Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako Zmeniť Obnovovaciu frekvenciu na Galaxy S20 [Tutorial]

Ako Zmeniť Obnovovaciu frekvenciu na Galaxy S20 [Tutorial] 1

Samsung Galaxy S20 je bez pochýb jeden z najlepších zariadení sú k dispozícii na trhu. Nádherný QHD+ AMOLED displej, ktorý je schopný ísť tak vysoko, ako 120Hz refresh rate, a vedro plné iné funkcie, ak hľadáte dobrý zariadenie, toto je spôsob, ako začať.

Medzi najväčšie predajné miesto okrem obvyklých podozrivých sa stane, že zobrazenie sám; Samsung sa nakoniec spojili ostatných na trhu, a tentoraz, budete sa stále 120Hz refresh rate na displeji, a dovoľte mi povedať vám, keď ste začať používať to, nebudete môcť zvyknúť na niečo iné.

Umožniť 120Hz Refresh Rate na Váš Galaxy S20

Ak ste práve dostali váš prístroj, šance sú, že funkcia bude vypnutá právo z krabice. Nie sú istí, prečo Samsung to urobil, ale to bolo v prípade jednotky, ktoré sme dostali. Umožniť to, však, je naozaj veľmi jednoduché.

Teraz skôr, než začnete, viem, že tým, že umožňuje vyššiu obnovovaciu frekvenciu bude obmedzovať na FHD+ rozlíšením a batéria bude mozgov rýchlejšie, ako dobre. Avšak, na základe našich doterajších skúseností, že je to bezpečné povedať, že kompromis je stojí za to.

Všetko bokom, poďme sa pozrieť na to, ako sa môžete obrátiť na obnovovaciu frekvenciu.

    Začnite tým, že nadpis nad Nastaveniami. Raz tam, klepnite na možnosti Zobrazenia. Keď nie, pozrite sa na kartu s názvom Motion hladkosť a ťuknite na ňu.

    Ako Zmeniť Obnovovaciu frekvenciu na Galaxy S20 [Tutorial] 2

    Budete presmerovaný na inú menu, a tu, budete jednoducho musieť vybrať Vysoká obnovovacia frekvencia a klepnite na Použiť.

    Ako Zmeniť Obnovovaciu frekvenciu na Galaxy S20 [Tutorial] 3

To je to, akonáhle budete mať hit tlačidlo použiť, môžete sa vrátiť pomocou svojho telefónu a vychutnajte si rýchle obnovovacia frekvencia.

Musím povedať, než sa dostane do rúk, len skúsenosti s rýchlejšie zobrazí bol s monitory na PC. Avšak v momente, keď som prepne na Galaxy S20 a obrátil sa na rýchlejšia obnovovacia frekvencia, bol som unesený. Raz zapnete, už nie je cesta späť.

Odoslať