Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aktualiz├ícia Cyberpunk 2077 1.31 teraz na┼żivo: Tu sa men├ş

Aktualiz├ícia Cyberpunk 2077 1.31 teraz na┼żivo: Tu sa men├ş 1

Minul├Ż mesiac spolo─Źnos┼ą CD Projekt Red dodala aktualiz├íciu 1.3 pre Cyberpunk 2077. Aktualiz├ícia priniesla mno┼żstvo zmien so sadou opravn├Żch pozn├ímok, ktor├ę boli nekone─Źn├ę, ale zd├í sa, ┼że do┼ílo k niektor├Żm chyb├ím a in├Żm probl├ęmom, ktor├ę sa vyh├Żbali programu CD Projekt Red. Niektor├ę z t├Żchto pretrv├ívaj├║cich probl├ęmov s├║ aktualizovan├ę 1.31, ktor├Ż dnes prich├ídza na konzolu a PC.

Pozn├ímky k oprav├ím s├║ tentokr├ít v├Żrazne krat┼íie, ako boli aktualizovan├ę 1.3. Namiesto sady zdanlivo nekone─Źn├Żch pozn├ímok k oprav├ím, ktor├ę uv├ídzaj├║ stovky na stovky opr├ív, je dokument├ícia k Cyberpunk 2077verzia 1Aktualiz├ícia .31 je o nie─Źo krat┼íia. Zd├í sa, ┼że s touto aktualiz├íciou nenastali ┼żiadne ve─żk├ę zmeny alebo doplnky, existuj├║ v┼íak niektor├ę opravy, o ktor├Żch sa oplat├ş hovori┼ą.

CD Projekt Red napr├şklad ÔÇ×vyrie┼íil probl├ęm, kde v├Żhody r├Żchlosti nab├şjania zbran├ş spomalili ─Źas nab├şjaniaÔÇť, ─Źo znie ako frustruj├║ca chyba, s ktorou sa mus├şte stretn├║┼ą v hre. Skryt├í detekcia nepriate─żov, s ktor├Żmi sa stretnete, je navy┼íe teraz upraven├í aj pod─ża n├íro─Źnosti hry, tak┼że ak hr├íte na ┼ąa┼ż┼í├şch ┼ąa┼żkostiach, po─Ź├ştajte s t├Żm, ┼że naraz├şte na nepriate─żov, ktor├ş v├ís ─żah┼íie odhalia.

V tejto aktualiz├ícii CD Projekt Red opravil nieko─żko probl├ęmov t├Żkaj├║cich sa ├║loh a otvoren├ęho sveta. Konkr├ętne medzi ├║lohy, ktor├ę boli zmenen├ę a aktualizovan├ę, patria Disasterpiece, These Boots are Made for Walkin ‘, Beat on the Brat, With a Little Help from My Friends a The Nomad, tak┼że ak ste mali s niektor├Żm z nich probl├ęmy, bu─Ćte ur─Źite si pozrite ├║pln├ę pozn├ímky k oprav├ím, kde n├íjdete ─Ćal┼íie inform├ície o pr├şslu┼ín├Żch oprav├ích.

Pridajte k tomu nieko─żko vizu├ílnych, pou┼ż├şvate─żsk├Żch rozhran├ş a r├┤zne opravy a m├íme aktualiz├íciu. CD Projekt Red tie┼ż hovor├ş, ┼że optimalizoval pam├Ą┼ą GPU vo verzii PlayStation, tak┼że d├║fajme, ┼że to pom├┤┼że hre be┼ża┼ą plynulej┼íie. ├Üpln├ę pozn├ímky k oprav├ím si m├┤┼żete prezrie┼ą na Cyberpunk 2077 webov├║ str├ínku, ale inak verziu 1Verzia .31 je ┼żiv├í a pripraven├í na stiahnutie na PC, konzol├ích a Stadii.