Ako zrušiť Twitch Hlavné predplatné

Twitch Prime je neuveriteľná služba spojená s Amazon Predseda vlády a členstvá. Twitch Rafikova hlava bola prepustená Amazon Prime je na vybraných miestach, ako sú Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké, Taliansko, Belgicko, Rakúsko, Kanada, Mexiko, Nemecko, Španielsko, Holandsko, Luxembursko a Singapur.

Čo je to? Twitch hlava

Twitch Prime je exkluzívna vysielacia služba, ktorú si môžu vychutnať všetci Amazon Aj predseda vlády. Používatelia si môžu vychutnať zážitok bez reklám, bezplatný herný obsah, mesačné hry, emoji, rozšírené možnosti rozhovoru a dokonca aj bezplatný obsah v hrách prostredníctvom partnerov.

Teraz vyvstáva otázka, čo robiť, ak chcete zrušiť Twitch Pripravte sa a odteraz nechcete využívať rovnaké služby. Poskytujeme vám komplexného sprievodcu, ako zrušiť platbu Twitch Prime nižšie.

Ako zrušiť Twitch hlava

Jednoduché zrušenie Twitch President. Jeden môže pracovať pre dve možnosti pre seba, ktoré zahŕňajú buď zrušenie prepojenia Twitch Účet od Amazon Hlava alebo odhlásenie Amazon President. Záleží len na vás, t. J. Ktorú možnosť si chcete vybrať, stručne vysvetlíme obe možnosti.

odhlásiť Amazon Zamierte na zrušenie Twitch hlava

Krok 1: otvorené Amazon V prehliadači. Na karte Účty a zoznamy sa prihláste do svojho účtu Prime. K dispozícii na hornej lište.

Krok 2: Po prihlásení umiestnite kurzor na účty a zoznamy a počkajte, kým sa zoznam neobjaví.

Krok 3: V tomto zozname sa vyhľadajte Riadenie členstva A vybrať si to.

Štvrtý krok: Tu vyberte Konečné skúsenosti a výhody. Týmto môžete svoj účet zrušiť Twitch Vypočítajte ľahko.

Krok 5: V nasledujúcej výzve vyberte položku Dokonči moje výhody Pre ďalšie potvrdenie zvoľte Yes.

Šiesty krok: Nakoniec kliknite na Zrušenie členstva, Ak si chcete členstvo v každom prípade ponechať a nechcete ho zrušiť Twitch Hlavné predplatné, vyberte si ponechať členstvo.

zrušenie odkaz Amazon Choďte z Twitch Zamierte na zrušenie Twitch hlava

Aj keď ste pridali výhody existencie Amazon Predstavte si to Twitch Samotnú Prime si môžete užiť súčasne, ale jednoducho nie je potrebné, aby boli stále v spojení. Môžete sa teda rozhodnúť zrušiť prepojenie Amazon Choďte z Twitch President. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Krok 1: otvorené Amazon Webové stránky. Prihláste sa do svojho účtu prístupom k účtom a zoznamom.

Krok 2: Po prihlásení do účtu po zadaní prihlasovacích údajov kliknite znova na položku Účty a zoznamy.

Krok 3: Keď zoznam klesne, vyhľadajte a kliknite na iný účet.

Štvrtý krok: Tu nájdete Twitch Nastavenia účtu. Kliknite naň a získate prístup Twitch Nastavenia účtu v novom presmerovanom okne.

Krok 5: Vaše rozpojenie Amazon Hlavný účet od Twitch Hlavný účet.

Šiesty krok: Môžete tiež stlačiť tlačidlo Odpojte to Twitch ÚčetKonečne môžete zrušiť Twitch Hlavné predplatné.

záver

Musíte pamätať na to, že vám tento odkaz priniesol úžitok Amazon Hlava a Twitch Po zrušení prepojenia a zrušenia účtu bude služba Prime odstránená Twitch Základné členstvo. Následne môžete buď účet opustiť, aby ste si mohli služby v budúcnosti užiť, alebo ho kedykoľvek zrušiť. Pozrite sa však na:

Podeľte sa o svoje skúsenosti

Chceme poznať vašu stránku skúseností s Twitch V časti s komentármi nižšie. Podeľte sa o svoje myšlienky a sledujte nás Facebook & YouTube Ďalšie technické informácie