Ako zmeni┼ą umiestnenie s┼ąahovania spr├ív na po─Ź├şta─Źoch Mac

V predvolenom nastaven├ş sa s├║bory, ktor├ę dostanete prostredn├şctvom aplik├ície Spr├ívy, stiahnu a ulo┼żia do prie─Źinka Stiahnut├ę s├║bory v syst├ęme Mac. Miesto na stiahnutie aplik├ície Spr├ívy v po─Ź├şta─Źi Mac v┼íak m├┤┼żete ─żahko zmeni┼ą do ─żubovo─żn├ęho in├ęho prie─Źinka alebo umiestnenia, ktor├ę vyberiete.

Zme┼łte umiestnenie s┼ąahovania spr├ív v po─Ź├şta─Źoch Mac

Ako je uveden├ę vy┼í┼íie, predvolen├Ż prie─Źinok pre v┼íetky stiahnut├ę s├║bory v po─Ź├şta─Źi Mac je prie─Źinok na stiahnutie. Toto usporiadanie funguje dobre pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├Żm nevad├ş, ┼że maj├║ v┼íetky stiahnut├ę s├║bory ulo┼żen├ę v predvolenom prie─Źinku pre s┼ąahovanie na po─Ź├şta─Źoch Mac.

Existuje v┼íak ve─ża pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş dost├ívaj├║ pracovn├ę a obchodn├ę dokumenty prostredn├şctvom aplik├ície na odosielanie spr├ív a nechc├║, aby sa tieto d├┤le┼żit├ę dokumenty dostali do prie─Źinka Stiahnut├ę s├║bory spolu s mno┼żstvom ─Ćal┼í├şch stiahnut├Żch s├║borov, dokumentov a obr├ízkov.

Ak to vo va┼íom pr├şpade plat├ş, m├┤┼żete si na po─Ź├şta─Źi Mac vytvori┼ą vyhraden├Ż prie─Źinok na stiahnutie iMessage a zmeni┼ą umiestnenie s┼ąahovania spr├ív v po─Ź├şta─Źi Mac do tohto vyhraden├ęho prie─Źinka. Ak je to potrebn├ę, m├┤┼żete dokonca zmeni┼ą aplik├íciu Spr├ívy na po─Ź├şta─Źi Mac na Dropbox alebo iCloud Drive.

Po─Ćme teda ─Ćalej a pozrime sa na skuto─Źn├ę kroky na zmenu re┼żimu s┼ąahovania aplik├ície na odosielanie spr├ív v po─Ź├şta─Źoch Mac.

Zme┼łte umiestnenie s┼ąahovania aplik├ície na odosielanie spr├ív v po─Ź├şta─Źoch Mac

Pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie zme┼łte umiestnenie preberania spr├ív v po─Ź├şta─Źi Mac.

1, V po─Ź├şta─Źi Mac otvorte aplik├íciu Spr├ívy.

2, Potom kliknite na spr├ívy v hornom paneli ponuky v├í┼ího po─Ź├şta─Źa Mac a potom v rozba─żovacej ponuke kliknite na polo┼żku Nastavenia.

Nastavenia Mo┼żnosti spr├ív Aplik├ícia v po─Ź├şta─Źoch Mac

3, Uistite sa, ┼że ste na ─Ćal┼íej obrazovke V┼íeobecn├ę a potom kliknite na ikonu ┼í├şpky nadol ved─ża mo┼żnosti ÔÇ×Ulo┼żi┼ą prijat├ę s├║bory doÔÇť. Kliknite na mal├Ż rozba─żovac├ş zoznam, ktor├Ż sa zobraz├ş In├ęÔÇŽ (pozri obr├ízok ni┼ż┼íie)

Zme┼łte predvolen├ę umiestnenie na na─Ź├ştanie spr├ív v po─Ź├şta─Źoch Mac

4, Na ─Ćal┼íej obrazovke kliknite na umiestnenie a n├ízov prie─Źinka, do ktor├ęho m├í aplik├ícia spr├ív s┼ąahova┼ą s├║bory (pozri obr├ízok ni┼ż┼íie).

Zme┼łte umiestnenie na stiahnutie aplik├ície pre spr├ívy do prie─Źinka na pracovnej ploche

Ako vid├şte na obr├ízku vy┼í┼íie, ako nov├Ż web na stiahnutie aplik├ície Messaging na po─Ź├şta─Źoch Mac sme vybrali prie─Źinok s n├ízvom WorkFolder na pracovnej ploche syst├ęmu Mac.

Toto nastavenie n├ím umo┼ż┼łuje jednoduch├Ż pr├şstup k stiahnut├Żm s├║borom a ich spr├ívu pod─ża potreby. M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źo vyhovuje va┼íim vlastn├Żm jedine─Źn├Żm po┼żiadavk├ím.