Ako zmeniť Nintendo Switch Tlačidlá radiča Joycon

Ako zmeniť Nintendo Switch Tlačidlá radiča Joycon 1

Aj keď existujú niektoré hry, ako je Smash Ultimate, ktoré umožňujú užívateľovi pretvárať tlačidlá podľa ich pohodlia, možnosť pretvárať tlačidlá bola úplne možnosťou, ktorá im chýbala. Nintendo Switch Ovládacie tlačidlá Joycon. Teraz je však k dispozícii nová aktualizácia Nintendo Switch zariadenia, ktoré pridali novú funkciu opätovného priradenia ovládacích tlačidiel, čo znamená, že teraz môžete tieto tlačidlá úplne pretvarovať Nintendo Switch Ovládacia jednotka Joycon a nastavujte ju podľa svojho pohodlia. V skutočnosti herný priemysel nedávno videl prvky prístupnosti ako jednu z najbežnejších vecí, ktoré boli tlačené na konzoly.

Vďaka tejto novej funkcii redizajnu môžu používatelia ľahko meniť tlačidlá, aby ste mohli ľahko ovládať a hrať svoje obľúbené hry. Môžete vykonať zmeny veľmi ľahko a je to celkom praktické, pokiaľ ide o zasiahnutie ťažkých miest na tlačidlách, ktoré sa ťažko používajú. Používatelia by si mali uvedomiť, že tento redizajn je k dispozícii iba na origináli Nintendo Switch radiče, čo znamená možnosti tretích strán. Z dôvodu prehľadnosti to podporuje ovládacie prvky Joy-Con, Nintendo Switch Pro Controller a Switch Malé vstavané tlačidlá. Môžete tiež uložiť až päť profilov rozloženia tlačidiel a rýchlo medzi nimi prepínať. Ak vás to teda zaujíma, mali by ste postupovať podľa pokynov uvedených nižšie:

nintendo prepínač s

Ako zmeniť Nintendo Switch Tlačidlá radiča Joycon

Zober si svoj Nintendo Switch skontrolujte a postupujte podľa krokov uvedených nižšie, aby ste zmenili a pretvorili tlačidlá na ovládači:

    Najprv na ovládači Ponuka Home, musíte stlačiť nastavenie a vstúpte do ponuky. Potom musíte ísť Ovládače a senzory a choď na submenu.Teraz kliknite na Zmeňte mapovanie tlačidiela vyberte ovládač, ktorý chcete mapovať, a stlačte Zmena.Jednoducho vyberte jednotlivé tlačidlá a vyberte neschválenú možnosť na mapovanie. Po dokončení prepracovania stlačte Hotový.Konfiguráciu uložíte stlačením Uložiť ako predvolené.Okrem toho môžete tiež resetovať radič na jeho predvolené rozloženie, môžete stlačiť Obnoviť.

Takže tu to máte z mojej strany v tomto príspevku. Môžete ľahko presunúť tlačidlo na Nintendo Switch riadiaca jednotka s vyššie uvedenými krokmi. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak ste prepracovali tlačidlá alebo nie, alebo ste narazili na nejaké problémy pri dodržiavaní vyššie uvedených metód. Do nasledujúceho príspevku … Na zdravie!