Ako zmeniť písmo na WhatsApp «

Už ste niekedy cítili potrebu používať niektoré špeciálne písma, aby bola vaša konverzácia robustnejšia? Chcete vedieť, ako zmeniť písmo na WhatsApp? Ak áno, ste na správnom mieste ako v tomto článku, prediskutujeme niekoľko základných tipov a trikov pre návrh písma, ktoré vám pomôžu zmeniť štýl písma WhatsApp v rôznych typoch písma. WhatsApp napriek svojim elementárnym funkciám zasielania správ neposkytuje priame prostriedky na zmenu textového formátu vašich rozhovorov. V takom prípade môžu byť tieto triky užitočné.

Tu sa budeme odvolávať na tri hlavné štýly písma, ktoré pomôžu zmeniť štýl písma na tučné, kurzíva a prečiarknutie. Takže bez ďalších okolkov, poďme sa ponoriť.

Ako zmeniť písmo na WhatsApp

Otvorte WhatsApp av sekcii chat klepnite na chat, ktorému chcete poslať text.

Napíšte správu do textového poľa.

1, Pre hrubý text

Ak chcete, aby bol text tučný, pridajte na obe strany správy hviezdičku (*).

Napríklad napíšte- * Hej, ako sa máš? *, Bude teraz tučným písmom.

2, Pre kurzívu

Ak chcete text označený kurzívou, na každú stranu správy pridajte podčiarknutie (_).

Zadajte napríklad _Hey, ako sa máš? _, Váš text sa teraz zobrazí kurzívou.

3, Pre písmo Strikethrough

Ak chcete do textu pridať riadok, pridajte vlnovku (~) na obe strany správy.

Zadajte napríklad ~ ~ Vyskytla sa chyba ~, váš text sa teraz zobrazí ako „Vyskytla sa chyba“

Môžete tiež použiť kombináciu kurzívy a kurzívy, kurzívy a prečiarknutia, prečiarknutia a výrazy alebo kurzívy + výrazného prečiarknutia.

4, neproporcionálne

Ak chcete, aby sa vaše textové správy rušili, pridajte tri zadné tlačidlá na obidve strany textu.

Zadajte napríklad „monospace“

Po dokončení pridania týchto efektov do textu odošlite svoju správu klepnutím na „Poslať“. Pri používaní týchto cheatov tiež nezabudnite ponechať medzeru medzi textom a symbolmi.

Ako zmeniť veľkosť písma v WhatsApp

Ako zmeniť písmo na WhatsApp « 1

Ak tiež chcete zmeniť veľkosť písma svojej správy, na WhatsApp je k dispozícii exkluzívna funkcia (avšak iba pre používateľov systému Android), ktorá vám môže pomôcť zväčšiť a zmenšiť veľkosť textu. Ak to chcete urobiť, kliknite na domácej obrazovke najprv na vertikálnu trojbodkovú ikonu, klepnite na Nastavenie> Rozhovory> Veľkosť písma a potom vyberte požadovanú veľkosť písma.

Ako zmeniť štýl písma na WhatsApp

Na WhatsApp bohužiaľ nie je možné zmeniť štýl písma. Existuje však mnoho aplikácií tretích strán, ktoré používateľom umožňujú odosielať textové správy na WhatsApp v rôznych štýloch písma.

Ako zmeniť štýl písma na WhatsApp

Štýlový text je úžasná aplikácia pre Android, ktorá vám umožňuje písať v rôznych štýloch písma kdekoľvek a posielať ju komukoľvek na WhatsApp alebo Instagram,

Stiahnite si štýlový text

Často kladené otázky

Aké písmo sa používa v WhatsApp?

„Helvetica® Neue“ je písmo použité v WhatsApp.

Môžeme zmeniť farbu textu v WhatsApp?

Nie, na WhatsApp nie je k dispozícii žiadna priama voľba, ktorá by vám mohla pomôcť zmeniť farbu textu.

záver

Teraz, keď chcete pri odosielaní správ použiť konkrétne písma, viete, čo robiť! Farbu textu tiež nemôžete zmeniť v WhatsApp, vždy však môžete zmeniť farbu pozadia a použiť ako pozadie akýkoľvek obrázok.

Prosím, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie, ak viete o akýchkoľvek ďalších trikoch s fontami okrem tých, ktoré už boli uvedené vyššie.