Ako zrkadliť Samsung Galaxy Obrazovka telefónu v televízii

Tak veľký, ako Samsung vyrába svoje obrazovky, stále existujú situácie, kedy by ste chceli ísť: Kričíte! Kričím! Všetci kričíme na VEĽKÉ OBRAZOVKY!

Dobrou správou je, že Samsung vás tam taktiež pokryl. Počnúc ich Galaxy Modely S3 integrovali funkciu zrkadlenia obrazovky do všetkých svojich nasledujúcich modelov; byť a Galaxy S smartphone alebo a Galaxy Poznámka 2 alebo neskôr.

Vďaka funkcii zrkadlenia obrazovky môžete svoj inteligentný televízor Samsung alebo – s trochou úsilia – ktorýkoľvek iný televízor HDTV previesť na úplne novú verziu vášho Galaxyobrazovka. Inými slovami, obrazovku svojho inteligentného zariadenia môžete zdieľať s televízorom. Je to perfektný spôsob, ako sledovať filmy, online videá a obrázky Netflix s rodinou a priateľmi.

Najlepšie na tom je, že ak je pripojenie medzi vašim zariadením a televízorom dostatočne rýchle, môžete hrajte hry na televízore pomocou telefónu s Androidom ako ovládača.

V tomto príspevku budem diskutovať o rôznych spôsoboch, akými môžete zrkadliť Samsung Galaxy obrazovka na televízore.

Súvisiace: Android Mirror Cast

Zrkadlenie vášho Galaxy Obrazovka na HDTV

Najprv vám ukážem, ako zdieľať svoj Samsung Galaxy obrazovka s HDTV. Máte dve možnosti, ako preniesť svoje Galaxy obrazovka k vášmu televízoru: káblová alebo bezdrôtová.

Káblové nastavenie zrkadlenia obrazovky

Krok 1:

Jednou z hlavných výhod káblovej trasy je stabilné pripojenie, kvalita obrazu HD a priestorový zvuk. Bezdrôtové pripojenie je síce náchylné na oneskorené video a tlmený zvuk, takže káblová metóda je dokonalým receptom na sledovanie filmov a hranie hier.

Káblové nastavenie má však jednu nevýhodu; vaše zariadenie môže ísť len tak voľne, ako dlho trvá kábel.

Podrobný návod na zrkadlenie S4 do vášho televízora nájdete tu. Pre všetky ostatné Samsung Galaxy Toto je návod, ako nastaviť káblové zrkadlenie:

Samsung MHL

Kúpte si jeden z adaptérov Samsung MHL na HDMI alebo iné lacnejšie, neznačkové možnosti, ktoré sú ľahko dostupné na Amazon. Pred kúpou si však kúpte adaptér MHL s 11 kolíkmi. Na trhu sú stále staršie verzie adaptérov MHL, ktoré nemusia byť kompatibilné s niektorými spoločnosťami Samsung Galaxy zariadení.

Krok 2:

MHL v zariadení

Pripojte kábel micro USB adaptéra MHL k portu micro-USB na vašom Samsung Galaxy zariadenie.

Krok 3:

Nabíjanie MHL

Adaptér MHL potrebuje na svoj chod napájanie. Máte dve možnosti. Buď ho môžete nechať vyčerpať z vášho Samsungu Galaxy zariadenie – ktoré veľmi rýchlo vyčerpá energiu vášho zariadenia – alebo môžete do doku pre adaptér zapojiť nabíjačku do zásuvky (odporúča sa).

Krok 4:

HDMI na HDTV

Teraz zapojte jeden koniec kábla HDMI do adaptéra MHL pripojeného k zariadeniu Samsung a druhý koniec do portu HDMI na televízore HDTV.

Krok 5:

Ak chcete získať najlepší zvuk, prejdite na svojom zariadení do časti „Nastavenia“ a potom kliknite na kartu „Moje zariadenie“. Potom kliknite na „Príslušenstvo/zvukový výstup“ a vyberte „Surround“.

Krok 6:

Posaďte sa, relaxujte a užívajte si zrkadlenie obrazovky na svojom HDTV.

Nastavenie bezdrôtového zrkadlenia obrazovky

Existuje špeciálny druh šťastia, keď sú všetky vaše technológie úplne bezdrôtové, čo vám dáva iný druh slobody. To je pocit, ktorý získate s týmto bezdrôtovým nastavením na zrkadlenie vášho Samsungu Galaxy obrazovku na váš HDTV. Toto nastavenie používa funkciu zrkadlenia obrazovky Samsung na prenos obrazu zariadenia na HDTV.

Samsung Allshare

Krok 1:

Po prvé, budete musieť investovať do bezdrôtového rozbočovača. Môžete si kúpiť Samsung Allshare Cast Wireless Hub za neskutočných 80 dolárov.

Krok 2:

Allshare HDMI

Pripojte bezdrôtové pripojenie Hub na váš HDTV pomocou kábla HDMI. Po pripojení sa rozsvieti červená kontrolka na Hub by sa malo po niekoľkých sekundách zmeniť na červené. Ak nie, stlačte tlačidlo reset na zadnej strane Hub a počkajte, kým nezmodrie. Prepojili ste svoje Hub úspešne s HDTV.

Krok 3:

Zrkadlenie obrazovky

Teraz vo svojom Samsung zapnite funkciu zrkadlenia obrazovky Galaxy zariadenie. Môžete to urobiť okamžite tak, že dvoma prstami stiahnete hlavnú obrazovku zhora; tým sa otvorí ponuka ovládacích prvkov, v ktorej je umiestnená funkcia Zrkadlenie obrazovky. Funkciu zapnete kliknutím na zrkadlenie obrazovky.

Krok 4:

Akonáhle ste povolili svoj Samsung Galaxy zariadenie začne vyhľadávať kompatibilné zariadenia a zobrazí zoznam Hub ste sa k HDTV pripojili už skôr. Stačí klepnúť na názov zariadenia v naskenovanom zozname a Voila! Úspešne ste zrkadlili svoj Samsung Galaxy Obrazovka na váš HDTV.

Krok 5:

Hry sa môžu začať.

Bezdrôtové zrkadlenie však nie je exaktná veda. Niektorí používatelia nemajú žiadne problémy s tým, aby táto funkcia fungovala bezdrôtovo, zatiaľ čo iní musia skákať cez obruče, aby získali stabilné a trvalé pripojenie. V tomto svetle, Krok 5 je viac podobné – nech je pravdepodobnosť niekedy vo váš prospech.

Zrkadlenie vášho Samsungu Galaxy Obrazovka na Samsung Smart TV

Ak je váš televízor Samsung Smart TV približne 2013 a novší, vysielajte ho Samsung Galaxy obrazovka k televízoru bude rovnako jednoduchá ako 1, 2a 3.

Krok 1: Ponorte sa do ponuky Smart TV pomocou tlačidla Menu na diaľkovom ovládaní. Potom prejdite na kartu Sieť a vyberte položku Nastavenia Allshare. Potom vyberte položku Zrkadlenie obrazovky a potom stlačte kláves Enter.

Krok 2: Ďalej prejdite do aplikácie Nastavenia pre svoj Samsung Galaxy zariadenie. Potom kliknite na Pripojenia a povoľte funkciu Zrkadlenie obrazovky. Keď zariadenie vyhľadá kompatibilné zariadenia, prepojenie vytvoríte kliknutím na názov svojho televízora Smart TV.

Krok 3: Dajte si popcorn – ak sledujete film – a užívajte si!

Zrkadlenie obrazovky pomocou televízora Samsung Smart TV (2013 a novšieho) je najľahší spôsob, ako prenášať váš Samsung Galaxy obrazovka. Ak však máte inteligentný televízor Samsung starší ako 2013, budete musieť prejsť na Allshare-Cast-Wireless-Hub spôsob. Páni, to sa dalo povedať.

Čestné uznanie: Zrkadlenie obrazovky prostredníctvom Miracast

Namiesto Allshare Cast Wireless môžete použiť aj bezdrôtový displejový adaptér Miracast Hub prenášať obrazovku bezdrôtovo. Avšak nielen váš Samsung Galaxy zariadenie musí byť kompatibilné s Miracast, rovnako tak musí byť aj váš HDTV.

Miracast

V takom prípade môžete použiť jeden z mnohých bezdrôtových zobrazovacích adaptérov Miracast, ktoré sú teraz na trhu k dispozícii.

Doplnok Miracast

Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť adaptér HDMI do jedného zo vstupných portov HDMI vášho televízora a USB do portu USB televízora, kde bude napájať.

OS Android 4.2.1 a vyššie podporujú funkciu Miracast, takže stačí, ak vo svojom Samsungu povolíte bezdrôtový displej Galaxy nastavenia zariadenia. Môžete to urobiť tak, že v zariadení prejdete do ponuky Nastavenia, klepnete na položku Bezdrôtový displej a prepnete prepínač Bezdrôtový displej do polohy ZAPNUTÉ. Po zapnutí vyhľadá zariadenia Miracast v okolí, ktoré zobrazia váš HDTV. Bezdrôtové prepojenie vytvoríte kliknutím na názov HDTV.

Pretože Galaxy S3 a poznámka 2 bežať na OS Android 4.1.2, budete musieť investovať do bezdrôtového grafického adaptéra Miracast, akým je napríklad NetGear Push2TV PTV3000.

Záver

Zrkadlenie obrazovky je revolučnou funkciou v zariadeniach s Androidom. Ak sa to robí správne, otvára svojim užívateľom toľko vzrušujúcich možností. Je pravda, že to ešte nie je dokonalé, ale má len jednu cestu, ktorou je, a to HNED! Koniec koncov, ak to fungovalo perfektne, Sony a Microsoft začnú vidieť, ako sa ich predaj PSP a Xbox zmenšuje.

Ak ste vyskúšali niektorý z týchto spôsobov zrkadlenia obrazovky, nezabudnite sa s nami podeliť o svoje skúsenosti a/alebo otázky v komentároch.