Ako zvýrazniť kurzor myši v systéme MacOS

Kurzor v systéme MacOS sa dá zväčšiť a jeho zobrazenie vo všeobecnosti je jednoduchšie, pretože má pevný okraj. Ak kurzor nie je veľmi malý a máte obrazovku s výnimočne vysokým rozlíšením, je pravdepodobné, že kurzor nestratíte. Aj keď tak urobíte, môžete potrasením myšou nájsť. Funguje to, keď ste vo svojom systéme iba vy, ale ak nahrávate scenár v počítači Mac alebo ho používate na prezentáciu, potrebujete jednoduchý spôsob, ako zvýrazniť kurzor myši. Máme dve aplikácie, ktoré môžete vyskúšať; ScreenPointer, ktorý ponúka jednoduchý jednorazový nákup, aj keď je bezplatný do marca 2020, a Mouseposé, ktorý vás žiada, aby ste si kúpili ročné predplatné za $ $ 9.99.

Je potrebné zvýrazniť kurzor Windows 10? Pre túto úlohu existuje aplikácia.

Zvýraznite kurzor myši

Začneme s programom ScreenPointer, ktorý je lacnejšou možnosťou a ktorý do kurzora skutočne pridá zvýraznenie. Bezplatná verzia vám poskytne prístup k zvýrazneniu reflektorov, ktoré je zbytočné, pretože k zvyšku obrazovky pridáva prekrytie a stmavuje ho. Toto nie je najlepšia voľba pre televízne vysielanie a určite nie najlepšia pre prezentácie.

Ako zvýrazniť kurzor myši v systéme MacOS 1

Ak však aktualizujete na profesionálnu verziu, získate prístup k červeným a zeleným ukazovateľom, ktoré môžete zväčšiť a ktoré slúžia ako vhodnejší zvýraznenie. Všetky ostatné možnosti, ktoré ponúka, sa zdajú dosť hlúpe. Môžete ich vyskúšať všetky. Zbraň môže v niektorých prípadoch fungovať, ako aj bariéra.

Ako zvýrazniť kurzor myši v systéme MacOS 2

Väčšina ľudí odporúča Mouseposé, ponúka však iba jeden druh zvýraznenia; rovnaký reflektor, aký ponúka ukazovateľ obrazovky s možnosťou zmeny farby. Jediným problémom je, že aj na obrazovku pridá prekrytie, ktoré nemusí byť vhodné na vysielanie obrazovky a prezentácie. Aplikácia má skúšobnú verziu, takže si ju môžete zadarmo vyskúšať a zistiť, či sa zmestí do účtu.

Ako zvýrazniť kurzor myši v systéme MacOS 3

Aplikácia môže tiež zobraziť kliknutia a táto konkrétna funkcia je omnoho lepšia ako funkcia zvýraznenia.

Nakoniec to všetko závisí od toho, aký druh zvýraznenia hľadáte. Ak je stredobodom pozornosti to, čo potrebujete, bezplatná verzia ScreenPointer je pre túto prácu ideálna. Bola to aplikácia s názvom Highlight, ktorá to robila lepšie ako jedna z dvoch aplikácií, ktoré sme spomenuli, ale už nie je vo vývoji, jej stránka vývojára bola opustená a nikdy to nebola 64-bitová aplikácia, čo znamená, že nemôže bežať na Cataline.