Ako zobrazi┼ą popul├írne pr├şspevky cez de┼ł, t├Ż┼żde┼ł a mesiac na WordPress

Chcete na WordPress zobrazova┼ą svoje najob─ż├║benej┼íie pr├şspevky pod─ża d┼ła, t├Ż┼żd┼ła, mesiaca a st├íle? Popul├írne pr├şspevky umo┼ż┼łuj├║ va┼íim n├ív┼ítevn├şkom r├Żchlo objavi┼ą v├í┼í hlavn├Ż obsah a pom├íhaj├║ tak zv├Ż┼íi┼ą interakciu pou┼ż├şvate─żov a zobrazenie str├ínok. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako zobrazi┼ą popul├írne pr├şspevky pod─ża dn├ş, t├Ż┼żd┼łov, mesiacov a st├íle na WordPress.

Zobrazi┼ą ob─ż├║ben├ę pr├şspevky pod─ża d┼ła, t├Ż┼żd┼ła, mesiaca a st├íle vo WordPress

Pre─Źo zobrazova┼ą ob─ż├║ben├ę pr├şspevky na WordPress?

Pri spusten├ş blogu WordPress nem├í ve─ża obsahu, ─Źo v├ím umo┼żn├ş ru─Źne zobrazi┼ą vybrat├ę pr├şspevky v miniaplik├ícii bo─Źn├ęho panela.

S rast├║cou str├ínkou si v┼íak v┼íimnete, ┼że star┼íie ─Źl├ínky nie s├║ pr├şli┼í vystaven├ę. Zobrazen├şm hlavn├ęho obsahu umo┼żn├şte nov├Żm pou┼ż├şvate─żom r├Żchlo objavova┼ą najlep┼íie ─Źl├ínky na va┼íom webe. T├Żm sa zvy┼íuje interakcia pou┼ż├şvate─żov s va┼íimi str├ínkami a zvy┼íuje sa n├ív┼ítevnos┼ą va┼íej str├ínky.

Probl├ęm je teraz v tom, ┼że ak ukazujete svoje ob─ż├║ben├ę ─Źl├ínky v┼íetk├Żch ─Źias, ve─żmi obmedzen├í skupina ─Źl├ínkov bude vystaven├í opakovane. M├┤┼żete tie┼ż diverzifikova┼ą zobrazovan├şm ob─ż├║ben├Żch pr├şspevkov pod─ża d┼ła, t├Ż┼żd┼ła alebo mesiaca.

Pozrime sa, ako ─żahko zobrazi┼ą popul├írne pr├şspevky WordPress vo dne, t├Ż┼żdni, mesiaci alebo st├íle.

V├Żukov├Ż program pre video

Zaregistrujte sa do programu WPBeginner

Ak si ne┼żel├íte pozera┼ą videopr├şru─Źku, pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş textovej verzie ni┼ż┼íie:

Vytv├írajte ob─ż├║ben├ę pr├şspevky pod─ża d┼ła, t├Ż┼żd┼ła, mesiaca a widgetov v┼íetk├Żch ─Źias

Najprv mus├şte nain┼ítalova┼ą a aktivova┼ą popul├írny doplnok WordPress post. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v na┼íej podrobnej pr├şru─Źke o tom, ako nain┼ítalova┼ą doplnok WordPress.

Doplnok Popul├írne pr├şspevky WordPress je najob─ż├║benej┼í├ş doplnok pr├şspevkov WordPress. Pon├║ka mno┼żstvo mo┼żnost├ş, ako napr├şklad ─Źasov├Ż interval, segment, odpor├║─Źan├ę obr├ízky, po─Źet zobrazen├ş a ─Ćal┼íie.

Po aktiv├ícii mus├şte kontaktova┼ą Vzh─żad ┬╗Widgety presu┼łte str├ínku popul├írneho miniaplik├ície pr├şspevkov WordPress na ─żubovo─żn├Ż bo─Źn├Ż panel.

Zobrazi┼ą ob─ż├║ben├ę pr├şspevky d┼ła

Tento widget m├┤┼żete pomenova┼ą ÔÇ×DnesÔÇť av poli ─îasov├Ż interval m├┤┼żete vybra┼ą posledn├Żch 24 hod├şn. Potom si m├┤┼żete prezrie┼ą ─Ćal┼íie mo┼żnosti miniaplik├ície a nakonfigurova┼ą ich pod─ża svojich predst├ív. Nezabudnite klikn├║┼ą na tla─Źidlo Ulo┼żi┼ą, aby ste ulo┼żili nastavenia miniaplik├ície.

Potom mus├şte prida┼ą ─Ćal┼íiu popul├írnu miniaplik├íciu a pomenova┼ą ju ÔÇ×T├Ż┼żde┼łÔÇť. V nastaveniach miniaplik├íci├ş mus├şte vybra┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×7 dn├ş ÔÇťv poli obdobia a potom kliknite na tla─Źidlo Ulo┼żi┼ą.

Zopakujte postup a pridajte widgety pre ob─ż├║ben├ę mesa─Źn├ę a celodenn├ę pr├şspevky.

V┼íetky popul├írne widgety pr├şspevkov

Nerobte si starosti s umiestnen├şm miniaplik├ície, preto┼że ich uprav├şme v ─Ćal┼íom kroku.

Vytvorte si miniaplik├íciu pre ob─ż├║ben├ę pr├şspevky

V tejto ─Źasti tutori├ílu vytvor├şme z├ílo┼żku pre postrann├║ li┼ítu WordPress. Umo┼żn├ş n├ím to zobrazova┼ą na┼íe ob─ż├║ben├ę miniaplik├ície pre pr├şspevky v jednom widgetu s kartami.

Najprv mus├şte nain┼ítalova┼ą a aktivova┼ą doplnok Ultimate Tabbed Widget. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v na┼íej podrobnej pr├şru─Źke o tom, ako nain┼ítalova┼ą doplnok WordPress.

Po aktiv├ícii prejdite na str├ínku Vzh─żad ┬╗Widgety a v┼íimnete si nov├║ oblas┼ą pripraven├║ pre miniaplik├ície s n├ízvom ÔÇ×Predvolen├í oblas┼ą miniaplik├ície TabbedÔÇť.

oblas┼ą miniaplik├íci├ş s kartami

Budete musie┼ą presun├║┼ą v┼íetky svoje ob─ż├║ben├ę post widgety do tejto konkr├ętnej oblasti miniaplik├íci├ş.

Oblas┼ą miniaplik├íci├ş s kartami so v┼íetk├Żmi popul├írnymi miniaplik├íciami

─Äalej mus├şte n├íjs┼ą dostupn├ę miniaplik├ície s kartami v dostupn├Żch miniaplik├íci├ích a prida┼ą ich do bo─Źn├ęho panela svojich webov├Żch str├ínok, kde chcete zobrazi┼ą ob─ż├║ben├ę pr├şspevky.

 Definit├şvna konfigur├ícia miniaplik├íci├ş s kartami

V nastaveniach miniaplik├íci├ş uve─Ćte n├ízov popul├írnej miniaplik├ície pr├şspevkov. V poli oblasti miniaplik├íci├ş je potrebn├ę vybra┼ą ÔÇ×Oblas┼ą miniaplik├íci├ş so ┼ítandardn├Żmi vodiacimi prvkamiÔÇť a vybra┼ą vod├ştka pre pole modelu.

Nezabudnite klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×Ulo┼żi┼ąÔÇť a zmeny sa ulo┼żia.

Teraz m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą ich webov├║ str├ínku a pozrie┼ą si ob─ż├║ben├║ miniaplik├íciu pr├şspevkov, ktor├í zobrazuje najlep┼íie ─Źl├ínky pod─ża d┼ła, t├Ż┼żd┼ła, mesiaca a sprievodcov po cel├║ dobu.

Popul├írne publik├ície pod─ża d┼ła, t├Ż┼żd┼ła, mesiaca a v┼íetk├Żch d├┤b

Poradie kariet m├┤┼żete usporiada┼ą jednoducho presunut├şm miniaplik├íci├ş nahor a nadol v ─Źasti ÔÇ×┼átandardn├í oblas┼ą miniaplik├íci├ş s kartamiÔÇť.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol zobrazi┼ą na webe WordPress popul├írne pr├şspevky pod─ża d┼ła, t├Ż┼żd┼ła, mesiaca a cel├ęho ─Źasu. Mo┼żno budete tie┼ż chcie┼ą vidie┼ą tieto praktick├ę tipy na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího blogu WordPress.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,