Ako zvýšiť rýchlosť internetu a bezpečne prehľadávať

Ako zvýšiť rýchlosť internetu a bezpečne prehľadávať 1

Ak si nie ste vedomí súkromia, položili by ste si túto otázku: „Čo musím skrývať?“ Mnoho ľudí nevie, aké nebezpečenstvo je ich súkromie vystavené.

Miliardy ľudí používajú internet a ani nevedia, aké nástroje použiť na boj proti ohrozeniu súkromia.

CloudFlare prišla s riešením, ktoré pozostáva z 2 nástroje, ktoré vás chránia. Jeden je DNS server a druhý je WARP, Server DNS vám pomôže prepojiť vašu adresu IP (napr. 192.168.1,1) na požadovanú webovú stránku (napr. infomance.com).

Ako zvýšiť rýchlosť internetu a bezpečne prehľadávať 2

Ak nemáte šifrované pripojenia, hackeri môžu na vás zaútočiť a ukradnúť vaše informácie.

(štvorky id =2)

WARP je služba VPN, ktorá je rýchlejšia ako iné služby VPN. Je to za primeranú cenu a ponúka špičkové zabezpečenie vášho súkromia. Vaše údaje sú úplne šifrované a nemusíte sa spoliehať na webové stránky, ktoré poskytujú vašu bezpečnosť. Ich kombinácia 2 nástroje zaistia váš internetový prenos pred potenciálnymi hrozbami.

metóda 1

Nainštalujte 1,1,1,1 Aplikácia (iOS a Android)

CloudFlare je 1,1,1,1 aplikácia je najlepšou voľbou pre iPhone a Android (8,1 Oreo alebo starší) používatelia. Neodporúča sa manuálne konfigurovať DNS, pretože existuje obmedzenie ochrany.

Ochranu poskytujú iba konkrétne siete Wi-Fi. Ak používate internet z celulárnych údajov, nefunguje to. Ak používate aplikáciu Cloudflare, získate rýchlejší a zabezpečený internet.

Ako zvýšiť rýchlosť internetu a bezpečne prehľadávať 3

Poskytovatelia internetových služieb (napr. Airtel, Jio) a hackeri nemôžu vidieť, aké webové stránky navštevujete, keď používate server DNS 1,1,1,1, Poskytovatelia internetových služieb zhromažďujú všetky vaše údaje a predávajú ich inzerentom.

Inzerenti vás potom nebudú znepokojovať zverejňovaním reklám na navštívených webových stránkach. Hackeri tiež nedokážu ukradnúť vaše údaje a získate tak potrebnú ochranu proti únosom adresy URL. Pri serveri DNS nebudú vaše kreditné údaje odhalené a ste 100% v bezpečí pred spamom a škodlivými útokmi.

(štvorky id =2)

metóda 2

Používanie súkromného DNS

V systéme Android 9 Koláč, špeciálna súkromná funkcia DNS chytila ​​našu pozornosť. Bez použitia siete VPN môžete servery DNS nakonfigurovať pomocou súkromného servera DNS.

Pri použití súkromného servera DNS je vaše pripojenie rýchlejšie, pretože nepripojujete vzdialený server, ako to robíte v sieti VPN. Súkromné ​​DNS môžete používať, aj keď máte spustenú službu VPN.

Ak máte zariadenie s Androidom 9 alebo novšie, otvorené nastavenie, Kliknite na „Sieť a internet. Z možností vyberte Pokročilé (tiež „Viac nastavení pripojenia“). Klepnite na Súkromné ​​DNS a vyberte „Názov hostiteľa súkromného poskytovateľa DNS“.

1dot1dot1dot1.cloudflare-dns.com

Po dokončení vyberte Save. Ak chcete potvrdiť, že ste to urobili správne, otvorte prehliadač a skopírujte túto webovú adresu do svojho mobilu.

1,1,1,1/Pomoc

Pozrite si časť Informácie o ladení a Ak je všetko v poriadku, "Pripojený k 1,1,1,1" ukáže "Áno", Vedľa „Používanie DNS cez TLS,“ alebo „Používanie DNS cez HTTPS, bude existovať možnosť "Áno", Závisí to od toho, ako ste nakonfigurovali.

Ako zvýšiť rýchlosť internetu a bezpečne prehľadávať 4
Ako zvýšiť rýchlosť internetu a bezpečne prehľadávať 5

WARP je dokonalé riešenie

WARP je pokročilá služba VPN, ktorá je založená na novom protokole WireGuard. Tento protokol je rýchlejší ako konvenčný štandardný protokol OpenVPN. Táto sieť VPN vám pomáha zabezpečiť internetový prenos a bezpečne komunikovať.

Používanie verejnej siete Wi-Fi nie je nebezpečné z dôvodu škodlivých útokov spamerov a hackerov. WARP ponúka ochranu, keď používate verejné Wi-Fi.

Ako zvýšiť rýchlosť internetu a bezpečne prehľadávať 6

WARP je najlepšou voľbou, ak súčasne hľadáte ochranu a vysokorýchlostný internet. Technológia Argo vám pomáha zvýšiť rýchlosť načítania webovej stránky o 30%. Táto technológia odosiela tisíce sond cez internet a odkazy na cloudfares.

(štvorky id =2)

Tieto sondy identifikujú najrýchlejšie pripojenie a prenášajú údaje na tejto trase. Na verejnom internete budete vždy mať najrýchlejšiu trasu.

WARP nie je služba VPN, ktorá umožňuje anonymný prístup na internet. Cloudflare nechráni vašu skutočnú IP adresu. WARP zabezpečí, že vaša IP adresa je v bezpečných rukách. IP adresa je určená pre tých, ktorých chcete dať.