Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu Gmailu v syst├ęme Android?

Ke─Ć ─Ź├ştate ÔÇ×Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu Gmailu v syst├ęme AndroidÔÇť a nem├íte predstavu, ─Źo to znamen├í, potom je tento blogov├Ż pr├şspevok pre v├ís, preto┼że v├ím o tom podrobne pop├ş┼íem.

Ak├Ż je vlastne v├Żznam ÔÇ×unarchiveÔÇť v Gmaile?

Ne┼ż budete vedie┼ą o Unarchive, mali by ste najsk├┤r vedie┼ą, ─Źo je arch├şv v Gmaile?

Arch├şv jednoducho znamen├í historick├ę z├íznamy, tak┼że v Gmaile s├║ e -maily, ktor├ę s├║ pr├şli┼í star├ę, a skuto─Źne ich nepotrebujete, ale ani ich nechcete odstr├íni┼ą, tak┼że jednoducho odstr├ínite z doru─Źenej po┼íty. Hovor├ş sa tomu archiv├ícia e -mailu v Gmaile.

Porozpr├ívajme sa o archiv├ícii a zru┼íen├ş archiv├ície podrobnej┼íie.

Archiv├ícia v Gmaile znamen├í odosielanie e -mailov z va┼íej doru─Źenej po┼íty na ┼ít├ştok ÔÇ×V┼íetky spr├ívyÔÇť a to sa rob├ş tak, aby sa vy─Źistila va┼ía doru─Źen├í po┼íta. Niekedy, ke─Ć existuj├║ star├ę e -maily, ktor├ę nepotrebujete, ale chcete, aby boli niekde inde ako v prie─Źinku doru─Źenej po┼íty, sta─Ź├ş tento e -mail otvori┼ą a archivova┼ą. Potom bude presunut├Ż na ┼ít├ştok ÔÇ×V┼íetky spr├ívyÔÇť.

Zru┼íenie archiv├ície znamen├í prav├Ż opak. Tieto e -maily dostanete sp├Ą┼ą do svojej doru─Źenej po┼íty Gmail V┼íetka po┼íta ┼ít├ştok.

Teraz v├ís teda prevediem t├Żmito:

 • Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu spr├ív Gmail v syst├ęme Android?
 • Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu spr├ív Gmail na po─Ź├şta─Źi?
 • Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu spr├ív Gmail v iPhone?

Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu spr├ív Gmail v syst├ęme Android?

Zru┼íenie archiv├ície spr├ívy Gmail v telef├│noch s Androidom je jednoduch├ę. Uistite sa, ┼że aplik├ícia Gmail funguje a je synchronizovan├í s va┼íim ├║─Źtom Gmail.

 1. Spustite aplikáciu Gmail.
 2. Na ─żavej strane bud├║ tri zvisl├ę pruhy, kliknite na ne a tam n├íjdite ÔÇ×V┼íetka po┼ítaÔÇť
 3. Teraz sa tam v┼íetky e -maily zobrazia v doru─Źen├Żch e -mailoch, archivovan├Żch, ozna─Źen├Żch at─Ć.
 4. Teraz klepnut├şm na spr├ívu, ktor├í bola predt├Żm archivovan├í, ju otvorte. Teraz bude otvoren├Ż. Teraz na pravej strane uvid├şte tri vodorovn├ę bodky, klepnite na to a klepnite na ÔÇ×Presun├║┼ą do doru─Źenej po┼ítyÔÇť.

To je v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą pre zru┼íenie archiv├ície Gmailu v syst├ęme Android.

Ke─Ć archivujete e -mail v Gmaile, jeho zoznam bude odstr├ínen├Ż z doru─Źenej po┼íty, ale n├íjdete ho v prie─Źinku ÔÇ×V┼íetky spr├ívyÔÇť. Odtia─ż to m├┤┼żeme presun├║┼ą do doru─Źenej po┼íty a jeho zoznam sa vr├íti do prie─Źinka Doru─Źen├í po┼íta

Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu spr├ívy z Gmailu na po─Ź├şta─Źi?

Proces zru┼íenia archiv├ície spr├ívy z Gmailu na po─Ź├şta─Źi je do zna─Źnej miery podobn├Ż. Pozrime sa na kroky.

 1. Do panela s adresou prehliada─Źa zadajte gmail.com a stla─Źen├şm kl├ívesu Enter sa k nemu dostanete.
 2. Prihl├íste sa pomocou svojich poveren├ş.
 3. Teraz kliknite na ÔÇ×ViacÔÇť, ako vid├şte na obr├ízku ni┼ż┼íie.
 4. Teraz uvid├şte viac mo┼żnost├ş. Kliknite na ÔÇ×V┼íetky spr├ívyÔÇť
 5. Teraz tam budete m├┤c┼ą vidie┼ą v┼íetky e -maily. N├íjdite e-mail, ktor├Ż chcete zru┼íi┼ą archiv├íciu, kliknite na┼ł prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a kliknite na polo┼żku ÔÇ×Presun├║┼ą do doru─Źenej po┼ítyÔÇť.

V┼íetko hotov├ę! E -mail je teraz nearchivovan├Ż.

Ako zru┼íi┼ą archiv├íciu spr├ív Gmail v iPhone?

Nie som pou┼ż├şvate─żom iPhone, tak┼że nem├┤┼żem zdie─ża┼ą sn├şmky obrazovky. Ke─Ć v┼íak zru┼í├şte archiv├íciu spr├ívy z Gmailu v syst├ęme Android, rovnak├Żm sp├┤sobom to mus├şte urobi┼ą aj v iPhone pomocou aplik├ície Gmail. M├┤┼żete zopakova┼ą takmer rovnak├Ż postup.

Pre─Źo ─żudia archivuj├║ e -maily v Gmaile?

Ak m├ím by┼ą ├║primn├Ż, nikdy nearchivujem ┼żiadne e -maily, ale rob├ş to ve─ża ─żud├ş alebo sa niekedy stane, ┼że sa omylom archivuje nieko─żko e -mailov, tak┼że v takom pr├şpade je z├íchrana vedie┼ą, ako archivova┼ą. Archiv├ícia e -mailov v Gmaile navy┼íe znamen├í iba odstr├ínenie ┼ít├ştka ÔÇ×doru─Źenej po┼ítyÔÇť z e -mailov. E -maily s├║ st├íle pr├şstupn├ę v sekcii ÔÇ×V┼íetky spr├ívyÔÇť.

Z├ívere─Źn├ę slov├í

Ako ste sa v tomto ─Źl├ínku do─Ź├ştali, ┼że archiv├ícia a zru┼íenie archiv├ície nie je ni─Ź problematick├ę, ale vedie┼ą, ako postupova┼ą, je z├íchranca, preto┼że nikdy neviete, kedy budete musie┼ą zru┼íi┼ą archiv├íciu spr├ív z Gmailu v syst├ęme Android alebo na po─Ź├şta─Źi alebo na zariaden├ş iPhone.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2tDVZK7