Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aktualizácia Next Sea Of Thieves vám umožní obliecť svojho miláčika ako banán

Po druhom výročí Sea of ​​Thieves čerpá Rare ďalšiu hlavnú aktualizáciu pirátskeho dobrodružstva pre viacerých hráčov a nazýva sa to Srdce ohňa. Aktualizácia je nabitá funkciami, pridáva do hry ďalšie prvky príbehu a novú kozmetiku na tému banánov pre vašich domácich miláčikov a zbrane.

Detaily nového questu Tall Tale sú utajované, ale vieme, že tento príbeh bude pokračovať v príbehu sira Arthura Pendragona z aktualizácie Soul Seabound Soul. Vo videu sú predstavené niektoré nové únikové cesty, ktoré akoby zdola spustili stenu ohňa, ktorá blokuje hráčov z určitých trás. Vývojári tiež spomenuli, že vetra, vďakyvzdania, ťa nemôžu zabiť jedným úderom.

Bola pridaná aj nová výbušná výbušnina s názvom Blunderbomb, ktorej primárnym účelom bolo potlačiť nepriateľov v ťažkých situáciách. Môže sa použiť aj proti hráčom, ktorí ich zrazia z rebríkov, z boku lode alebo dokonca preč od volantu, výstroja alebo podvozku. ““

Sú tak lákavé!Sú tak lákavé!

Najdôležitejšie je, že pre domácich miláčikov boli pridané banánové oblečenie, ako aj množstvo prémiových zbraní na banány. Sú k dispozícii v pirátskom emporiu. Táto aktualizácia založená na ovocí oslavuje ovocie „Cronch“, ktoré sa vyskytuje v zlodejskom mori.

Hrudník z Rage, predchádzajúca aktualizácia, sa zmenil, takže v súčasnosti je možné hrudníky okrem pevnosti nájsť aj vyplavené na brehoch ostrovov, čím sa stanú dostupnejšími pre novších hráčov. Obchodná aliancia teraz bude tiež akceptovať prepravky na náboje na všetkých pracoviskách. Lode budú po tejto aktualizácii plodiť dve bomby Blunderbombs, dve požiarne bomby a dve reťazové strely.

Vydanie Heart of Fire 11. marca Windows 10 pre PC a Xbox One. Vydanie Sea of ​​Thieves Anniversary Edition je v súčasnosti na trhu za 25 dolárov za Xbox One.

GameSpot môže získať províziu z maloobchodných ponúk.