Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aktuality PSVita: Macrike vnesie do odmeny 500 dolárov za hry na PSP s natívnym rozlíšením na PSVita, pričom odmena je teraz na 1325 USD.

Aktuality PSVita: Macrike vnesie do odmeny 500 dolárov za hry na PSP s natívnym rozlíšením na PSVita, pričom odmena je teraz na 1325 USD. 1

Veľa ľudí, vrátane mňa, si kúpilo PlayStation Vita jednoducho preto, že chceli PSP na steroidoch, pretože môže hrať hry PSP natívne spolu s vlastnou knižnicou hier a homebrewom. Výsledkom bolo veľké množstvo záujmu komunity, keď odmena za hry PSP s natívnym rozlíšením klesla a teraz, Macrike do nej vložil 500 dolárov. V tomto článku sa dobre pozeráme na súčasný stav odmeny a na to, čo možno očakávať.

O čom to všetko je táto odmena?

Aktuality PSVita: Macrike vnesie do odmeny 500 dolárov za hry na PSP s natívnym rozlíšením na PSVita, pričom odmena je teraz na 1325 USD. 2

Pretože PSVita obsahuje hardvér PSP, je vynikajúci na hranie hier PSP, ale bohužiaľ stále beží na 480272 mimo poľa

Ako napovedá názov, táto odmena sa točí okolo vytvorenia portu / vykresľovača PPSSPP pre PSVita, ktorý využíva hardvér PSP nachádzajúci sa v konzole.

Z technického hľadiska navrhol to scénický veterán ColdBird že pri hraní hier PSP vykonáva procesor MIPS PSP nachádzajúci sa vo vnútri systému PSVita výpočty súvisiace s procesormi, zatiaľ čo GPU PSVitas prijíma grafické hovory tak, že ich tunelováva do renderovacieho reťazca GE.

Táto odmena, odklonená od technických detailov, je tu od 1. augusta 2019 a bola vytvorená ako súčasť Program Rinnegatamantes VitaNuova, Odvtedy odmena získala veľa peňazí, ale bol to jediný vývojár, ktorý ide podľa prezývky robotov, ktorí sa ich aspoň pokúsili vyriešiť.

Macrike vloží 500 dolárov do odmeny a do ďalších nedávnych udalostí

Aktuality PSVita: Macrike vnesie do odmeny 500 dolárov za hry na PSP s natívnym rozlíšením na PSVita, pričom odmena je teraz na 1325 USD. 3

Pred niekoľkými dňami roboti oznámili, že kvôli práci nemohol skutočne nájsť veľa času na prácu na projekte

Od svojho vzniku sa pokrok od roku 2010 aktualizuje roboty na túto odmenu boli trochu sporadické čiastočne kvôli tomu, že si vyžaduje obrovské množstvo práce a kvôli tomu, že roboty zaneprázdnený inými projektmi v práci,

Počas tohto týždňa však došlo k niekoľkým vývojom, ktoré môžu zmeniť súčasný stav, medzi ktoré patria:

 • Roboti to oznámili nemôžete nájsť spôsob, ako prideliť čas do ukončenia odmeny, čo znamená, že je nepravdepodobné, že by roboty čoskoro poskytli dokončenú implementáciuAktuality PSVita: Macrike vnesie do odmeny 500 dolárov za hry na PSP s natívnym rozlíšením na PSVita, pričom odmena je teraz na 1325 USD. 4

  ale séria príspevkov, vrátane 500 dolárov od Macrike, môže zvýšiť záujem vývojárov aspoň o to, aby sa pozreli na odmenu!

 • Odmena sa vyšplhala zo 740 na 1325 dolárov
 • Toto sa dosiahlo predovšetkým prostredníctvom príspevku spoločnosti Macrike vo výške 500 USD
 • Aj keď skutočnosť, že odmena za odmenu vzrástla, vytvára určitú nádej, je potrebné poznamenať, že stále nie je veľa peňazí na projekt tohto rozsahu. Výsledkom je, že stále nie je isté, či sa táto odmena bude niekedy realizovať s pracovnou implementáciou, najmä teraz, keď roboti oznámili, že na nej zatiaľ nemôžu pracovať.

  záver

  Dúfajme, že vývojárske roboty sa podelia o časť svojho výskumu / práce, ktorá by mohla pomôcť iným vývojárom prísť s vlastnou implementáciou tejto odmeny. Dovtedy budete pravdepodobne lepšie hrať hry PSP na smartfóne / tablete alebo na hacknutom počítači Nintendo Switch ak ich chcete hrať vo vyššom rozlíšení na cestách! Môžete si však zahrať GTA LCS / VCS na vašom PSVita v natívnom rozlíšení vďaka záplate od TheFlow.

  Doplnkový modul nazvaný okrem vývoja týkajúceho sa tejto odmeny Quietshot bol vydaný spoločnosťou cuevavirus / Marburg z tímu CBPS, ktorá umožňuje snímať snímky obrazovky, fotografie, videá a panoramatické fotografie bez zvuku uzávierky.

  Odmena hry s natívnym rozlíšením PSP: https://www.bountysource.com/issues/78071014-native-resolution-for-psp-games-on-psvita

  Table of Contents