Aktualizácia Lords Mobile 4. výročia pridáva jednotky T5, Research Rush Event a ďalšie

Lords Mobile sú štyri.

Na oslavu svojich narodenín prichádza IGG s obrovskou aktualizáciou 4. výročia, pridávaním udalostí, odmien a úplne novou úrovňou upgrade pre jednotky. Vek vojska T5 sa začal.

Pre nezasvätených je Lords Mobile epickým MMORPG zasadeným do obrovského fantasy sveta, doplneného faux stredovekými politickými inštitúciami a drakmi. Je to neuveriteľne populárne, pretože milióny hráčov z celého sveta sa každý deň zapájajú do brutálnej vojny.

V skutočnosti má spoločnosť Lords Mobile za štyri krátke roky hranie 320 miliónov používateľov každý deň – čo znamená viac alebo menej nekonečné príležitosti pre aliancie, potýčky atď.

Jeho hráčom sa to tiež páči. Vo všetkých troch verziách hry – Android, iOS a Steam – prilákalo takmer päť miliónov recenzií s priemerným počtom vyše 4 hviezdy.

A to bolo skôr, ako vojaci T5 vstúpili do poteru. Takto sa dostanete do rúk týchto špičkových bojových strojov.

Jednotka T5 je v podstate jednotka T4 so svietivým prevodom. Ak to chcete vytvoriť, budete musieť vybudovať lunárnu zlievareň tak, že dosiahnete úroveň Akadémie 25 a zrušíte Skirmish 2 a odomknutie lesklej bane.

Pánov všemohúci

Aktualizácia Lords Mobile 4. výročia pridáva jednotky T5, Research Rush Event a ďalšie 1

Presne povedané, vaša lunárna zlievareň nevytvára svetelnú prevodovku. Vytvára lunit, ktorý môžete použiť na výrobu svetelného zariadenia, pokiaľ máte aj jedlo, drevo, rudu, zlato a kamene. Tento proces môžete samozrejme urýchliť pomocou funkcie Speed ​​Up Crafting.

Lunite sú všestranné veci. Nielen, že je životne dôležitou súčasťou Luminous Gear, ale môže sa použiť aj na liečenie jednotiek zranených v bitke.

Popri tomto novom obsahu organizuje IGG výročnú udalosť. Po dobu ôsmich dní dostanete darček na každý deň, do ktorého sa prihlásite, a budete môcť využiť aj Research Rush, ktorý skracuje čas a náklady na výskum o 30%.

Teraz si môžete zadarmo stiahnuť Lords Mobile Google Play, Obchod s aplikaciamia parný,

Zanechať odpoveď Zrušiť odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

komentár

názov *

webové stránky