Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook Trhovisko?

Ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook Trhovisko? 1

Na rozdiel od mnoh├Żch in├Żch platforiem soci├ílnych m├ędi├ş, Facebook obst├íla v sk├║┼íke ─Źasu a vyvinula sa tak, aby vyhovovala potreb├ím neust├íle sa meniaceho publika. Postupom ─Źasu prevzali opraty nad ostatn├Żmi popul├írnymi aplik├íciami a slu┼żbami soci├ílnych m├ędi├ş ako napr Instagram a Whatsapp. Jedna tak├í slu┼żba, ┼że Facebook spusten├Ż v roku 2016 Facebook Trhovisko. Tu m├┤┼żete nakupova┼ą a pred├íva┼ą v┼íetky mo┼żn├ę druhy tovaru a in├ęho tovaru.

V─Ćaka svojej schopnosti oslovi┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo z├íkazn├şkov, Facebook Trhovisko je ide├ílnym miestom pre predajcov a kupuj├║cich, ktor├ş chc├║ obchodova┼ą s nov├Żmi, pou┼żit├Żmi a renovovan├Żmi produktmi. Aj ke─Ć m├┤┼że by┼ą navig├ícia po platforme n├íro─Źn├í, ke─Ć┼że jej mobiln├í aplik├ícia je navrhnut├í inak ako jej n├íprotivok z webov├ęho prehliada─Źa, Facebook Marketplace je vynikaj├║ca platforma na splnenie va┼íich potrieb v oblasti elektronick├ęho obchodu.

V tejto dohode, ak ste s dotazom ako ako vidie┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook trhovisko, u┼ż neh─żadajte, odpovieme na v┼íetky va┼íe ot├ízky v tomto ─Źl├ínku.

Facebook Trhovisko ÔÇô v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą

Facebook Marketplace je online trh na n├íkup/predaj pod Facebook aby bol online obchod ove─ża dostupnej┼í├ş a u┼ż├şvate─żsky pr├şvetivej┼í├ş. M├┤┼żete si prezera┼ą produkty z r├┤znych kateg├│ri├ş od pou┼żitej a nepou┼żitej elektroniky a vozidiel a┼ż po n├íbytok a oble─Źenie. Online obchod je mo┼żn├Ż bez oh─żadu na to, ─Źi chcete nakupova┼ą alebo pred├íva┼ą nov├ę, pou┼żit├ę a renovovan├ę polo┼żky vo ve─żkom alebo samostatne. Pom├┤┼że v├ím to aj pri priamych n├íkupoch od v├Żrobcov a v├Żrobcov produktov. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą zo svojho mobiln├ęho telef├│nu stiahnut├şm aplik├ície alebo pr├şstupom k nej prostredn├şctvom ich verzi├ş pre PC/Mac.

Ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook Trhovisko?

S Facebook ke─Ć┼że ide o platformu, ktor├í sp├íja ─żud├ş z mnoh├Żch oblast├ş ┼żivota prostredn├şctvom internetu, kybernetick├í bezpe─Źnos┼ą m├┤┼że by┼ą predmetom ve─żk├ęho z├íujmu. Na va┼íej obrazovke sa zobraz├ş funkcia skryt├Żch inform├íci├ş, ktor├í chr├íni d├┤vern├ę inform├ície predajcov. Hoci ide o d├┤le┼żit├║ funkciu aplik├ície, ─Źasto m├┤┼że prek├í┼ża┼ą kupuj├║cim, ktor├ş sa chc├║ dozvedie┼ą viac o predajcovi alebo firme a overi┼ą si jej d├┤veryhodnos┼ą. T├íto funkcia zabezpe─Źuje ochranu cenn├Żch inform├íci├ş pred verejnos┼ąou, ako s├║ telef├│nne ─Ź├şsla, e-mailov├ę adresy at─Ć.

Pozrime sa, ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook na trhu v r├┤znych zariadeniach pre va┼íe pohodlie.

Met├│da 1: Zobrazenie inform├íci├ş pos├║van├şm nadol

Skryt├ę inform├ície je mo┼żn├ę vidie┼ą na t├Żch zariadeniach, ktor├ę maj├║ v pr├şpade potreby funkciu zavola┼ą predajcovi. Mobiln├í aplik├ícia m├í teda funkciu, ktor├í v├ím uk├í┼że skryt├ę inform├ície. Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete vidie┼ą skryt├ę inform├ície;

Krok 1: Spustite aplikáciu Marketplace na svojom telefóne.

Krok 2: Prejdite na produkt, ktor├ęho skryt├ę detaily chcete zobrazi┼ą.

Krok 3: Prejdite nadol, aby ste z├şskali pr├şstup ku v┼íetk├Żm podrobnostiam o produktoch vr├ítane telef├│nnych ─Ź├şsel.

Met├│da 2: Prostredn├şctvom vyh─żad├ívacieho panela

Napriek tomu, ak pr├şdete s ot├ízkou: ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook aplik├ícia marketplace, to znamen├í, ┼że po┼żadovan├ę inform├ície nem├┤┼żete n├íjs┼ą ani vo verzii mobilnej aplik├ície. Ak sa tak stane, budeme musie┼ą pou┼żi┼ą in├Ż pr├şstup. Ak chcete vedie┼ą, ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na str├ínke, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov Facebook Aplik├ícia Marketplace:

Krok 1: Otvorte str├ínku polo┼żky/polo┼żiek, ktor├ę chcete k├║pi┼ą, a kliknite zdie─żam a pokra─Źujte v├Żberom polo┼żky Kop├şrova┼ą odkaz vo vyskakovacom okne, ktor├ę sa zobraz├ş.

Krok 2: Zadajte webov├Ż prehliada─Ź, napr├şklad Google Chrome, a prilepte svoj odkaz do vyh─żad├ívacieho panela.

Po otvoren├ş str├ínky zist├şte, ┼że vyhl├ísenie o skryt├Żch inform├íci├ích sa u┼ż nezobrazuje. To v├ím umo┼żn├ş vidie┼ą v┼íetky ─Ćal┼íie inform├ície, ktor├ę od predajcu po┼żadujete.

V pr├şpade, ┼że sa v├ím st├íle nedar├ş zobrazi┼ą inform├ície o predajcovi, je vhodn├ę posla┼ą mu DM Facebook Messenger potom v├ís bud├║ m├┤c┼ą kontaktova┼ą priamo a poskytn├║┼ą v├ím sp├┤sob, ako v├ím poskytn├║┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o ich d├┤veryhodnosti. To v├ím ako predajcovi tie┼ż pom├┤┼że chr├íni┼ą d├┤le┼żit├ę inform├ície a z├írove┼ł budete m├┤c┼ą svojim z├íkazn├şkom poskytn├║┼ą podrobnosti, pomocou ktor├Żch v├ís m├┤┼żu kontaktova┼ą.

Ako vid├şte skryt├ę inform├ície na Facebook Trhovisko vo webovom prehliada─Źi?

M├┤┼żete sa op├Żta┼ą ako vid├şte skryt├ę inform├ície na Facebook trhovisko. Niektor├ş tvrdia, ┼że vyhl├ísenie o skryt├Żch inform├íci├ích sa zobraz├ş iba vtedy, ke─Ć sa prihl├ísite Facebook Trhovisko z verzie mobilnej aplik├ície a nie vo webovom prehliada─Źi. Ak to chcete zmeni┼ą, postupujte pod─ża uveden├Żch krokov ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook trhovisko v PC:

Krok 1: Otvorte v po─Ź├şta─Źi svoj ob─ż├║ben├Ż prehliada─Ź a prihl├íste sa pomocou svojho ID na trhu.

Krok 2: Nav┼ít├şvte str├ínku produktu, o ktor├Ż m├íte z├íujem

Krok 3: Skop├şrujte odkaz z vyh─żad├ívacieho panela

Krok 4: Otvorte nov├║ kartu a prilepte odkaz.

Krok 5: Odstr├íni┼ą www a prida┼ą m v odkaze. T├Żm sa str├ínka znova na─Ź├şta na verziu pre mobiln├Ż telef├│n na va┼íej lokalite. V d├┤sledku toho budete ma┼ą pr├şstup k d├┤vern├Żm inform├íci├ím bez pou┼żitia aplik├ície.

Pre─Źo by ste mali pou┼ż├şva┼ą Facebook Trhovisko na n├íkup a predaj tovaru?

D├┤vodov je ve─ża Facebook Trhovisko v├ím m├┤┼że vytvori┼ą ide├ílne miesto na n├íkup a predaj tovaru. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą ako na jednorazov├Ż predaj, tak aj pre mal├ę a ve─żk├ę firmy. Tu je d├┤vod, pre─Źo by ste mali pou┼żi┼ą Facebook Trhovisko:

  • Facebook Trhovisko je miesto, kde si m├┤┼żete k├║pi┼ą jedine─Źn├Ż, personalizovan├Ż alebo limitovan├Ż tovar. Ak budete ma┼ą ┼í┼ąastie, na tejto platforme m├┤┼żete n├íjs┼ą nieko─żko zauj├şmav├Żch pon├║k.
  • V─Ćaka ich konektivite a jednoduchosti pou┼żitia, Facebook podporuje viacer├ę online obchody. Ak si chcete zalo┼żi┼ą jeden tak├Żto podnik alebo dokonca podpori┼ą in├ę spolo─Źnosti, nemus├şte h─żada┼ą ─Ćalej Facebook Trhovisko je pre v├ís ide├ílne miesto.
  • Na tejto str├ínke m├┤┼żete n├íjs┼ą viacero produktov za ni┼ż┼íie ceny a priamo od ich predajcov.
  • Ako Facebook je platforma, ktor├║ pou┼ż├şva ve─ża ─żud├ş na celom svete, je to pre v├ís skvel├ę miesto na predaj svojich produktov a oslovenie rozsiahlej┼íej z├íkazn├şckej z├íkladne.

V┼íetko, ─Źo bolo povedan├ę, teraz vyvst├íva ot├ízka, ako vid├şte skryt├ę inform├ície na Facebook trhovisko? Nebojte sa, preto┼że m├íme pre v├ís inform├ície, ako presne to urobi┼ą. ─î├ştajte ─Ćalej a dozviete sa!

Záver

To je to, ─Źo teraz viete ako zobrazi┼ą skryt├ę inform├ície na Facebook trhovisko. So v┼íetk├Żmi zariadeniami, ako je z├íkazn├şcka z├íklad┼ła, v┼íestrannos┼ą, skryt├ę inform├ície a filtre dostupn├ę na dlani, Facebook Trhovisko m├┤┼że by┼ą jednoduchou mo┼żnos┼ąou, ktor├║ mo┼żno zv├í┼żi┼ą ako platformu pre va┼íe obchodn├ę po┼żiadavky, ktor├║ si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą na z├íklade svojich osobn├Żch potrieb v oblasti bezpe─Źnosti. Teraz, ke─Ć s├║ va┼íe ot├ízky zodpovedan├ę, vydajte sa na exped├şciu h─żada┼ą produkty a tie┼ż nezabudnite skontrolova┼ą skryt├ę inform├ície.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/30YQEhE

Table of Contents