Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach

Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach - Odporúčaný obrázok

Predvolený spúšťač telefónu Android funguje dobre, ale ste s ním spokojní? Našťastie máme teraz aplikácie na spustenie systému Android, ktoré umožňujú prispôsobenie rozhrania vášho telefónu.

Tu je vec:

Aj keď váš predvolený spúšťač vyzerá slušne a funguje dobre, chýba mu prispôsobenie, ako sú zásuvky na aplikácie, motívy a vlastné gestá. Teraz s množstvom aplikácií pre Android, ktoré sú k dispozícii, si môžete svoju domovskú obrazovku hladko prispôsobiť pomocou požadovaného štýlu a dizajnu.

Z tohto dôvodu vás v tomto článku naučíme, ako zmeniť spúšťač systému Android na vašom zariadení. Ale predtým, ako sa do toho pustíme, musíme najprv vedieť, čo títo nosné rakety robia.

Čo je spúšťač Android?

Spúšťač Android je aplikácia, ktorá vám umožňuje prispôsobiť si plochu, pristupovať k iným aplikáciám a vykonávať ďalšie úlohy na vašom zariadení s Androidom. Každé zariadenie s Androidom má predinštalovaný predvolený spúšťač.

Aj keď je to tak, nie všetci ľudia majú radi predvolené rozhranie. Našťastie existuje veľa spúšťačov systému Android, ktoré vyhovujú vášmu štýlu a vkusu.

teraz:

Výber najlepšieho spúšťača systému Android, ktorý nahradí váš, je jednoduchý, ak viete, aký dizajn chcete a aké funkcie vyhovujú vášmu štýlu. Zmena predvoleného spúšťača v systéme Android však môže byť veľmi užitočná, najmä ak neviete, ako vylepšiť nastavenia svojho zariadenia.

Nerobte si starosti!

Aby sme vám pomohli, vytvorili sme príručku, ktorá vás naučí, ako zmeniť spúšťač systému Android na vašom zariadení. Táto príručka obsahuje stiahnutie, prispôsobenie a výmenu predvoleného spúšťača systému Android.

Pomocou týchto jednoduchých krokov môžete teraz zmeniť svoj nudný a nudný predvolený spúšťač na ten, ktorý je pre vás ideálny. Čítajte ďalej, ak chcete telefón transformovať a dať mu nový vzhľad.

Musíte prečítať: Najrýchlejší spúšťač systému Android: Testované 14 najlepších spúšťačov systému Android

Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach

Už vás nebaví predvolené rozhranie vo vašom zariadení? Ak je to tak, tu je návod, ako zmeniť spúšťač systému Android na svojich zariadeniach.

Naučíme vás, ako stiahnuť a zmeniť predvolené rozhranie svojho zariadenia pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Táto príručka vám teraz umožní nahradiť predvolený spúšťač systému Android novým, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a štýlu.

Poďme začať.

 1. Stiahnite a nainštalujte spúšťač Android

  Ako zmeniť Android Launcher na svojich zariadeniach - Logo Microsoft Launcher

  Ak chcete začať, prejdite na Google Play a vyhľadajte spúšťač Android podľa vášho výberu. Ak ho ťažko hľadáte, môžete ako referenčný bod použiť tento zoznam najlepších nosných rakiet pre Android.

  Pri výbere spúšťača systému Android vám odporúčame najskôr skontrolovať jeho vlastnosti a vzhľad. Nechceli by ste, aby bol navigácia príliš ťažká a nevyhovovala vášmu vkusu.

  Ak sa nás pýtate, odporúčame vám použiť program Microsoft Launcher, pretože práve teraz je jedným z najlepších a najrýchlejších spúšťačov systému Android. Má tiež množstvo prispôsobiteľných funkcií a možností, ktoré by ľudia určite radi preskúmali.

  Ak chcete stiahnuť a nainštalovať Microsoft Launcher, postupujte podľa týchto krokov:

  1, Prejdite do služby Google Play.

  2, Vyhľadajte Microsoft Launcher.

  Ako zmeniť spúšťač systému Android na svojich zariadeniach - spúšťač Microsoft

  3, Klepnite na Inštalovať.

  Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach - inštalácia spúšťača Microsoft

  4, Otvorte aplikáciu a prispôsobte svoje nastavenia.

  Ako zmeniť spúšťač systému Android na zariadeniach - nastavenie spúšťača systému Microsoft

  5, Stlačte tlačidlo Domov a vyberte predvolený spúšťač systému Android.

  Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach - spúšťač Microsoft - predvolený spúšťač

  Microsoft Launcher má tiež funkciu, kde môžete okamžite synchronizovať svoje fotografie s vašim Windows výpočtovej. S dokumentmi môžete tiež bez problémov pracovať tam a späť medzi telefónom a počítačom.

  S digitálnym asistentom Cortana môžete teraz vykonávať úlohy ako čítanie správ a hladkú kontrolu kalendára. Vďaka týmto funkciám si Microsoft Launcher zaslúži byť jedným z najlepších na svete.

 2. Nastavte predvolený obľúbený spúšťač Android

  Ľudia sa niekedy začnú nudiť s novým raketometom pre Android veľmi rýchlo. Môžete veci kombinovať stiahnutím nového alebo návratom k predvolenému spúšťaču.

  Ak ste spustili Android launcher zo služby Google Play, je len otázkou času, keď hľadáte nový alebo sa vrátite k starému spúšťaču. Ak ste v telefóne pri prijatí nového spúšťača Android zmeškali upozornenie „Zmeniť predvolenú domovskú obrazovku“, existuje iný spôsob, ako zmeniť predvolený spúšťač.

  Predvolenú domovskú obrazovku môžete ľahko zmeniť v nastaveniach telefónu.

  Ak nepoznáte zmenu spúšťača systému Android, môžete vykonať tieto rýchle a jednoduché kroky:

  1, Choď do nastavení.

  2, Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku Aplikácie.

  Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach - Zmena predvoleného kroku spúšťača 2

  3, V pravom hornom rohu obrazovky vyhľadajte tri bodky a klepnite na ňu.

  4, Vyberte možnosť Predvolené aplikácie.

  Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach - Zmena predvoleného kroku spúšťača 4

  5, Klepnite na Domovská obrazovka.

  Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach - Zmena predvoleného kroku spúšťača 5

  6, Vyberte spúšťač Android, ktorý chcete nastaviť ako predvolený.

  Ako zmeniť spúšťač Android na svojich zariadeniach - Zmena predvoleného kroku spúšťača 6

  Po výbere predvoleného spúšťača môžete teraz klepnutím na tlačidlo na domovskej obrazovke zobraziť zmeny. Ak chcete zmeny vrátiť, môžete stále postupovať podľa vyššie uvedených krokov a ako predvolený vyberte svoj starý spúšťač systému Android.

Súvisiace otázky Ostatní ľudia sa pýtajú

Používajú sa spúšťače Android bezpečne?

Áno, pokiaľ to iba vylepšuje rozhranie telefónu a neovplyvní vaše súbory a údaje. Teraz sa uistite, že používate spúšťače, ktoré sú dobre známe, vrátane Microsoft Launcher a Nova Launcher.

Aký je najlepší launcher pre Android?

Najlepšie Spúšťač Android závisí od preferencie používateľa. Odporúčame používať Microsoft Launcher, pretože je hladký a ľahko sa v ňom naviguje.

Môžu spúšťače Android zvýšiť efektívnosť vášho telefónu?

V závislosti od dizajnu môžu spúšťače Android zvýšiť produktivitu a efektivitu pri používaní telefónu. Vlastné skratky, prispôsobiteľné informačné kanály a widgety vám umožňujú jednoduchý prístup k aplikáciám a informáciám v telefóne.


Aby som to všetko zhrnul

Aj keď predvolený spúšťač pre Android funguje dobre a vyzerá celkom slušne, chýba mu prispôsobiteľnosť, ktorú niektorí ľudia hľadajú v telefóne s Androidom. Našťastie služba Google Play ponúka spúšťacie aplikácie Android, ktoré môžu nahradiť vašu predvolenú.

Ak vám už chýba váš starý spúšťač Android, môžete ho znova nastaviť ako predvolené v nastaveniach telefónu. Ak nie ste oboznámení so zmenou predvolenej domovskej obrazovky, pomôže vám to táto príručka.

Vďaka týmto rýchlym a ľahkým krokom už zmena predvoleného spúšťača systému Android nebude problém.

Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete o svoje názory podeliť, zanechajte nám prosím správu v sekcii komentárov nižšie!

Odporúčaný obrázok.