak blokovan├Ż pre jedn├ęho hr├í─Źa, ale nie pre druh├ęho.

Aby sa predi┼ílo tejto situ├ícii a frustr├ícii, ktor├í s ┼łou s├║vis├ş, ─Źiasto─Źn├ę rozbitie barik├ídy zbra┼łou alebo z├ísahom do bl├şzkeho okolia vytvor├ş teraz ove─ża men┼íie trosky. ─Äalej, ke─Ć sa ├║plne ni─Ź├ş barik├ída, zlep┼íuje sa spr├ívanie ├║lomkov, aby sa minimalizovalo okl├║zie sp├┤soben├ę naskladan├Żmi ├║lomkami na hornej ─Źasti okenn├ęho parapetu a spodnej ─Źasti r├ímu dver├ş.

├Üto─Źn├şci Drone Spawn

├Ütek ├║to─Źn├şkov, ktor├Ż sa netreba, u┼ż nie je n├íhodn├Ż. Ke─Ć hr├íte pri ├║toku, v├í┼í bezpilotn├Ż let bude v┼żdy trie┼ą na tej istej strane budovy, z ktorej ste sa prv├Żkr├ít vybrali pre oper├ítora. O─Źak├ívame, ┼że t├íto zmena zjednodu┼í├ş orient├íciu pre nov├Żch hr├í─Źov a d├í v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad droningom pre veter├ínov a organizovan├ę t├şmy. Na z├íklade inform├íci├ş, ktor├ę ste z├şskali po─Źas pr├şpravnej f├ízy, m├┤┼żete bod splodenia oper├ítora zmeni┼ą aj nesk├┤r.

prehr├íva─Ź Hub zmeny

Na strane ponuky vec├ş sa sekcia Play vylep┼íuje. Nov├Ż, reorganizovan├Ż vzh─żad m├í u─żah─Źi┼ą pr├ícu pri v├Żbere zoznamu skladieb do frontu a nov├ę pr├şru─Źky pre zoznamy skladieb v├ím pom├┤┼żu pochopi┼ą, ─Źo ka┼żd├Ż z nich znamen├í.

L├ęzie a Twitch zmeny

Lesion potreboval nejak├ę vyv├í┼żenie, a s Oper├íciou Void Edge to dostal. U┼ż nebude m├┤c┼ą vidie┼ą svoje GU bane prostredn├şctvom prek├í┼żok ak├ęhoko─żvek druhu ani z ur─Źitej vzdialenosti. Najd├┤le┼żitej┼íie v┼íak je, ┼że ke─Ć nepriate─żsk├Ż oper├ítor vst├║pi na GU, u┼ż nebude ┼żiadne po─Źiato─Źn├ę po┼íkodenie, ktor├ę by im poskytlo ─Źas na jeho odstr├ínenie sk├┤r, ako sa stane probl├ęmom. Zv├Ż┼íili sme v┼íak ka┼żd├ę po┼íkodenie klie┼í┼ąov 4 na 6, Nakoniec, oper├ítori s obmedzen├Żm pohybom u┼ż nebud├║ ni─Źi┼ą ┼íkody z Gu Mines, ─Źo ich nebude ma┼ą ┼żiadny ├║─Źinok.

Twitch dost├íva aj ur─Źit├ę zmeny. Jej Shock Drone teraz za─Źne tromi ranami, ale bude ma┼ą chladn├Ż syst├ęm podobn├Ż dronovi Echos Yokai. Jeho palebn├í sila sa tie┼ż zn├ş┼żila na 1 bod po┼íkodenia. To v┼íetko sl├║┼żi na to, aby sa Twitchs s├║stredil na Obrancovsk├║ utilitu, zatia─ż ─Źo jej dron zostane relevantn├Ż po─Źas cel├ęho trvania kola.

S├║prava Ash Elite: Lara Croft

Tento sez├│nny prv├Ż set Elite je ┼ípeci├ílny. Popol nem├í vo zvyku sk├║ma┼ą star├ę zr├║ten├ę zr├║caniny, ale ob─Źas mu daruje identitu Lara Croft a ┼íkrupina vykon├íva pr├ícu, ktor├í s t├Żm s├║vis├ş: sk├íka┼ą hlavou do nebezpe─Źenstva pre v├Ą─Ź┼íie dobro.

Presk├║majte ka┼żd├Ż roh ka┼żdej mapy pomocou uniformy Ashs Tomb Raider, pokr├Żvok hlavy, anim├ície v├ş┼ąazstva, ko┼że miniaplik├íci├ş pre ┼łu M120 CREM Breaching Rounds a Launcher a ko┼ża zbran├ş pre modely G36C, R4-C, M45 MEUSOC a 5,7 USG, ako aj k├║zlo Elite Ash Lara Croft, ktor├ę bud├║ k dispoz├şcii ─Źoskoro po za─Źat├ş oper├ície Void Edge.

Zn├ş┼żenie ceny oper├ítorov

Prich├ídza ─Ćal┼íia vlna poklesu cien! Tentoraz bud├║ ceny Mira a Jackals teraz 10 000 renomovan├Żch alebo 240 kreditov R6, Lion a Finkas klesn├║ na 15 000 renomovan├Żch alebo 350 kreditov R6, zatia─ż ─Źo n├íklady Mozzie a Gridlocks sa zn├ş┼żia na 20 000 renomovan├Żch alebo 480 R6 kreditov.

Pr├ízdne zbrane na hran├ích zbran├ş

V tejto sez├│ne bud├║ k dispoz├şcii tri nov├ę sez├│nne zbrane, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í svoj vlastn├Ż jedine─Źn├Ż ┼ít├Żl

Po prv├ę: elegantn├í ┼íab─ża Carve, ovplyvnen├í historickou v├Żzbrojou regi├│nu p├┤vodu Oryxovcov.

Po druh├ę: hrav├Ż Clog Dance, vyroben├Ż pod─ża tradi─Źn├Żch dreven├Żch top├ínok holandskej kult├║ry.

Po tretie: farebná stupnica rieky, inšpirovaná festivalom Dragon Boat Festivals.

Sez├│nne zbrane sa prep├║┼í┼ąaj├║ pri spusten├ş sez├│ny a m├┤┼żu sa zak├║pi┼ą po─Źas tejto sez├│ny. Po odomknut├ş m├┤┼żu by┼ą sez├│nne zbrane pou┼żit├ę na v┼íetky dostupn├ę zbrane a zostan├║ v invent├íri hr├í─Źov donekone─Źna.

rok 5 priechod

A n├í┼í piaty ro─Źn├şk Siege sa tak chyst├í. Ak chcete e┼íte viac obsahu, rok 5 Pass je pre v├ís!

Ro─Źn├Ż vstup zah┼Ľ┼ła pr├şstup do 6 nov├Ż rok 5 Prev├ídzkovatelia a 6 nov├ę exkluz├şvne pokr├Żvky hlavy a uniformy, ako aj viac exkluz├şvnych polo┼żiek na prisp├┤sobenie. Z├şskate tie┼ż rovnak├ę v├Żhody VIP ako v┼żdy.

Ako po─Ćakovanie za rok 4 Majitelia preukazov, ktor├ş obnovuj├║ svoj preukaz na rok 5, pon├║kame tie┼ż 600 kreditov R6 2 Legend├írny a 3 Epick├ę bal├ş─Źky Alpha.

Spr├ívanie hr├í─Źa

NEPOVINN├ë KR├Ź┼ŻOV├ë CHATY

V r├ímci n├í┼ího nepretr┼żit├ęho ├║silia zameran├ęho na toxicitu v hre predstavujeme mo┼żnos┼ą vybra┼ą si viac s├║kromn├Żch kan├ílov pre ┼żiv├ę hry.

Pri tejto aktualiz├ícii bude chat v predvolenom nastaven├ş nastaven├Ż na Team Only, ale hr├í─Źi si m├┤┼żu vybra┼ą, ─Źi bud├║ vidie┼ą v┼íetky alebo ┼żiadny chat prostredn├şctvom ich nastaven├ş v hre (t├íto mo┼żnos┼ą nem├í vplyv na vlastn├ę hry).

Na┼íe ├║daje neust├íle ukazuj├║, ┼że ve─żmi vysok├ę percento preh─żadov o zneu┼ż├şvaj├║com chate poch├ídza z kr├ş┼żov├ęho rozhovoru. V s├║─Źasnosti je v Ranked, Unranked and Casual takmer 85% hl├ísen├ş o zneu┼ż├şvaj├║com chate proti hr├í─Źovi z opa─Źn├ęho t├şmu. Na┼í├şm cie─żom je, aby hry boli pr├şjemnej┼í├şm z├í┼żitkom, a vr├íti┼ą zameranie rozhovoru v hre na strategick├║ t├şmov├║ komunik├íciu.

OŠETRENIE PENALTY ABANDON ZA RANKED / UNRANKED

Ako sme si v┼íimli zlep┼íenia v s├║vislosti s pripojen├şm a stabilitou servera, dobre re-aktivujte stup┼łuj├║ci sa trest za opustenie pre klasifikovan├Żch a nevy┼żiadan├Żch.

vyva┼żovanie

OBNOVA PR├ŹJMU

Aby sme vylep┼íili palubn├Ż z├í┼żitok s Rainbow Six Siege, preradili sme Recruit na misiu vies┼ą a vies┼ą na┼íich nov├Żch hr├í─Źov. V Y5S1 bude ma┼ą n├íbor vopred nastaven├ę vy┼ąa┼żenia pre ATT a DEF namiesto vy┼ąa┼żenia zalo┼żen├ęho na CTU. Pom├┤┼że to u─żah─Źi┼ą proces u─Źenia a urobi┼ą z nich ide├ílny v├Żber pre nov├Żch hr├í─Źov, ktor├ş sa zozn├ímia s Siege.

CASTLE

Odstr├ínen├í sekund├írna zbra┼ł M45 a nahraden├í Super Shorty

FROST
 • Do Frosts C1 bol pridan├Ż holografick├Ż rozsah
Goyo
 • P├íd na Goyos Volcan sp├┤sob├ş, ┼że sa zr├║ti, namiesto v├Żbuchu a ┼í├şrenia oh┼ła.
IQ
 • Ak s├║ po─Źas f├ízy akcie st├íle skryt├ę ciele, ako s├║ bomby alebo n├ídoby s biologick├Żm nebezpe─Źenstvom, ak ich IQ zist├ş pomocou svojho gadgetu, odhal├ş svoju polohu cel├ęmu svojmu t├şmu.
l├ęzie
 • Gule vidite─żn├ę pre Lesion iba vtedy, ke─Ć s├║ v priamom LOS av r├ímci 8 metrov.
 • Odstr├ínenie p├┤vodn├ęho klie┼í┼ąa Gu guine.
 • Po┼íkodenie gule sa zv├Ż┼íilo na 6 po┼íkodenie za klie┼í┼ą (namiesto 4).
 • Hr├í─Źi DBNO s├║ teraz imunn├ş vo─Źi gu─żometom GU. By┼ą DBNO ich bude st├íle sp├║┼í┼ąa┼ą, ale efekt GU ban├ş sa nebude uplat┼łova┼ą.
┼íkubnut├ş
 • Twitch Hukot: Hukot Twitchovcov bude teraz namiesto nastaven├ęho mno┼żstva mun├şcie pou┼ż├şva┼ą n├íbojov├Ż syst├ęm podobn├Ż yokajsk├Żm robotom. Drony za─Ź├şnaj├║ maxim├ílnym po─Źtom n├íbojov 3 Nabitie nov├ęho z├íberu bude trva┼ą 30 sek├║nd.
  • Drone za─Źne kolo s 3 strely (namiesto 5)
  • Pln├ę nabitie strely trv├í 30 s s maxim├ílnou nosnos┼ąou 3 rany na dron.
  • Coonowno z brokovnice zn├ş┼żen├ę na 1 s (od 2 s)
  • Po┼íkodenie dronov├Żch taserov sa zn├ş┼żilo na 1 hp (nadol z 10). Zdravie gadgetov ADS Evil Eyes a Jagers sa tie┼ż zn├ş┼żilo na 1 hp.
 • Zv├Ż┼íen├í sp├Ątn├í v├Ązba pre Twitchs F2
WARDEN

Wardens Smart Glasses bude teraz be┼ża┼ą na nab├şjac├şm syst├ęme a bude ho mo┼żn├ę aktivova┼ą, pokia─ż zostane viac ako 20% jeho n├íboja. Aktiv├ícia trv├í 10 sek├║nd a na ├║pln├ę nabitie je potrebn├ę 10 sek├║nd.

 • Cooldown odstr├ínil, ke─Ć Wardens pou┼żil svoj gadget.
 • Str├í┼żca teraz m├┤┼że ovl├ída┼ą ─Źas pou┼ż├şvania a deaktivova┼ą ho manu├ílne, s maxim├ílnym ─Źasom aktiv├ície 10 sek├║nd.
 • Jeho schopnos┼ą sa dob├şja rovnakou r├Żchlos┼ąou, ako sa vy─Źerp├íva. Po ├║plnom vy─Źerpan├ş trv├í ├║pln├ę nabitie 10 sek├║nd
DMRS
 • Zv├Ż┼íen├í de┼ítrukcia pre DMR pre r├Żchlej┼íiu de┼ítrukciu barik├íd, prielezov a m├Ąkk├Żch povrchov.
VECTOR .45
 • Po┼íkodenie vektorov sa zv├Ż┼íilo na 23 (z 21)
ZMENY ZA┼ĄA┼ŻENIA
 • Dokkaebi: Omra─Źuj├║ce gran├íty nahr├ídzaj├║ce Frag. gran├íty
 • Maverick: Frag Grenades, ktor├Ż nahr├ídza Stun Grenades
 • Nokk: Frag Grenades, ktor├Ż nahr├ídza Claymore
 • Ying: Frag Grenades namiesto Claymore
 • Kompenz├ítor bol odstr├ínen├Ż z DMR

Vylepšenia a vylepšenia

VYROVNÁVANIE HRY

V├Żbuchy + po┼íkodenie ┼írapnelom

Prepracovali sme expl├│zie a vykonali zmeny niektor├Żch d├┤le┼żit├Żch zmien sp├┤sobu fungovania v├Żbuchu a nov├ęho po┼íkodenia ┼írapnela v Siege. T├Żm sa hr├í─Źom vyjasn├ş, ke─Ć s├║ po┼íkoden├ş v d├┤sledku po┼íkodenia ┼írapnelom v├Żbu┼íninami. Po┼íkodenie sp├┤soben├ę expl├│ziou hr├í─Źom je teraz sp├┤soben├ę ┼íkodou Shrapnel. Nov├ę po┼íkodenie Shrapnel bude ur─Źova┼ą, kto je zasiahnut├Ż a ko─żko ┼íkody sa utrp├ş vzh─żadom na prostredie hr├í─Źov. Na z├íklade po─Źtu predmetov, ktor├ę prech├ídzaj├║ od vzniku v├Żbuchu, sp├┤sob├ş men┼íie po┼íkodenie. Po┼íkodenie ┼írapnela by malo by┼ą transparentnej┼íie pri poskytovan├ş sp├Ątnej v├Ązby hr├í─Źom o tom, ako sa po┼íkodili alebo zomreli. Podrobnej┼í├ş poh─żad na to, ako v├Żbuchy v Siege funguj├║, n├íjdete v na┼íom blogu Dev.

Rohov├ę expl├│zie

Weve vylep┼íil interakcie v├Żbu┼ín├şn v rohoch, kde je tvrd├í aj m├Ąkk├í stena.

Ru┼íenie nezni─Źite─żn├ęho objektu:

Weve vylep┼íil sp├┤sob, ak├Żm v├Żbu┼íniny interaguj├║ v situ├íci├ích, ke─Ć nezni─Źite─żn├Ż predmet, ako je l├║─Ź, m├┤┼że blokova┼ą po┼íkodenie ni─Źen├şm na okolit├Żch m├Ąkk├Żch sten├ích.

KOMFORT PREHRÁVAČA

Zosta┼łte v drone po mo┼żnosti predbe┼żnej f├ízy

├Üto─Źn├şci bud├║ ma┼ą teraz mo┼żnos┼ą zosta┼ą v n├ístrojoch na pozorovanie dronov aj po skon─Źen├ş f├ízy Prep Phase v├Żberom mo┼żnosti Drone after Prep v ponuke Mo┼żnosti.

Drone náhodne Spawn

Spawn dron spawn u┼ż nie je n├íhodn├Ż. ├Üto─Źn├şci bud├║ teraz v┼żdy trie┼ą na tej istej strane budovy ako v├í┼í prv├Ż vybran├Ż bod. T├íto zmena poskytne ├║to─Źn├şkom viac agent├║ry a koordin├ície po─Źas pr├şpravnej f├ízy a pom├┤┼że zjednodu┼íi┼ą orient├íciu na nov├ę. Na z├íklade inform├íci├ş, ktor├ę ste zhroma┼żdili po─Źas pr├şpravnej f├ízy, m├┤┼żete znova vybra┼ą bod, ktor├Ż v├ís vedie k vytvoreniu.

Aktualizácie Caster HUD
 • Rev├şzia koliesok HUD:Nov├Ż Caster HUD d├íva kolieskom mo┼żnos┼ą roz┼í├şri┼ą v┼íetk├Żch 10 hr├í─Źov o glob├ílny preh─żad o hre v ktoromko─żvek danom okamihu bez potreby vidie┼ą v├Żsledkov├║ tabu─żku alebo konkr├ętne h─żadisko hr├í─Źa.
 • Karty hr├í─Źa:Karty je mo┼żn├ę prep├şna┼ą, ─Źo umo┼ż┼łuje kolieskom v├Ą─Ź┼íiu flexibilitu v konkr├ętnej situ├ícii, kde si m├┤┼żu vybra┼ą medzi t├Żm, ─Źo naz├Żvame skomprimovan├ę alebo roz┼í├şren├ę poh─żady. Kondenzovan├ę karty zobrazuj├║ rovnak├ę mno┼żstvo inform├íci├ş ako predt├Żm, s pridanou sp├Ątnou v├Ązbou pre bezpilotn├ę lietadl├í. M├┤┼żete sledova┼ą hr├í─Źsky poh─żad bez toho, aby ste na obrazovke stratili ak├ęko─żvek akcie. Okrem toho roz┼í├şren├ę karty umo┼żnia zobrazenie ┼ítatist├şk v┼íetk├Żch hr├í─Źov a vy┼ąa┼żenia oper├ítorov s├║─Źasne.
 • Okr├║hla hlavi─Źka:Presunut├şm inform├íci├ş o hr├í─Źovi by sme mohli z├şska┼ą viac priestoru na vylep┼íenie rozpr├ívania hry. V hlavi─Źke sa teraz zobrazia n├ízvy t├şmov a jasn├ę stavy odstr├ínenia, ke─Ć k tomu d├┤jde.
Zmena n├ízvu re┼żimu hry

Zoznam skladieb Terrorist Hunt bude premenovan├Ż na Training Grounds, aby lep┼íie odr├í┼żal, na ─Źo na┼ía komunita pou┼ż├şva tento zoznam skladieb. Terrorist Hunt Classic bude premenovan├Ż na Elimin├ícia, aby presnej┼íie vykreslil hern├Ż re┼żim, ktor├Ż hr├í─Źi m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą pri vstupe do t├Żchto hier.

HRA ZDRAVIE

Upozornenia prehr├íva─Źa

Hr├í─Źi dostan├║ ozn├ímenia, ke─Ć hr├í─Ź, ktor├ęho nahl├ísili, podnikol proti nim kroky.

Konsolidácia údajov

Aby sme zjednotili a zn├ş┼żili celkov├║ ve─żkos┼ą hry, vykonali sme ─Ćal┼íie vylep┼íenia re┼ítrukturaliz├íciou sp├┤sobu ukladania ├║dajov o hr├ích. To znamen├í, ┼że sez├│nna n├íplas┼ą bude v├Ą─Ź┼íia ako obvykle.

V├Ż┼ąa┼żky prehr├íva─Źa

Na za─Źiatku hry Y5S1 sa prepracov├ívalo, ako sa ukladaj├║ vlastn├ę na─Ź├ştania do v├í┼ího profilu prehr├íva─Źa. Ak sa po─Źas Y5S1 prihl├ísite aspo┼ł raz, budeme m├┤c┼ą ulo┼żi┼ą a previes┼ą va┼íe vlastn├ę na─Ź├ştanie do nov├ęho form├ítu na─Ź├ştania. Hr├í─Źi, ktor├ş sa po─Źas sez├│ny neprihl├ísia aspo┼ł raz 1 n├íjde predvolen├ę na─Ź├ştanie po prihl├ísen├ş pr├şde Y5S2.

Odstr├ínenie no─Źn├Żch m├íp z vlastn├Żch

Ak chcete lep┼íie zamera┼ą zdroje na┼íich t├şmov na vytv├íranie nov┼í├şch a lep┼í├şch sk├║senost├ş s Rainbow Six Siege, odstr├í┼łte podporu pre no─Źn├ę mapy z vlastn├Żch hern├Żch re┼żimov.

LORE

Bio Aktuality operátora

Weve aktualizoval viac Operator bios! Cho─Ćte vysk├║┼ía┼ą svoje nov├ę bios v hre!

 • Y1S1: Buck, Frost
 • Y1S2: Blackbeard, Valkyrie
 • Y1S3: Capito, Caveira
 • Y1S4: Echo, Hibana
 • Y2S1: ┼áakal, Mira
 • Y2S2: L├ęzia. ying
 • Y2S3: Ela, Zofia
 • Y2S4: Dokkaebi, Vigil
 • Y3S1: Finka, Lev

Opravy hlavn├Żch ch├Żb

U┼ż ─Źoskoro