Ako zmeni┼ą predvolen├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Safari na zariadeniach iPad / iPhone / Mac

Ako zmeni┼ą predvolen├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Safari na zariadeniach iPad / iPhone / Mac 1

V pr├şpade, ┼że ste to nevedeli, Safari vyvinul Apple zaveden├Ż do makra sk├┤r a od tej doby ho spolo─Źnos┼ą za─Źala za─Źleni┼ą do iOS a iPadOS s cie─żom vytvori┼ą vyv├í┼żen├Ż ekosyst├ęm. Pre v├Ą─Ź┼íinu z Apple Pou┼ż├şvate─ż produktu, Safari je tou najlep┼íou a prvou vo─żbou prehliada─Źa. Potom ─Ćal┼íie prehliada─Źe tret├şch str├ín. Aby ste si v┼íak prisp├┤sobili svoje prehliadanie, m├┤┼żete zmeni┼ą predvolen├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Safari na zariadeniach iPad / iPhone / Mac z predvolen├ęho nastavenia.

Ke─Ć v prehliada─Źi Safari nie─Źo zad├íte a vyh─żad├íte, pou┼żije predvolene vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Google. Predvolen├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj v┼íak m├┤┼żete ─żahko zmeni┼ą pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie. Tak┼że bez toho, aby ste str├ícali ─Źas, po─Ćme sko─Źi┼ą do schodov.

Ako zmeni┼ą predvolen├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Safari na zariadeniach iPad / iPhone / Mac

Kroky na zmenu predvolen├ęho vyh─żad├ívacieho n├ístroja spolo─Źnosti Safari v zariaden├ş iPad

Spustite ponuku nastaven├ş iPadu >> Posu┼łte sa nadol a poklepte na Safari Klepnite na vyh─żad├ívac├ş n├ístroj v kateg├│rii SEARCH. Vyberte po┼żadovan├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj zo zoznamu. To je. Ste hotov├ş.

Kroky na zmenu predvolen├ęho vyh─żad├íva─Źa Safari v syst├ęme MacOS

Otvorte Safari na po─Ź├şta─Źi Mac >> Teraz kliknite na Safari z rozba─żovacej ponuky v hornej ─Źasti obrazovky. Vyberte mo┼żnos┼ą Nastavenia alebo pou┼żite kl├íves ÔÇ×ÔîśÔÇť na kl├ívesnici. Stla─Źte tla─Źidlo H─żada┼ą >> Kliknite na rozba─żovaciu ponuku ved─ża vyh─żad├ívacieho n├ístroja. Potom vyberte po┼żadovan├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj zo zoznamu.

Kroky na zmenu predvolen├ęho vyh─żad├ívacieho n├ístroja Safari v iPhone

Prejdite do ponuky nastaven├ş iPhone >> Posu┼łte sa nadol a klepnite na Safari >> Teraz klepnite na Vyh─żad├íva─Ź v r├ímci mo┼żnosti H─ŻADA┼Ą. Tu si m├┤┼żete vybra┼ą vhodn├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj a potom ho zavrie┼ą. Spustite prehliada─Ź Safari pomocou vybrat├ęho vyh─żad├ívacieho n├ístroja.

D├║fame, ┼że ste t├║to pr├şru─Źku pova┼żovali za u┼żito─Źn├║ a teraz m├┤┼żete ─żahko zmeni┼ą predvolen├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Safari na po─Ź├şta─Źoch Mac / iPhone / iPad. V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís informujte v koment├íroch ni┼ż┼íie.