Ako zobraziť históriu konverzácie Snapchat «

Ste zvedaví na históriu konverzácií Snapchat? Nie ste sami Snapchat je široko používaná platforma sociálnych médií, ktorá vám umožňuje robiť čudné veci dobrým spôsobom. Aj keď je pomerne ťažké sledovať aktivity na serveri Snapchat, keďže médiá sú odstránené do 24 hodín, jeho funkcie a filter k nemu pripojí program Snapchatter. Jedným z dôvodov, prečo rodičia alebo súrodenci môžu chcieť vedieť, čo ich deti robia, je, aby som vás oboznámil s tým, ako si môžete prezrieť Snapchatovu históriu chatu.

Ako zobraziť históriu konverzácie Snapchat

Históriu konverzácií Snapchat si môžete zobraziť pomocou nižšie uvedených metód. Zatiaľ čo prvé je riešením priamo od Snapchatu, druhá metóda je zdrojom tretej strany.

metóda 1: Stiahnite si údaje Snapchat

Všetky svoje údaje môžete získať priamo zo služby Snapchat. Ak chcete zobraziť históriu konverzácií Snapchat, prejdite do sekcie Stiahnuť moje podrobnosti.

Máte prístup k svojej prihlasovacej histórii a informáciám o účte, histórii rozhovorov, histórii snímok, histórii nákupov, histórii účtu, priateľom atď. Ak chcete získať všetky svoje informácie, prihláste sa na accounts.sna snapchat.com a klepnite na „Moje údaje“. Kliknite na „Odoslať požiadavku“ umiestnenú v dolnej časti. Ak ste overili svoju e-mailovú adresu, Snapchat pošle odkaz, keď budú vaše údaje pripravené na stiahnutie. Kliknite na tento odkaz a stiahnite si svoje údaje.

metóda 2: Zobrazenie histórie Snapchat pomocou Spyic

Spyic sa považuje za jednu z najlepších aplikácií na sledovanie Snapchatu. Získate plný prístup k svojej histórii Snapchat. Aplikácia je bezpečná a bezpečná. Špionážne funkcie v utajenom režime. Kliknite na tento odkaz a vytvorte si účet v službe Spyic. Budete musieť dokončiť konfiguráciu cieľového zariadenia. Vyberte Snapchat a prihláste sa pomocou svojich poverení. Teraz môžete zobraziť históriu konverzácií Snapchat spolu s ďalšími užitočnými informáciami.

Často kladené otázky

Vidíte históriu Snapchat?

Ak chcete zobraziť svoju históriu Snapchat, kliknite na ikonu svojho profilu> Klepnite na Nastavenia> Navštíviť webovú stránku účtov a postupujte podľa pokynov na zobrazenie informácií, napríklad o dátume vytvorenia účtu alebo o tom, ktoré zariadenia sú prihlásené pomocou vášho účtu. ,

Platnosť Snapchats vyprší, ak ich neotvoríte?

Snímky zostanú na serveri, kým ich používatelia neotvoria. Ak používateľ neotvorí svoje úlovky týždeň, zostanú na serveroch Snapchat počas toho istého týždňa. Ak sa však modul Snap neotvorí na obdobie 30 dní, jeho platnosť vyprší a bude odstránená.

záver

Uvádzame niekoľko spôsobov, ako zobraziť históriu konverzácií Snapchata. Koľkokrát sledujete aktivity Snapchat? Je to dôležité? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.