Ako zrušiť Netflix a môžem to urobiť vo svojom telefóne?

Ak ste niekedy chceli zrušiť Netflix, poteší vás, že je to celkom jednoduchý proces.

Či už si chcete oddýchnuť od poplatkov za predplatné alebo ste videli všetko, čo ste chceli sledovať, postupujte podľa nižšie uvedených krokov a jednoducho zrušte Netflix.

1) Ako môžem zrušiť svoje predplatné na Netflix?

Zrušenie predplatného Netflix je pomerne jednoduché, ale majte na pamäti, že táto metóda je určená výhradne pre tých, ktorí prechádzajú týmto procesom na počítači alebo prenosnom zariadení.

Pri zrušení predplatného v telefóne je postup mierne odlišný.

    Na počítači sa prihláste do svojho účtu a kliknite na šípku preberania v pravom hornom rohu stránky. Mali by ste to vidieť hneď vedľa názvu svojho profilu. Odtiaľ vyberte sekciu „Účet“, ktorá by mala vyvolať niekoľko možností. Hneď pod položkou „Členstvo a fakturácia“ by malo byť sivé pole s možnosťou zrušiť predplatné streamovacej služby. Potom kliknite na „Dokončiť zrušenie“, čím sa akcia potvrdí na stránke s údajom o zostávajúcich dňoch vášho aktuálneho členstva. Následný e-mail od Netflixu vám potom zvyčajne napovie, v ktorý deň už obsah na požiadanie nebude vo vašom účte k dispozícii-pokiaľ si neobnovíte plán.

2) Môžem tiež zrušiť Netflix zo svojho telefónu?

Ak je pre vás jednoduchšie zrušiť predplatné prostredníctvom telefónu alebo nemáte prístup k počítaču, tu je jednoduchý spôsob zrušenia predplatného z mobilného zariadenia.

    Otvorte oficiálnu aplikáciu Netflix, kliknite na kartu „Viac“ a v zozname možností vyberte „Účet“, čím by sa mala otvoriť samostatná webová stránka. Pošle vás priamo na vaše údaje vrátane informácií o fakturácii a pri posúvaní nadol by mala byť sivá záložka „Zrušiť členstvo“. Po kliknutí na toto tlačidlo sa zobrazí prehľad o tom, kedy sa vaše predplatné skončí po zrušení mesačnej služby. Teraz budete musieť modro stlačiť tlačidlo „Dokončiť zrušenie“, ktoré by sa malo postarať o ostatné – gratulujeme, už nie ste viazaní na mesačné platby Netflixu.

3) Je bezplatné zrušiť Netflix?

Áno, zrušenie Netflixu je bezplatné.

Web Netflix uvádza: „Neexistujú žiadne zmluvy, žiadne poplatky za zrušenie a žiadne záväzky.“ Ak sa rozhodnete, že Netflix nie je pre vás, máte slobodu zmeniť svoj plán alebo ho kedykoľvek zrušiť online.

„Nebojte sa, váš prístup k Netflixu sa skončí až na konci aktuálneho fakturačného cyklu.“

Ale vzhľadom na množstvo skvelých šou, ktoré streamovací gigant ponúka, sme si istí, že neodídete príliš dlho …

Bridgerton spoločnosti Netflix inšpiruje randálnych Britov, aby postavili postele s baldachýnom, aby obnovili parné sexuálne scény show.

V ďalších novinkách, Facebook už nebude používateľom odporúčať „politické alebo občianske“ skupiny.

Príslušní odborníci upozornili na podvodné e -maily, v ktorých sa tvrdí, že príjemca bol vybraný na prijatie vakcíny proti koronavírusu.

A, Apple varoval, že iPhone 12 môže „rušiť“ kardiostimulátory.

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu