Ako zotavi┼ą zdravotne postihnut├║ osobu Facebook ├Ü─Źet?

Ako zotavi┼ą zdravotne postihnut├║ osobu Facebook ├Ü─Źet? 1

Pok├║┼íate sa prihl├ísi┼ą Facebook ale zobrazia v├ím spr├ívu ÔÇ×V├í┼í ├║─Źet bol deaktivovan├ŻÔÇť. Je to pravdepodobne preto, ┼że ste poru┼íili jeden z ich podmienok. Okrem toho m├┤┼że by┼ą v├í┼í ├║─Źet do─Źasne alebo natrvalo zablokovan├Ż v z├ívislosti od z├íva┼żnosti probl├ęmu. Je v┼íak ve─żmi nepravdepodobn├ę, ┼że by ste obnovili ├║─Źet, ak ho deaktivuj├║ natrvalo. Aj ke─Ć m├┤┼żete pozastavenie zru┼íi┼ą z do─Źasne deaktivovan├ęho ├║─Źtu, vy┼żaduje n├ím to ├║silie a nebude aktivovan├ę, pokia─ż z platn├Żch d├┤vodov nebude uveden├ę inak.

Facebook si vyhradzuje v┼íetky pr├íva na deaktiv├íciu ├║─Źtu bez predch├ídzaj├║ceho upozornenia. Pred vstupom na platformu je preto vhodn├ę sa pozrie┼ą na ich podmienky. V priebehu rokov a kontroverzi├ş Facebook v├Żrazne posilnila jeho bezpe─Źnos┼ą. T├Żm sa zabezpe─Ź├ş hladk├ę fungovanie platformy a poskytovanie pr├şjemn├ęho z├í┼żitku pre ┼ípecializovan├Żch pou┼ż├şvate─żov. Bez toho, aby sme toho ve─ża ru┼íili, diskutujeme o tom, ako m├┤┼żete obnovi┼ą postihnut├║ osobu Facebook zodpovednosti.

Ako zotavi┼ą zdravotne postihnut├║ osobu Facebook ├Ü─Źet? 2

Be┼żn├ę pr├ş─Źiny Facebook Vypnite svoj ├║─Źet

Facebook nezakazuje v├í┼í ├║─Źet z ak├ęhoko─żvek d├┤vodu. Z toho d├┤vodu, Facebook ozna─Źuje fakty, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą deaktiv├íciu v├í┼ího ├║─Źtu. Ne v┼żdy v┼íak vysvet─żuj├║ presn├Ż d├┤vod – m├┤┼że to vies┼ą k tomu, ┼że ve─ża ─żud├ş nahl├ísi v├í┼í ├║─Źet, spamov├Żch priate─żov, skupinov├Ż spam, koment├íre at─Ć. Najbe┼żnej┼íie d├┤vody s├║:

Publikova┼ą obsah, ktor├Ż poru┼íuje pravidl├í Facebook V├Żrazy Pou┼żitie falo┼ín├ęho mena Prisp├┤sobenie Niekto, kto sa na─Ćalej dop├║┼í┼ąa zneu┼ż├şvania Facebook podmienky aj po upozornen├şPristupujte k in├Żm za ├║─Źelom ob┼ąa┼żovania, irelevantn├ęho marketingu / reklamy alebo in├ęho spr├ívania, ktor├ę nie je povolen├ęMnoho pou┼ż├şvate─żov nahl├ísi┼ą v├í┼í ├║─ŹetSpamovanie priate─żstva ┼Żiados┼ą o spamovanie skupiny, koment├íre at─Ć.

Obnovenie deaktivovan├ęho ├║─Źtu

Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov do─Źasne deaktivuj├║ v├í┼í ├║─Źet. V zriedkav├Żch pr├şpadoch sa v┼íak vyskytuje trval├í deaktiv├ícia. M├┤┼że to by┼ą d├┤sledkom v├í┼żneho poru┼íenia Facebook pojmy. Preto, ak ide o trval├║ deaktiv├íciu, je pravdepodobn├ę, ┼że ju nebudete m├┤c┼ą z├şska┼ą ┼żiadnym ofici├ílnym sp├┤sobom. Tento ├║─Źet je u┼ż d├ívno pre─Ź! V pr├şpade do─Źasnej deaktiv├ície v┼íak jedin├ę, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą, je odosla┼ą formul├ír na presk├║manie ├║─Źtu s odvolan├şm. Ke─Ć ste tu, uistite sa, ┼że m├íte konverz├íciu osobn├║, a poskytnite skuto─Źnosti, ktor├ę preukazuj├║ va┼íu autenticitu.

    Ak sa pri pokuse o prihl├ísenie zobraz├ş spr├íva ÔÇ×zak├ízan├ęÔÇť, prejdite na t├║to str├ínku formul├ír na kontrolu ├║─Źtu z Facebook a odvolanie.Ako zotavi┼ą zdravotne postihnut├║ osobu Facebook ├Ü─Źet? 3Zadajte e-mailov├║ adresu alebo ─Ź├şslo mobilu spojen├ę s va┼í├şm Facebook ├║─Źet, ktor├Ż chcete obnovi┼ą. Zadajte cel├ę meno ako v tomto ├║─Źte. Nahrajte platn├Ż identifik├ítor, ktor├Ż over├ş va┼íu existenciu. Pri niektor├Żch ├║─Źtoch m├íte mo┼żnos┼ą prida┼ą ─Ćal┼íie inform├ície. Vysvetlite v tejto ─Źasti, ako Facebook sa m├Żlia, ke─Ć deaktivujete svoj ├║─Źet a pre─Źo by ho mali aktivova┼ą. Predov┼íetk├Żm to nechajte profesion├ílne, dajte im vedie┼ą, ┼że to s t├Żm mysl├şte v├í┼żne.

ID, ktor├ę m├┤┼żete posla┼ą

Okrem toho, Facebook neprij├şma ┼żiadne nevy┼żiadan├ę s├║bory na odovzdanie. Na overenie va┼íich inform├íci├ş sa musia pozrie┼ą na platn├ę identifika─Źn├ę ─Ź├şsla (vydan├ę org├ínmi, ak je to mo┼żn├ę). Na tento ├║─Źel m├┤┼żete pou┼żi┼ą:

Rodn├Ż list – preukaz toto┼żnosti alebo preukazu toto┼żnosti vozidlaPivovarsk├Ż preukazVID ID (odpor├║─Źan├ę) Zelen├í karta, povolenie na pobyt alebo imigra─Źn├ę doklady (odpor├║─Źan├ę) V┼íetky ostatn├ę ob─Źianske preukazy, ktor├ę mohla vyda┼ą vl├ída.

Ak vy┼í┼íie uveden├ę ID nie s├║ k dispoz├şcii, s├║ ni┼ż┼íie uveden├ę d├┤kazy sekund├írnou alternat├şvou:

Kreditn├í karta┼ákola IDCheckBus CardBillsKni┼żni─Źn├í karta

A kone─Źne, Facebook sa vr├íti sp├Ą┼ą do 4 dn├ş, hovor├ş o rozhodnut├ş. Rozhodnutia, ktor├ę prij├şmaj├║, sa bud├║ v jednotliv├Żch pr├şpadoch l├ş┼íi┼ą, ─Źo nezaru─Źuje reaktiv├íciu ├║─Źtov. T├║to z├íle┼żitos┼ą v┼íak pre┼íetria s ve─żkou starostlivos┼ąou a ak va┼íe inform├ície preuk├í┼żu pravos┼ą, dostanete svoj ├║─Źet sp├Ą┼ą. Naopak, Facebook m├í v┼íetky pr├íva deaktivova┼ą v├í┼í ├║─Źet, aj ke─Ć bez d├┤vodu.