Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako zmeni┼ą meno v Facebook iPhone

Soci├ílne siete sa stali jedn├Żm z hlavn├Żch sp├┤sobov, ako n├ím poveda┼ą o tom, ─Źo rodina, priatelia av mnoh├Żch pr├şpadoch popul├írni ─żudia sledujeme.
Medzi nimi je jeden z najpopul├írnej┼í├şch Facebook, a to kv├┤li ve─żk├ęmu po─Źtu pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş sa pripojili k tejto komunite a ktor├ş sa takmer ka┼żd├Ż de┼ł venuj├║ nahr├ívaniu a zdie─żaniu obsahu, ako s├║ pr├şspevky na stene, fotografie alebo vide├í.

Jeden z najd├┤le┼żitej┼í├şch aspektov, ktor├ę musia ostatn├ş objavi┼ą Facebook Toto je meno, preto┼że to je hlavn├Ż aspekt, s ktor├Żm sa vyh─żad├ívame na soci├ílnych sie┼ąach, preto┼że to je d├┤le┼żit├ę, aby bol tento n├ízov doma. Mo┼żno budete chcie┼ą z nejak├ęho d├┤vodu zmeni┼ą meno vo svojom profile Facebooka presne v tomto tutori├íle Solvetic vysvetl├şme, ako to urobi┼ą Facebook z v├í┼ího mobiln├ęho telef├│nu iPhone.

Za t├Żmto ├║─Źelom mus├şte postupova┼ą pod─ża krokov, ktor├ę uv├ídzame ni┼ż┼íie, v nasleduj├║com in┼ítrukt├í┼żnom videu, ktor├ę ponech├íme ni┼ż┼íie:

Prešiel 1

Vo va┼íom profile FacebookV dolnej ─Źasti uvid├şte r├┤zne ikony. Kliknite ├║plne napravo.

Prešiel 2

V zozname mo┼żnost├ş posu┼łte zobrazenie nadol, kde n├íjdete mo┼żnos┼ą ÔÇ×Nastavenia a ochrana osobn├Żch ├║dajovÔÇť. Zobraz├ş sa nov├í mo┼żnos┼ą a mus├şte klikn├║┼ą na polo┼żku ÔÇ×NastaveniaÔÇť.

2-Zmena-name-on-facebooku-iphone.png

Prešiel 3

V ─Źasti ÔÇ×Nastavenia ├║─ŹtuÔÇť pokra─Źujte v├Żberom mo┼żnosti ÔÇ×Osobn├ę inform├ícieÔÇť.

3-Zmena-name-on-facebooku-iphone.png

Prešiel 4

V tejto ─Źasti sa v hornej ─Źasti zobraz├ş mo┼żnos┼ą ÔÇ×N├ízovÔÇť a pod menom, ktor├ę ste si vytvorili vo svojom profile Facebook, Kliknite na t├║to mo┼żnos┼ą.

4-Zmena-name-on-facebooku-iphone.png

Prešiel 5

Tu vyma┼żte existuj├║ci n├ízov a zadajte nov├Ż n├ízov. Potom mus├şte odosla┼ą ┼żiados┼ą o zmenu n├ízvu kliknut├şm na modr├ę tla─Źidlo ÔÇ×Overi┼ą zmenyÔÇť. Facebook Mus├şte skontrolova┼ą zmenu n├ízvu a schv├íli┼ą ju.

5-Zmena-name-on-facebooku-iphone.png

Ak na t├║to ┼żiados┼ą odpoviete pozit├şvne, m├┤┼żete zmeni┼ą svoje meno vo svojom profile Facebook Postupujte pod─ża tohto jednoduch├ęho sprievodcu.