Ako zrušiť Spotify Premium v ​​systéme Android

Zdá sa vám platiť mesačne za Spotify Premium drahé? Alebo dávate prednosť jej alternatívam? V každom prípade som bol zmätený, keď som sa pokúsil zrušiť svoj účet na Spotify, a tak som urobil rýchly návod, ako zrušiť Spotify v systéme Android.

Spotify je jednou z najlepších aplikácií na streamovanie hudby, ktoré vám poskytujú prístup k miliónom skladieb zadarmo (aj keď s obmedzeniami). Majú tiež predplatné bez reklám a prehrávania na požiadanie, kde si môžete sťahovať hudbu pre offline streamovanie. Niektorým sa však zdá zaplatenie prémiového účtu nákladné. Ak je to tak, alebo sa prikláňate k iným hudobným platformám, ako sú Tidal a YouTube Hudba, pozrite sa, ako som zrušil a zatvoril svoj účet!

Poznámka: Keď downgradujete svoj účet na Spotify Free, stratíte prístup k offline streamovaniu. V mobilnej aplikácii už nemôžete streamovať zvuk s vyššími prenosovými rýchlosťami ani ich prehrávať na požiadanie. Na prehrávanie hudby musíte namiesto toho zamiešať zoznamy skladieb, interpretov alebo albumy.

Zrušenie účtu Spotify Premium v ​​systéme Android

Poznámka: Ak ste už v telefóne odstránili aplikáciu Spotify, otvorte mobilný webový prehliadač, prihláste sa na webovú stránku Spotify, prejdite na kartu účty a pokračujte krokom 3.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Spotify a prejdite na Nastavenia

Ak chcete Spotify zrušiť, prejdite na domovskej stránke na Nastavenia SpotifyKlepnite na Nastavenia

Klepnite na ikonu ozubeného kolieska v pravej hornej časti obrazovky.

Krok 2: Prejdite na kartu Účty

Na kartu Účty sa dostanete z nastavení SpotifyKlepnite na „Zobraziť ďalšie plány“

V nastaveniach účtu Premium klepnite na „ZOBRAZIŤ ĎALŠIE PLÁNY”Otvoríte stránku účtov vo svojom mobilnom webovom prehliadači.

Krok 3: Zrušiť svoj účet

Zrušte svoje Spotify Premium na karte ÚčtyZrušte svoj účet na ich webe

Prejdite nadol a vyhľadajte položku „ZRUŠIŤ PRÉMIUM”Tlačidlo. Klepnite na ňu a potvrďte svoje rozhodnutie.

E -mail na rozlúčku od SpotifyPotvrďte zobrazenie svojho e -mailu

V doručenej pošte nájdete e -mail od spoločnosti Spotify, ktorý potvrdzuje zrušenie vášho plateného predplatného.

Teraz ste urobili všetky potrebné kroky na zníženie verzie svojho účtu Spotify Premium.

Úplné odstránenie vášho účtu Spotify

Aj keď zrušíte svoje prémiové predplatné, stále máte možnosť ponechať si svoj účet Spotify na bezplatné streamovanie hudby. Môžete však tiež natrvalo odstrániť svoj účet.

Krok 1: Prihláste sa do Spotify vo svojom prehliadači

Ak chcete zrušiť svoj účet, prihláste sa na Spotify vo svojom mobilnom prehliadači a uistite sa, že ste na Spotify Free.

Krok 2: Otvorte kontaktný formulár spoločnosti Spotify

Otvorte kontaktný formulár Spotify navigáciou na Pomocník> Pomoc s účtom> Zatvorte svoj účet.

Kontaktujte stránku SpotifyKlepnite na Účet a potom zatvorte svoj účet

Krok 3: Zatvorte svoj účet

Zrušte svoj účet Spotify klepnutím na „Zavrieť účet“Klepnite na „Zatvoriť účet“

Nakoniec zvoľte „ZATVORIŤ ÚČET”A postupujte podľa ďalšej sady pokynov. Skontrolujte svoj najnovší e -mail zo služby Spotify a potvrďte svoje rozhodnutie.

E -mail od Spotify na zrušenie vášho účtuPotvrdiť

Časté otázky

Koľko musím zaplatiť za používanie Spotify Premium?

Ak si chcete užívať počúvanie bez reklám a neobmedzené streamovanie, musíte zaplatiť 90,99 amerických dolárov mesačne alebo 40,99 amerických dolárov, ak ste študent. Niekedy je to lacnejšie v závislosti od krajiny, v ktorej žijete.

Koľko musím zaplatiť za používanie Spotify Premium?

Ak si chcete užívať počúvanie bez reklám a neobmedzené streamovanie, musíte zaplatiť 90,99 amerických dolárov mesačne alebo 40,99 amerických dolárov, ak ste študent. Niekedy je to lacnejšie v závislosti od krajiny, v ktorej žijete.

Existuje dostupnejší spôsob získania Spotify Premium?

Spotify ponúka študentom 50% zľavu. Stačí, ak predložia obrázok svojho školského preukazu alebo doklad o registrácii školy. Ak tiež žijete v domácnosti, ktorá miluje hudbu, môžete sa prihlásiť na odber služby Spotify Premium Family a získať viac účtov za menej peňazí.

Prečo nemôžem zrušiť svoje predplatné Spotify Premium?

Ak ste na získanie Spotify Premium použili iné spoločnosti, nemôžete svoj účet zrušiť obvyklým spôsobom. Skontrolujte svoju stránku Účty, skontrolujte podrobnosti o spoločnosti a kontaktujte ich, aby ste mohli zrušiť predplatné.

Posledné slová

Napriek tomu, že Spotify je vynikajúca hudobná platforma, nie každý je jej fanúšikom. Niektorým ľuďom pripadá prémiové predplatné drahé, zatiaľ čo iní uprednostňujú používanie iných hudobných platforiem. Napriek tomu, že veľa ľudí chce prejsť na inú platformu, nevie, ako zrušiť Spotify na svojich telefónoch. Preto som napísal článok, ktorý vám ukáže, ako na to. V prípade, že zmeníte názor a budete chcieť ich služby znova použiť, môžete si svoj účet otvoriť kedykoľvek, pokiaľ ste ho nezrušili natrvalo. Nikdy neviete, či ich služby budete v budúcnosti potrebovať.

Dúfam, že som vám pomocou svojho sprievodcu pomohol zrušiť váš účet Spotify! Ak sa chcete podeliť o svoje myšlienky, zanechajte správu v sekcii komentárov nižšie!

Odporúčaný obrázok