Aktualiz├ícia aplik├ície Big Spotify sa zd├í by┼ą ide├ílna pre vodi─Źov

Ak ste dnes na telef├│ne iPhone, v najbli┼ż┼í├şch hodin├ích uvid├şte zmeny v aplik├ícii Spotify. Ak pou┼ż├şvate zariadenie s Androidom, aktualiz├ícia slu┼żby Spotify sa objav├ş ÔÇ×─ŹoskoroÔÇť. Ak ste na akomko─żvek mobilnom zariaden├ş a ─Źakali ste, a┼ż v├ím Spotify d├í nie─Źo nov├ę – samozrejme, okrem nov├Żch m├ędi├ş – m├íte ┼í┼ąastie. Dne┼ín├ę odhalenie programu Spotify ukazuje, ┼że aplik├ícia vyradila ├║plne nov├ę dvere.

Aktualiz├ícia nie je v├Żslovne – nie ofici├ílne – ur─Źen├í pre va┼íe vozidlo alebo pre va┼íe pou┼żitie vo vozidle. Ak sa v┼íak pozriete na podrobnosti a zist├şte n├íznaky, zd├í sa, ┼że zmena smerovala t├Żmto smerom. T├íto nov├í aktualiz├ícia pre aplik├íciu Spotify rob├ş veci v├Ą─Ź┼íie, tu─Źnej┼íie, ─żah┼íie pr├şstupn├ę a ove─ża priate─żskej┼íie pre ─żud├ş, ktor├ş h─żadaj├║ a h─żadaj├║ hudbu na prv├Ż poh─żad.

ÔÇ×Odberatelia Free a Premium bud├║ ma┼ą ├║┼żitok z efekt├şvnej┼íieho, ─żahko pou┼żite─żn├ęho rozhrania s ─Źerstv├Żmi n├ívrhmi a funk─Źn├Żmi ikonami, v─Ćaka ktor├Żm bude prehr├ívanie va┼íej ob─ż├║benej skladby alebo zoznamu skladieb rovnako jednoduch├ę ako ┼ąuknutie na tla─Źidlo,ÔÇť nap├şsal z├ístupca spolo─Źnosti Spotify. To v┼íetko za─Ź├şna zobrazeniami skladieb.

V ka┼żdej inej forme zobrazen├ş skladieb, okrem zobrazenia v albume, n├íjdete obr├ízok obalu skladby. To znamen├í, ┼że v├í┼í obrovsk├Ż zoznam skladieb ka┼żdej skladby Lizzo, ktor├í kedy bola vyroben├í, bude ma┼ą teraz obraz albumu, od ktor├ęho ka┼żd├í skladba pri┼íla. Toto bude u┼żito─Źn├ę najm├Ą v pr├şpade albumov Weezer.

Aktualiz├ícia aplik├ície Big Spotify sa zd├í by┼ą ide├ílna pre vodi─Źov 1

Podobn├í zmena prich├ídza v zoznamoch skladieb pre ÔÇ×ob─ż├║ben├ęÔÇť skladby. Ved─ża n├ízvov jednotliv├Żch skladieb sa zobraz├ş mal├í ikona srdca, ak ste ich predt├Żm ÔÇ×p├í─ŹiliÔÇť.

Riadky akci├ş s├║ teraz upraven├ę tak, aby boli ─żah┼íie dostupn├ę, s polo┼żkami ÔÇ×P├í─Źi sa miÔÇť a ÔÇ×Prehra┼ąÔÇť na ove─ża centr├ílnej┼íom mieste. T├íto aktualiz├ícia tie┼ż rob├ş cel├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie ÔÇ×prisp├┤sobivej┼í├şmÔÇť k ve─żkosti podivne tvarovan├Żch obrazoviek.

K dispoz├şcii je nov├ę tla─Źidlo SHUFFLE, ktor├ę umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prehr├íva┼ą zoznam v re┼żime n├íhodn├ęho prehr├ívania bez toho, aby bolo potrebn├ę najsk├┤r klepn├║┼ą na tla─Źidlo n├íhodn├ęho v├Żberu a potom prehra┼ą. Teraz je to v┼íetko v jednom. To nebude v├┤bec m├Ąt├║ce, v┼íak?