Ako zobraziť správy WhatsApp bez otvorenia aplikácie

WhatsApp sa stal jednou z najpoužívanejších platforiem na odosielanie správ. Mnoho ľudí trávi všetok svoj čas chatovaním so svojimi priateľmi, partnerom alebo kolegami. Možno ste jedným z týchto používateľov. Ale… Nestane sa vám, že pracujete a nemôžete v tom čase odpovedať na správy svojho partnera? Ak si prečítate jeho správy, môžete mať problém, ak hneď neodpovedáte. Preto je najlepšia alternatíva, ktorú máte prečítajte si ich bez otvárania rozhovorov aby ani oni nevideli, že ste online.

Na mobilných telefónoch s Androidom existuje trik na čítanie správ WhatsApp bez vstupu do aplikácie a bez toho, aby ste museli sťahovať ďalšie aplikácie. Všetko vďaka widgetu, ktorý táto sociálna sieť má. Tak zabránite tomu, aby dvojitá modrá kontrola vyšla alebo aby ste jej dali vedieť, že ste si ju prečítali.

Čítajte správy WhatsApp bez otvárania rozhovorov, je to jednoduché!

Postupujte podľa týchto krokov, aby ste si mohli kontrolovať správy na tejto platforme bez toho, aby ostatní videli, že ste si ich už prečítali alebo že ste pripojení online.

  • Odomknúť váš mobilný telefón.
  • Kliknite prstom na niekoľko sekúnd na ľubovoľné voľné miesto na obrazovke, ktoré nemá aplikáciu.
  • Vyber si sekcia miniaplikácií (na ukážkových obrázkoch je to druhá zľava doprava v spodnej časti obrazovky). Tento proces sa môže líšiť v závislosti od spúšťača, ale je takmer rovnaký.
  • Hľadá Widgety WhatsApp v ponuke, ktoré sú k dispozícii.
  • Otvára sa priečinok WhatsApp.

Ako čítať WhatsApp v systéme Android bez ich otvorenia

  • Vyber si miniaplikácia, ktorá má rozmer 4×2 (Je to ten v spodnej časti priečinka na ukážkových obrázkoch).
  • Pretiahnite to na voľné miesto na domovskej obrazovke alebo na inej obrazovke.
  • Upravuje jeho rozmery (odporúčame ho umiestniť do celého priestoru panelu).
  • Kliknite tlačidlo pre návrat.

Teraz máte neprečítané správy na domovskej obrazovke. Všetci tam vyjdú bez ohľadu na ich rozšírenie. Ale majte to na pamäti na ich zodpovedanie musíte vstúpiť do aplikácie a vďaka tomu ostatní uvidia, že ste online spojení.

Prečítajte si WhatsApp v systéme Android bez ich otvorenia

Ak sa chcete dozvedieť ďalšie veci, ktoré môžete s touto platformou robiť, tu je článok o tom, ako prenášať WhatsApp z jedného mobilného telefónu s Androidom na druhý.