Ako zobrazi┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp v syst├ęme Android ┬ź

Chcete vedie┼ą, ako vidie┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp v syst├ęme Android? Tento ─Źl├ínok v├ís prevedie.

Facebook vlastnen├Ż WhatsApp stanovil bar, pokia─ż ide o zasielanie spr├ív. Od odosielania m├ędi├ş po videohovory m├┤┼żete komunikova┼ą so svojimi priate─żmi v ┼żiadnom momente. Zoznam funkci├ş sa roz┼íiruje. Po pridan├ş mo┼żnosti v tmavom re┼żime WhatsApp testuje spr├ívy, ktor├ę zmizn├║, ─Źo by mohla by┼ą funkcia ovplyvnen├í programom Snapchat. Ak ste ako ja, budete chcie┼ą vedie┼ą, ─Źo druh├í osoba poslala, sk├┤r ne┼ż spr├ívy natrvalo odstr├ínite. Uviedli sme nieko─żko krokov, ktor├ę v├ím umo┼żnia zobrazi┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp na va┼íom telef├│ne s Androidom. Po─Ćme

Ako zobrazi┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp v syst├ęme Android

krok 1: Stiahnite si WhatsRemoved + z internetu Google Play Store,

krok 2: Po nain┼ítalovan├ş spustite aplik├íciu. Dokon─Źite konfigur├íciu a poskytnite aplik├ícii potrebn├ę povolenia.

krok 3: Vr├í┼ąte sa sp├Ą┼ą na WhatsRemoved + Tu budete musie┼ą vybra┼ą aplik├ície, aby sa va┼íe upozornenia ulo┼żili.

Ako zobrazi┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp v syst├ęme Android

krok 4: vybra┼ą WhatsApp a kliknite na tla─Źidlo OK Next.

krok 5: koh├║tik ├üno> Ulo┼żi┼ą s├║bory a povoli┼ą na ─Ćal┼íej obrazovke. Nastavenie je teraz dokon─Źen├ę a m├┤┼żete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą.

krok 6: WhatsRemoved + bude sledova┼ą v┼íetky va┼íe spr├ívy WhatsApp vr├ítane odstr├ínen├Żch. Ak si chcete zobrazi┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp, otvorte aplik├íciu a na hornom paneli vyberte WhatsApp.

Ako zobrazi┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp v syst├ęme Android

─îasto kladen├ę ot├ízky

Daj├║ sa po vymazan├ş sledova┼ą spr├ívy WhatsApp?

Po vymazan├ş hist├│rie rozhovoru m├┤┼żete spr├ívy na─Ź├şta┼ą, k├Żm neulo┼ż├şte z├ílohu.

Ako dlho sa odstránia správy WhatsApp?

Spr├ívy WhatsApp sa po doru─Źen├ş neukladaj├║ na serveroch WhatsApp. V pr├şpade, ┼że sa spr├íva nedoru─Ź├ş, WhatsApp si spr├ívy ponech├í pribli┼żne 30 dn├ş. Tieto spr├ívy sa bud├║ doru─Źova┼ą, ke─Ć m├í WhatsApp pr├şjemcu akt├şvne pripojenie na internet.

Kde je ulo┼żen├í hist├│ria rozhovorov WhatsApp?

Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k hist├│rii rozhovorov WhatsApp, prejdite do internej pam├Ąte alebo na pam├Ą┼ąov├║ kartu. V podstate kde WhatsApp z├ílohuje va┼íe rozhovory – / sdcard / WhatsApp / Databases. Uvid├şte s├║bor s n├ízvom msgstore.db.crypt12. msgstore.db.crypt12 by mala by┼ą va┼ía posledn├í z├íloha chatu WhatsApp.

M├┤┼że niekto vidie┼ą moje spr├ívy WhatsApp z in├ęho telef├│nu?

Ak pou┼ż├şvate WhatsApp Web na r├┤znych po─Ź├şta─Źoch, niekto, kto m├í pr├şstup k tomuto po─Ź├şta─Źu, si mohol pre─Ź├şta┼ą va┼íe spr├ívy. Aj ke─Ć ─Ź├şslo WhatsApp nem├┤┼że fungova┼ą s├║─Źasne na dvoch zariadeniach, va┼íe spr├ívy m├┤┼żu odhali┼ą jednoduch├ę rie┼íenie.

záver

Odteraz m├┤┼żu odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp zobrazova┼ą iba pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android. Pou┼ż├şvatelia IOS bud├║ musie┼ą ─Źaka┼ą na alternat├şvne rie┼íenie. ─Żudia odstr├ínia spr├ívy odoslan├ę omylom alebo u┼ż nechc├║, aby si ich druh├í osoba pre─Ź├ştala. ─îoko─żvek to je, ─żahko si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy WhatsApp.

Pracovali pre v├ís WhatsRemoved +? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.