Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako zru┼íi┼ą predbe┼żn├║ objedn├ívku aplik├ície pre iPhone alebo zru┼íi┼ą aplik├íciu Predobjedna┼ą na iTunes Apple Store.

Dnes sme tu s podrobn├Żm sprievodcom, ktor├Ż v├ím d├í vedie┼ą, ako na to Un Predobjednajte si aplik├íciu pre iPhone, Ak ste chlap, ktor├Ż m├í predobjednal nie─Źo na AppleJe obchod iTunes, Ale od tej doby ste sledovali v┼íetky recenzie a funkcie tejto konkr├ętnej aplik├ície a rozhodli ste sa Zru┼íi┼ą predobjedn├ívku na va┼íom iPhone. Potom ste na spr├ívnom mieste.

Ako funguje PreOrdering na iPhone:

Rovnako ako v┼íetky ostatn├ę aplik├ície, ktor├ę maj├║ radi obchod s Androidom, Windows a ─Ćal┼íie trhy s aplik├íciami. U┼ż├şvatelia si m├┤┼żu predobjedna┼ą ─żubovo─żn├║ aplik├íciu alebo hru v obchode iTunes rovnako ako in├ę obchody. Existuje mnoho v├Żvoj├írov aplik├íci├ş, ktor├ş sa sna┼żia uverejni┼ą beta verziu aplik├ície alebo hry na Apple store. Pred uverejnen├şm kone─Źnej verzie.

Aby ste teda mohli t├║to beta hru alebo aplik├íciu predobjedna┼ą, mus├şte postupova┼ą pod─ża ur─Źit├Żch krokov. Teraz s├║ niektor├ę predobjedn├ívky platen├ę, zatia─ż ─Źo niektor├ę s├║ zadarmo, platen├ę predobjedn├ívky s├║ tie, ktor├ę chce v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş zru┼íi┼ą predobjedn├ívku na iTunes,

V├Żhody zru┼íenia akejko─żvek vopred napl├ínovanej aplik├ície na iTunes:

Existuje mnoho v├Żhod, ako si necha┼ą aplik├íciu objedna┼ą AppleObchod iTunes v zariadeniach iPhone, iPad alebo iPod Touch. Ak je aplik├ícia alebo hra platen├í. M├┤┼żete u┼íetri┼ą peniaze alebo ich ─żahko z├şska┼ą sp├Ą┼ą zru┼íen├şm poradia t├Żchto jednoduch├Żch krokov v sprievodcovi uvedenom ni┼ż┼íie.

un predobjedna┼ą appon iphone 2019

Ako zru┼íi┼ą usporiadanie aplik├ície v iPhone:

Ak chcete zru┼íi┼ą ak├║ko─żvek predobjedn├ívku alebo zru┼íi┼ą objednanie ─żubovo─żnej aplik├ície alebo hry na iPhone, mus├şte postupova┼ą pod─ża t├Żchto krokov.

  1. Prejdite na svojom iPhone na Nastavenia.
  2. V hornej ─Źasti kliknite na svoje meno> iTunes a App Store.
  3. Teraz klepnite na Apple ID. M├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą, ak budete vyzvan├ş.
  4. Prejdite na obrazovku Predobjedn├ívka a otvor├ş sa nov├í obrazovka.
  5. Tu n├íjdete v┼íetky aplik├ície, ktor├ę ste si predobjednali.
  6. Ak chcete zru┼íi┼ą aplik├íciu Predobjedn├ívka, klepnite na ┼łu a v ponuke vyberte mo┼żnos┼ą Zru┼íi┼ą.

To je v┼íetko. Teraz m├┤┼żete ─żahko un predobjedna┼ą aplik├íciu pre iPhone alebo Zru┼íi┼ą predobjedn├ívku aplik├ície Apple iTunes.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: